PETICIJA ZA RAZVELJAVITEV REFERENDUMA

Stopite v stik z avtorjem peticije

Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije PETICIJA ZA RAZVELJAVITEV REFERENDUMA.

pravica

#51 Re: Smešni ste

2015-12-21 23:23

#16: Smeh - Smešni ste 

Krsene so pravice manjsine, ne glede na to kaksna je VASA volja. Taksna odlocitev sploh ne bi smela biti na voljo vecini, ker se nima pravice vmesavati. Drzava mora pravice neke skupine enostavno uveljaviti, brez da se nespametnega ljudstva sprasuje o njihovem osebnem mnenju, ko da smo v dzungli. Drzavniki bi se morali kot strokovnjaki ib profesionalci zavedati, da vecina o tem niti ni dovolj ozavescena niti nima pravice o tem odlocati. Oprostite, ampak vsi vi, nasprotniki, ste smesni. Vsak si zeli, da se ga uposteva. Tudi vi bi si zeleli, ce bi bili drugacni od vecine. Zato tukaj krivim predvsem drzavo, da kaj takega sploh dopusca. Tale referendum pa so itak zahtevali nasprotniki. Zakaj bi zdaj mi zagovorniki morali pozreti njihove odlocitve in odnehati? Bomo pa pac zapravljali! Boj za pravice istospolnih se tu ne bo koncal, pa ce se se ne vem kako trudite. Svet gre naprej, ne nazaj - v omejenost. Gejevske in lezbicne skupnosti/druzine so realnost, ki bo vecno obstajala. Tudi zdaj obstajajo, brez skrbi, niste nobenega otroka "resili" s tem referendumom. Omenila bi tudi, da se mi zdi skrajno nedopustno, da se v to odlocanje vpleta cerkev. Nima te pravice, zato se prosim naj zaveda svojih omejitev, medtem ko jih postavlja drugim. Da niti ne omenjam koliko teh je zlorabljalo otroke. Vi pa se bojite gejev. Oprostite, ampak geji niso pedofili in vecina jih niti nima namena stati v vrsti za posvojitev. Pedofili v vecini zivijo samsko zivljenje, ker jih ne privlacijo odrasli ljudje, temvec otroci. Sama osebno menim, da vecine nasprotnikov v bistvu sploh ne skrbi za otroke, ampak izrazajo zgolj svoje sovrastvo do tega, cesar ne razumejo. V nasprotnem primeru pa bi rada videla kolikim otrokom ste v zivljenju ze tako ali drugace DEJANSKO pomagali. O tem naj pac vsak sam premisli. Lahko pa vam zagarantiram, da si vecina homoseksualcev s tem zakonom ni prizadevala za posvojitev otrok, temvec da bi se smeli porociti. Tudi ce pogledamo med posvojitve, lahko vidimo, da jih je zelo malo. Tudi strokovnjaki na tem podrocju zagotavljajo, da so omejitve in postopki strogi. Zato, ce ne zelite, da se naprej zapravljamo denar, dajte vse svoje predsodke in diskriminacijo na stran, in se ozavestite o vsem skupaj. Mogoce boste takrat zmozni opaziti, da ni potrebnega toliksnega sovrastva in zaviranja glede teh pravic. Vem, da bodo uveljavljene, ker se to v razvitih drzavah ze dogaja in tudi mi pridemo za njimi, vedno smo. Zelo mi je zal, da se ne morete sprijazniti s tem. Ampak pravice so pravice. Tudi zenskam so bile krsene, tudi crncem. Pa danes nihce vec ne zahteva referenduma, ce so pri nas zenske smejo biti enakopravne ali ne. Zato ne jamrajte glede porabljenega denarja, ker to je nujna zadeva, ki se na koncu bo uveljavila, saj je tok zgodovine na nasi strani. Glede tega, kdo sploh so homoseksualci, pa resnicno ne bom vec razpravljala, ker nima smisla. Ce bu vas resnicno zanimalo razumevanje in sprejetje teh ljudi, tudi ce bi se vam v resnici slo za otroke, bi prebrali kaksne dobre knjige, strokovna dela, in se o tem ozavestili. Dokler pa tega ne boste zeleli, boste pa taksni - sovrazni, sebicni, diskriminatorni, nestrpni, omejeni, jezni, neprivoscljivi, neozavesceni in nesrecni. Referendum je padel, ampak tukaj se ne konca. Zato slavite in nazdravljajte svoji zmagi, dokler se imate to priloznost, ker lepsa prihodnost, kjer bomo vsi ljudje obravnavi clovesko, je za naslednjim vogalom.

Pejte spat.

#52 Ne priznate poraza, proti vam nimam nič. V mojih očeh niste več "geji" vi ste vsi obične pederčine!

2015-12-21 23:49

Pa daj ne serite ljudje no! Kaj ste nori vsi po vrsti ? Res nimate kaj bolj pametnega za delat? Tak je vse v K* potem pa se greste se taksne bedarije?  Pač tak je in konc. Če vam kaj ne paše pa se lahko greste te bedarije v drugo državo in ne v Sloveniji! ZA bom takrat ko si bosta lahko 2 deda naredila froca!!!

 

LP! 

To objavo je odstranil pisec objave sam (Show details)

2015-12-22 00:47



Gost

#54 Re: Re:

2015-12-22 06:29

#43: johnny - Re:  

 Tudi takšni kot si ti, ste anomalija pa imate vse pravice.


Gost

#55

2015-12-22 06:52

mislim da bi vsi ljudje morali imeti iste pravice , neglede na spolno usmerjenost . Na tem svetu je toliko bede in žalosti , ne se ukvarjat z nečim kar bi moralo biti samo po sebi umnevno
ustava

#56 Tega referenduma sploh nebi smelo biti

2015-12-22 07:47

ustavno sodisce podkubljivo in vodljivo.

Johnny

#57 Re: Re: Re:

2015-12-22 08:04

#46: - Re: Re:  

 Upam, da ti sine postane zoofil, da se boš mel še dalje za kaj borit.

stari

#58 Re: Re: Re:

2015-12-22 08:12

#54: - Re: Re:  

 taki, kot ste vi ste anomalija, mislim a ma kdo sploh kaj pameti tukaj? Anomalija je mali procent, odklon, ki je nepričakovan in nezaželen. Po vseh živalskih zakonih je veja s takšno anomalijo obsjena na propad. Kje v celotne živalskem svetu (in to je na tisoče vrst) ste že videli nadaljevanje roda z anomalijo homosexualnosti? Nikjer, a dajmo homosapiensi biti tukaj izjema, kot da že ni dovolj, da je moški kromosom že tako zmaličen, da se neplodnost veča (in se bo, za kar že obstajajo študije).

Evropejec

#59

2015-12-22 08:24

Se strinjam, da je žal ta poskus brezupen in najbrž nepotrebno poniževanje. V kratkem bomo sprejeli direktivo iz Evrope glede spoštovanja človekovih pravic, pa bo zakon avtomatično sprejet in najbrž pozdravljen in podprt tudi s trani teh, ki potrebujejo vodje za odločanje.

citat iz wikipedie: https://en.wikipedia.org/wiki/Same-sex_marriage
On 12 March 2015 the European Parliament passed a resolution recognising the right to marry for those of the same sex as a human and civil rights issue.[91][92] The convention was backed by all participating MEPs from Latvia, Luxembourg and Sweden, and most representatives from (by percentage): Belgium, Bulgaria, Estonia, Finland, Romania, Spain, the Netherlands, Portugal, Denmark, Germany, France and Italy.[93]


Gost

#60

2015-12-22 08:42

Sramota, da se o samoumevnih stvareh sploh glasuje. Naj končno prevlada zdrava pamet in udejanji misel: ŽIVI IN PUSTI ŽIVETI!
ansai

#61

2015-12-22 09:02

DEJTE NO NEHAT VSAK,KI JE SEL VOLIT JE TOCNO VEDEL ZAKAJ GRE IN NIHCE NI TAKO NEUMEN,DA NEBI VEDEL KAJ ZELI OBKROZIT.....NAJBOLJSE ,DA SE EN KUP DENARJA  GRE PONOVNO ZA NEUMNOSTI,CE VAS TAKO SKRBI ZA OTROKE  DAJTE DENAR NAMENIT ZA NJIH NE PA ZA REFERENDUME IN PODOBNE NEUMNOSTI....

Gost2323

#62 Re:

2015-12-22 09:06

#2: -  

 Ti dejansko verjameš da če bi tisti svinčnik na sliki bil pomaknjen bolj levo bi toliko ljudi glasovalo ZA ?

 

Sploh pa če je to res pomeni da so zagovorniki novele takšni bedaki da nebi smeli imeti pravice odločati na referendumu.

 

Lenarški tovariš

#63

2015-12-22 10:16

Jaz sem komunist in sem glasoval PROTI. Ravno zaradi tega je bila Jugoslavija posebna, ker ni privlekla vsega klumpa iz zahoda.


Gost

#64 Re: Re: Re: Re:

2015-12-22 11:25

#58: stari - Re: Re: Re:  

 Poglej si samo pri pingvinih, ki posvojijo mladica, ko ostane brez starsev. Seveda se nadaljuje rod tudi na tak nacin.


Gost

#65

2015-12-22 11:47

Za pravico gre

Gost

#66

2015-12-22 12:41

Sem podpisala, zato ker že po defaultu ne bi smelo biti referenduma. Vseeno pa bi bilo lepo, če začnemo s peticijo proti RKC in zahtevamo, da jo obdavčimo in striktno prepovemo delovanje v politiki. Vse stranke, ki se sklicujejo na vero v Boga pa ukinit (SDS, NSi,...). Vsi kristjani naj plačujejo mesečne prispevke, cerkev pa naj od tega plačuje davke.

Me zanima koliko vernikov bo še sploh, če uzakonimo cerkvene davke :D


Gost

#67 Re: Re:

2015-12-22 12:43

#62: Gost2323 - Re:  

 Poglej, svinčnik je pač na desni. Plakati so bili extra narejeni za to priložnost. Zdaj mi pa razloži, a meniš, da smo slovenci tako zelo neumni, da potrebujemo navodila, kako vzeti listek, se podpisati, obkrožiti in vreči v skrinjico. Pa to je absurd. Zato tudi ta peticija, ker je to narejeno z razlogom.

 


Gost

#68 Re: Re: Re:

2015-12-22 12:52

#67: - Re: Re:   Poglej, svinčnik je pač na desni. Plakati so bili extra narejeni za to priložnost. Zdaj mi pa razloži, a meniš, da smo slovenci tako zelo neumni, da potrebujemo navodila, kako vzeti listek, se podpisati, obkrožiti in vreči v skrinjico. Pa to je absurd. Zato tudi ta peticija, ker je to narejeno z razlogom.

 Rezultat referenduma je dokazal, da ja, smo neumni toliko, da poslušamo patra, ki se je v imenu 'božje službe' odpovedal svoji družini in potem on govori in moralizira o tem kakšna naj bi bila prava družina.

Z izidom referenduma smo pokazali (pa še kako), da smo zelo zelo neumni!!!


Gost

#69 Re:

2015-12-22 14:07

#66: -  

 TOČNO TO

EU TRIBUNAL

#70 Re: Re:

2015-12-22 14:39

#43: johnny - Re:  

 Takim norcem in tako zaostalim mentalnim yirotam bi morali otroke takoj odvhst ker iz otrok delajo velike sirote, tako kot so oni! Nekateri kokoxakate, da je tako odločila večina??? Kd kdaj pa je tretjina  eči a??? Za to bi morala biti udelež a najmanj 75%!!! V nasprotnem primsru je referendum neveljaven in nedemokratičen!


Gost

#71

2015-12-22 15:45

zaradi čudnega kvoruma, zaradi katerega je, v primeru ko je bil dosežen, rezultat popolnoma nerelevanten. tudi če bi bil rezultat 90% za, bi bil referendum zavrnjen, če bi preostalih 10% ki so glasovali proti predstavljalo vsaj 20% vseh volilcev. in to ni nikakršen referendum.

Gost

#72

2015-12-22 17:16

ker so mi dali pistolo na celo

Gost

#73

2015-12-22 17:26

Ker o usodi ljudi odločajo stare mamce z opranimi možgani s strani župnikov!!!

Gost

#74

2015-12-22 18:05

Ker sem odločno proti ZAVAJANJU in USMERJANJU.

Gost

#75

2015-12-22 19:05

peticije sicer nihče več ne upošteva