Zahtevamo ukinitev 152,40 € letne prisilne RTV članarine - RTV programe naj si kodirajo

Zahtevamo ukinitev 152,40 € letne prisilne RTV članarine - RTV programe naj si kodirajo / Obvestila / Poziv vodstvu RTV SLO za soočenje argumentov! / Komentarji


Gost

#1

2016-05-16 17:00

Niso tuji RTV SLO, ampak tuji RTV - ji!

Gost

#2

2016-05-16 17:24

Upam, da nam vsaj nekaj v tej naši državi uspe!!!

Lp

Gost

#3

2016-05-16 17:56

PADAJ SILO IN NEPRAVDO
Smrt domačim fašistom-po slovensko BUTARISTOM

Gost

#4

2016-05-16 21:20

Kdor verjame na besedo ljudem, ki so že lagali, zavajali, zlorabljali in kršili zakone in ustavo, je ne samo naiven, ampak tudi neumen. Ne smemo jim dati spet še eno priložnost , da nas bodo spet okoli prinesli. Referendum takoj.

Gost

#5

2016-05-17 06:55

Pa pravilno slovenščino na nacionalki, ne ljubljanščino

Gost

#6

2016-05-18 08:15

Pripravjen sem plačati kar gledam.

Gost

#7

2016-05-19 18:28

SEM ZA UKINITEV PLAČEVANJA NAROČNINE RDEČI TV LJUBLJANA

Gost

#8

2016-05-19 18:39

To je potrebno res ukinit prokleta golazen na rtv Slo fuuuuuj

Gost

#9

2016-05-24 04:44

Podpirtam peticijo, ker je več kot le proti PLAČEVANJU. pODPIRAM JO PREDVSEM, ker je dovolj medijskega zavajanja državljanov, pranja možganov in zastrupljanje mladine z vsegliharskim obupom, da beži iz države ter politične diktature zarote proti človekovim pravicam... in zdravemu razumu.
Državljani moramo biti nevtralno obveščeni, ne pa zavedeni za naš denar. To naj plačujejo komunisti v poziciji in kvazi opoziciji in njih podrepniki kot so voditelji OF- strank NSI, SLS, DESUS in še kakšna nova, ki se dekleriraza desno, krščansko itd.

Gost

#10

2016-06-06 06:19

janez Novšak,grafenauerjeva 41 Ljubljana,nimam e maila in a se vseeno strinjam s ukinitvijo.Plačal bi tisto kar gledam,torej le nogometne tekme.

Gost

#11 PlačevanjeRe: Lucija Novšak Volk

2016-06-06 06:21

#7: -  

 Tudi sama sem pripravljena plačevati programe,ki jih gledam.tu nima veze rdečkarstvo in je izjava neumna in neresna.ne gre za povdarjanje pripadnosti neki sttranki ali ideji,gre za to, d a vsa zadeva očitno ni v skladu s tem kar imajo v EU in mi smo del tega.


Gost

#12

2016-06-13 15:25

V resnici gre za ogromen znesek štiri tisoč eurov (4.000 EUR) na gospodinjstvo v 25. letih. RTV SLO je že več kot četrt stoletja, tako pred osvoboditvijo Slovenije izpod t.i. JLA, med samimi osvobajanjem in po osvoboditvi izpod t.i. JLA., izrazito, sto odstotno (100 %) pristranska v najbolj gledanih oddajah informativnega programa in zabavnega programa (nedelje). O teh dejstvih RTV SLO hrani vse dokaze v svojih arhivih oddaj.


Gost

#13

2016-06-30 17:18

Mislim in tudi vem, da ljudi zavajate. Res je, da sem tudi jaz za to, da se plačevanje te rdeče oligarhije ukine. Več kot dvajset (20) let sem se boril z RTV-jem, da ne bi plačeval naročnine. Končno so ugotovili, da so moji dohodki premajhni in me oprostili plačevanja. Zavajate v tem, da ljudem ne poveste, da izterjava neplačane naročnine poteka preko DURS-a in v končni fazi pride do rubeža sredstev na bančnem računu. To je kruta realnost v tem režimu. LP

Gost

#14 le v kup uboga gmajna

2016-10-23 19:39

Vsi imate mobitele in in čee ni kartce ni povezave, mar je to tako težko razumeti. JASNO DA JE RTV-javna hiša fašistična banda. Če bi bili pošteni; enostavno, če nimaš kartice pač jih ne gledaš (torej svoj program predvajajo tistim, ki so si kupili kartico, kodiran program). VENDAR TA PODUK NJIM NI DONOSEN in sledi: "nečujem dobro"

Ne vem, če je sploh ustavno izvajati tako prisilo, pa to je počel III. Rajh, ko si moral poslušati javne kričače, ker tedaj De-rtv ni obstajal.

Mar bi se GORENJE spomnilo da vse plačujemo 15€/mesec za pralni stroj in če ga v razponu 2let ne prevzameš pač nisi prevzel. Da, nič smešno, tako bi država recimo reševala problematiko GORENJA, PEKA, MURE, TOBAČNE. Pač, narodu da-proda izdelek na tak način, a če ti hočeš Candy in ne Gorenje, ali čevlje Nayk, namesto Peka, je pač tvoj problem (država te oskrbi z obutvijo oblačili pa še TV ti omogoči, da NJIH gledaš (Pahorja kakor deloholika, ali POZOR: posnemalec Dučeja).

Torej te naše pisarije so tudi neumne, na ulico,

molotovko 1,10, 100.... molotovk in jasno zakaj - za RTV; to je Francoska šola, ki je učinkovita, saj z bando drugače NE GRE!




Plačilo oglaševanja

To peticijo bomo oglaševali 3000 osebam.

Izvedite več ...