Zahtevamo ukinitev 152,40 € letne prisilne RTV članarine - RTV programe naj si kodirajo

Zahtevamo ukinitev 152,40 € letne prisilne RTV članarine - RTV programe naj si kodirajo / Obvestila / RTV SLO s sprenevedanjem in grožnjami z represijo nad prisilne plačevalce RTV davka na poneumljanje, ki so zavrnili plačevanje! / Komentarji


Gost

#1

2016-08-22 07:43

pejmo na referendum, eni mamo poloznice na trajnik in jih ne moremo vracat.

Gost

#2

2016-08-22 08:50

Ta mesec sem gledal TV SLO 1 uro morda vse skupaj...torej zakaj bi plačeval ?

Gost

#3

2016-08-22 13:19

se zavzemam za proti placevanju rtv-ja, ki je popolni nesmisel placevanja...ce bo treba iti do referenduma, bom tudi odsel in upam, da bomo skupaj drzali do konca...hvala Vam, ki nas osveščate pri tem...Lp
marija

#4

2016-08-23 09:05

imam položnice na trajniku in jih tudi ne morem vračat. Referendum pa da ti vladi naredimo konec. Dvojno plačevanje slabih programo RTV mora biti konec.

Petra

#5

2018-08-27 12:41

Tudi meni se to zdi popolna bedarija, plačevanje RTV prispevka, saj mislim, da te programe že plačamo preko TV ponudnika digitalnih storitev. Po drugi strani, pa poznam nekatere, ki imajo že 10 let priklop za TV  in še do danes niso prejeli nobene položnice. Ali naj bo vojna za vse ali pa za nobenega. Kot pravim, trapasto se mi zdi, da plačamo npr. T-2 plačilo za opravljene storitve, med drugim tudi vseh RTV programov, potem pa še posebej  dobiš položnico od RTV. To je samo pri nas možno. 




Plačilo oglaševanja

To peticijo bomo oglaševali 3000 osebam.

Izvedite več ...