Peticija za spremembo prometnega režima na Aljaževi v Šiški

Peticija za spremembo prometnega režima na Aljaževi v Šiški / Obvestila / Sestanek pri županu / Komentarji


Gost

#1

2018-04-04 06:49

Spoštovana ga.Tadeja
Glede težav naše ulice in lepote same pa toliko.G.župan vam je dal vedeti,da ne bo nobenih sprememb.Zelo neprofesionalno iz strani uradne osebe.Ker ne čuti problema na svojem dvorišču je temu ustrezen odziv.Sprašujem ali ste ga seznanili tudi,da ko ni kolone,da se vozi prehitro.Omejitev je 30km,vozi se tudi čez 80km na uro.Ne vem zakaj se ne dajo ležeči policaji.Imamo vse pogoje-šola-dom za učence.Skratka pohvalno iz Vaše strani,toda imam občutek,da je vse obsojeno na neuspeh.Tukaj je v igri samo denar-oblast.
Želim Vam obilo dobre volje,sam pa sem tudi za sodelovanje!!
Lepo pozdravljeni Daniel

Gost

#2 Re:

2018-04-04 07:45

#1: -  

Spoštovana,

 

hvala za trud in posredovane informacije. Me zanima, ali ste se s peticijo obrnili tudi na vodstvo Gimnazije Šiška? Jaz sem jo posredovala ravnatelju OŠ Spodnja Šiška, a žal nisem še prejela odziva.

 

Bi se strinjala, da se napor usmeri tudi v postavitev ležečih policajev na Aljaževo ulico, da bi se vsaj hitrost avtov, ki vozijo mimo znižala. V dobro naših otrok.

 


Gost

#3

2018-04-06 19:15

Spoštovana,

 

danes se je na križišču Aljazeve in Cernetove spet zgodila prometna nesreča, kjer je voznik, ki je vozil prehitro, zbil otroka.

 

Skrajni čas je, da se položi ležeče policaje in naredi enosmerne ulice.


Gost

#4

2018-04-07 10:08

Torej župan pravi, da je naša uica lepa! Mogoče res, varna pa gotovo ni. Tudi sama sem doživela nesrečo, ko sem pravilno vozila kolo po Aljaževi in me je zbil avto. 

Koliko nesreč bo še potrebnih, preden bodo odgovorni ukrepali?

Lp, Darja


Gost

#5

2018-04-07 12:04

Predlagam, da se se enkrat obrnemo na Mestno občino Ljubljana s pisnim pozivom, da naj pristojne službe ukrepajo in namestijo ležeče policaje na Aljaževo ulico ter jo tudi naredijo enosmerno. Obrnemo se lahko tudi na posamezne svetniške skupine na MOL in jim pošljemo pobudo. Nimamo kaj izgubiti. Dobro bi bilo tudi obvestiti medije.

 

Ležeče policaje bi nam na občini morali omogočiti, saj umirjajo promet.

 

Pozitivno se je odzvala vsa soseska, imamo že 146 podpisov, zato predlagam, da  se za naprej skupaj povežemo in morda nam uspe.