Vrnimo starim staršem pravico do skrbništva vnukov

Stopite v stik z avtorjem peticije

Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije Vrnimo starim staršem pravico do skrbništva vnukov.


Gost

#51

2016-04-01 18:13

Ker zelim da se otroka, ki sta ze izgubila ljubeco mamico, vrneta v topel dom starih starsev in da se to ne ponovi vec nobenemu. Odgovorne za ta kruti poseg pa primerno kaznovati.

Gost

#52

2016-04-01 18:14

To peticijo smo ze nardil.... preko 10.000 podpisou. Nevem kje je fora da se je se nekdo sel heroja... 


Gost

#53

2016-04-01 18:17

Peticijo sem podpisal zato ker, menim da so stari starši prvi kateri imajo pravico do skrbništva vnukov, v primeru smrti staršev!

Gost

#54

2016-04-01 18:21

zato ker sem proti feministični, LGBT in gender ideologiji

Gost

#55

2016-04-01 18:33

Kot sem že napisal, bogovi CSD imajo naša življenja v svojih rokah. Imamo doma primer, kateri ima vse možnosti da se konča tragično, po volji boga iz CSD.

Gost

#56

2016-04-01 18:46

Ker so stari starši prvi in edini ki lahko najbolje skrbijo za svoje vnuke.Socialni službi nikakor ne zaupam, ne razmišljajo logično, da ne rečem da so tu še kakšni drugi interesi.

Gost

#57

2016-04-01 18:54

zato ker je sodo izbilo dno ,kar počne ta rdeča mafija na CSD ju je višek ,ugrabljajo otroke ter jim tako povzročajo nesluteno bolečino,dovolj je banda rdeča ,na vrsti ste da plačate svoje pokvarjeno dejanje,dva krat ni za rečt da fantka ni prodala

Gost

#58

2016-04-01 18:55

Ker je tak način dela CSD nedopusten in dela v škodo otrok. Otroci naj rastejo v krogu svojih najbljižjih. Tsamo tam bodo dobili vso ljubezen in skrb.

Gost

#59

2016-04-01 19:06

pravilno je, da se je pojavila ta peticija !!! Kaj menite, da je bilo tole pravilno (!?) da otročka še dodatno kaznujejo in jima vzamejo še Babico in Dedka. Potencialni "zakon" sadizem :(

Gost

#60

2016-04-01 19:10

Ker 1200 zaposlenih na CSD-jih misli ,da so od Boga dani

Gost

#61

2016-04-01 19:10

Srečko Marksl SEDAJ NI ČAS ZA SOOČANJE RAZLIČNIH MNENJ SEDAJ JE ČAS POVEZOVANJE IN UKREPANJE. STROKOVNJAKI IN OSTALI DOBRI POZNAVALCI PRAKSE IN TEORIJE DOMA IN V TUJINI POVEŽITE SE, PRIPRAVITE KONKRETNE SMERNICE, PREDLOGE, ČE JE POTREBNO TUDI SPREMEMBE ZAKONODAJE. POVEŽITE TUDI NAS LAIKE, SLEDILI VAM BOMO. ČAS JE ZA OSTER DVIG JAVNEGA MNENJA IN POTREBNE SPREMEMBE. Imamo dve vnukinji malo starejši in dve malo mlajši, če bi bilo potrebno bi jih varovali z življenjem.

Gost

#62

2016-04-01 19:21

Brutalno barbarsko dejanje te socialne sluzbe in nase drzave, ce sistem to omogoca...

Gost

#63

2016-04-01 19:27

To peticijo sem podpisala zaradi tega, ker imam sama otroke in vem koliko jim stari starši pomenijo. In zaradi krivice, ki se jim je zgodila, ker se socialno ne zaveda, kako veliko škodo delajo otrokama.

Gost

#64

2016-04-01 19:51

Peticijo sem podpisala zato , kerje to velika krivica ,,,Otrka sta zgubila mamo , sedaj pa se v življenje the otrok utika negdo, ki po moje nima nobene pravice,, sploh če so ti v varni in ljubeči družini v tem primeru pri dedku in babici...

Gost

#65 Re:

2016-04-01 20:30

#14: -  

 


Gost

#66

2016-04-01 20:34

To je skregano z zdravo pametjo saj smo ljudje in stari starši bodo veliko bolje skrbeli za svoje vnuke ne pa neki tujci ki jim niso v sorodu!!!

Gost

#67

2016-04-01 20:43

Ker otrok nujno potrebuje družino kot zavetje, kamor se lahko varno umesti. Pa naj so to starši, ali po potrebi stari starši.

Gost

#68

2016-04-01 20:51

Zastarši naj takoj pripada pravica do otrok starim staršem...kar je edino pravično

Gost

#69

2016-04-01 20:53

Da je prav,da stari starsi dobijo status posvojtelja ker tudi najvec. So predani nasim vnukom,se jim po svetijo v vsakem pogledu so vec doma imajo cas zs vnuke,otroci pa to pogresajo in cutijo potrebo po starih starsih.

Gost

#70

2016-04-01 21:08

Zato,ker to kar si dovolijo te službe je treba preprečit!

Gost

#71

2016-04-01 21:28

Stresno za otroka,brez najbližjih,ljubečih starih staršev...V takih primerih lahko samo svojci pomagajo-otroci jih poznajo in se pri njih čutijo varne.Babice in dedki dâmo vnukom vse,kar nismo mogli dati svojim otrokom. Z vnuki doživljamo ponovno starševsko ljubezen . Socialni delavci,ki brezčutno odločajo o takih zadevah bi morali odstopiti. Tudi v tem primeru je odpovedala socialna država. Krivično do otrok in starih staršev!!!

Gost

#72

2016-04-01 21:49

V primeru da bi moj otrok ostal sam ,so moji starši tisti ,za katere bi želela da bi skrbeli zanj. Kri ni voda. Noben tujec se ne more primerjati s sorodniki. Menim tudi da večina rejnikov vzame otroke zgolj zaradi denarja!!!!

Gost

#73

2016-04-01 22:25

Preprečimo take zločine države nad otroki, nad družino, zločine nad vsemi nami!

Tudi stari starši so del družine, ki velikokrat z neizmerno ljubeznijo in požrtvovalnostjo priskočijo na pomoč, popazijo na vnuke, za njih skrbijo, se z njimi igrajo in smejijo,se z njimi pogovarjajo in učijo, jih tolažijo in jim nudijo toplino doma. Velikokrat stari starši skrbijo in preživijo več časa z njimi kot starši, ki so obremenjeni z službo in današnjim načinom življenja.

Ne samo razrešitev z mesta direktorice centra za socialno delo, ampak izguba službe. Isto velja za ostale vpletene.Tak človek nima kaj iskati in delati na centru, niti v drugi državni ustanovi, tak človek ne more zastopati nas državljanov, ne more in ne sme odločati o mojem življenju, o življenju mojega otroka, vaših otrok in vnukov, o življenju vseh nas.

Komu bodo jutri ugrabili otroka? !!!
Kateremu otroku bodo jutri vzeli ljubezen, družino in toplino doma?!!!!!!!

Gost

#74

2016-04-02 02:46

Velika krivica se je zgodila nad starima staršema,,,,saj to še ni visoka starost, pa lepo je da želijo imeti vnuke. Še dodatni udarec za stare starše,,ki nista nič kriva, Socialni center ni pravilno ravnal,,Naj bi bil pogovor s starimi starši,,- Če res nebi mogli preživljati in skrbeti za vnuke,,,da bi jih sami dali in pa ukrasti otroke,--vnuke in odpeljati. Naj vnuke takoj vrnejo kjer so bili,,,

Gost

#75

2016-04-02 03:54

Take birokratske krivice brez čustev, empatije se ne smejo več dogajati!