Zahtevamo ukinitev 152,40 € letne prisilne RTV članarine - RTV programe naj si kodirajo

Zahtevamo ukinitev 152,40 € letne prisilne RTV članarine - RTV programe naj si kodirajo / Obvestila / Pozor! AKCIJA POTEKA IN JE VSE BOLJ MNOŽIČNA, ODGOVORNI PA GLAVE V PESEK!!! / Komentarji


Gost

#1

2016-06-30 17:44

Z našo naročnino si polnijo žepe zato nujna ukinitev plačila

Gost

#2

2016-07-03 10:40

Pritozila in dobila izvrsbo....zakaj?

Gost

#3

2016-07-19 16:26

Ta resnico o prisilnem plačevanju Rtv naročnine sem diojel že pred leti. Veseli me,da se končno nekaj dogaja v tej smeri!!! Bo pa to rešiti problem,ker nacionalka se ne bo kar tako odrekla zaslužku,ki ga dobiva. Podpiram vas in upam,da se bo dejansko kaj premaknilo v tej smeri.

Lep pozdrav,

Matjaž Lah

Gost

#4

2016-07-20 05:28

Zanima me kaj naredim, če imam plačilo na trajniku.
Outlander

#5

2016-07-20 05:33

Da se bo odločilo v prid ljudstva, ki podprira in financira RTV ter vse povezane  s tem, je v tej oblasti oz. režimu prej navidezna resničnost kot pa novo upanje. Vse dokler komunajzerska oblast izpred leta 1990 in vsi ti ljudje dveh obrazov ne odidejo zavečno stran od vladanja državi in financam, vse do tedaj bo takole. Če mislite, da vlada demokracija, enakopravnost in neke kvazi socialne politike za človeka, se hudo motite. Zakaj se še vedno ogromno koristnih informacij filtrira preden gredo v medije??? In katera oblast je to počela v preteklosti; nekatere to še vedno počnejo, vključno z našo, le da je tule krinka materialno blagostanje po štacunah, trgovniski centri..tega v prejšnji oblasti in sistemu resda ni bilo, zato se je pa hodilo ven. Sedaj je vse to tu, neka blaginja, a sistem v kali je pa še vedno isti in je tak ostal. Stavek "danes so dovoljene sanje, jutri je nov dan" pomeni le: Ljudje, pozabite na sanje o lepo državi, ki ste jo hoteli in izglasovali, jutri bo vse drugače...in je, kajneda. Dokler bo vseh dobrih 820 000 gospodinjstev podpiralo tole peticijo in nič plačalo, takrat se bo kj premaknilo, vse do tedaj pa bo ideja za spremembo trajala...in trajala. Zato pa držijo glave v pesku in so nedostopni za pogovore. Zakon jih ščiti in tega se striktno držijo.    


Gost

#6

2016-09-19 07:34

OSVEŠČENI ali NAIVNI ?




Plačilo oglaševanja

To peticijo bomo oglaševali 3000 osebam.

Izvedite več ...