PETICIJA ZA RAZVELJAVITEV REFERENDUMA

Stopite v stik z avtorjem peticije

Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije PETICIJA ZA RAZVELJAVITEV REFERENDUMA.


Gost

#26

2015-12-21 17:02

Nič pri tem referendumu, tudi rezultati, niso realni. Več ali manj je že vse bilo nastavljeno tako, da ne bi mogel pasti. Nujno potrebno bo uvesti sledljivost volilnih lističev po volivcih, da ima vsak možnost svoj listič tudi preverjati. Kako se da sicer stvari izigravati smo lepo že videli ... https://www.youtube.com/watch?v=LbJif7vISQg


Gost

#27

2015-12-21 17:13

Referendum je uspel, poraženci smo vsi! V Sloveniji je geslo "Vsi drugačni, vsi enakopravni" še naprej cenena floskula, pravna država pa zakon ulice! Okolje, kjer lahko svoje nestrpnosti širi vsak kriminalec, ki je sposoben prodajati svoj populizem in hujskati ljudi proti drugim, ki niso pravoverni, niso prave politične, narodnostne, spolne usmeritve in kar je še takšnih "neslovenskih" posebnosti! Nadaljevalo pa se bo še naprej nekaznovano norčevanje najvišjih predstavnikov države in politike iz državljanov! Za referendum smo zapravili nekaj mio EUR, ki jih primanjkuje na vsakem koraku za resnične stvari! Na njem pa smo odločali 1. o človekovih pravicah- večina proti majšini, 2. ponovno vzpostavili neustavno stanje zakona o družinskih razmerjih! Ta neustavnost je bila vzrok za spremembe, Ustavni sodniki pa so odločanje o tem prepustili državljanom! Sramota zanje, ki nikoli nima posledic, čeprav so za delo dobro plačani! Ob njihovi sramoti pa asistenti vsi! Od Predsednika države, Vlade, Državnega zbora,... In vsi priviligirani, neodgovorni, preplačani!

 

Zohan

#28 Re: Re:

2015-12-21 17:19

#12: - Re:  Če se ti zdi slika svinčnika tako zelo vizualno sugestivna, kaj bi sele bilo ce ga nebi bilo na sliki? Bi zbirali podpise za razveljavitev ker stari ljudje niso vedeli da morajo s svinčnikom obkrožiti in so se pomotoma zadrli v list? Lepo vas prosim.. tako primitevnega razloga za razveljavitev pa se ne. Lep pozdrav 

To objavo je odstranil pisec objave sam (Show details)

2015-12-21 17:23


Ivan Kramberger

#30 Levaki nesposobni

2015-12-21 17:23

Zdej ko niste dosegli svojega,se zgovarjate na primitivne fore,gnide nesposobne. Kje ste bili prej? Komisija je objavila plakat 1mesec nazaj. Mesec&c.o. niste vredni da sonce na vas sveti. Najprej poravnajte stroške tega referenduma

ovca

#31

2015-12-21 17:25

Včeraj sem obrožil ZA, samo tole je pa neumnost.


Gost

#32 Re:

2015-12-21 17:37

#1: -  

 potem pa naj imajo tudi nekrofili, zoofili , pedofili itd. svoje pravice. tudi oni so se rodili drugačni!

 


Gost

#33 Re: Re:

2015-12-21 17:44

#12: - Re:  

 Ne seri... a si mal paranoičen

hocem revolucijo!

#34

2015-12-21 17:59

Ne bom komentiral vec tega! Da se moremo borit za nekaj kar bi lahko bilo samoumevno? Ali ZIVIMO V 21STOLETJU AL V FAKING PRADAVINI ??? povejte mal in se zamislite drugic ko bodo vasi otorci homosexualni ali pa ko bodo v polozaju stiske in bi za niju lahko posrkrbele 2 mamice ali pa mogoce 2 oceta ne raje bodo v rejniskih druzinah ali pa v zavodih...TAKO VESEL SEM DA SEM SEL IZ TE DEBILNE SLOVENIJE KER JE PORAZNO DA taksen folk s tako omejeno pametjo sploh ziivi besen nad ljudstvom ki si zakonika sploh prebrali niso ampak na pamet nekaj govorili ces za otroke se gre mislim da tukaj nobeni otroci niso meli veze lol ampak vasa debilna HOMOFOBIJA zdej pa ne bom vec razgljabljal..pac sam zamislite se!


Gost

#35

2015-12-21 18:31

Približujemo se razvitosti amerike, kjer lahko uporabnik toži (in zmaga) proizvajalca pralnih strojev, ker v navodilih ne piše da ni primerno za pranje domačih živali!!!


Gost

#36

2015-12-21 18:34

Zakaj sem podpisala peticijo? Ker se je treba upreti novi dobi rasizma!!!! Ne gre se za otroke ampak za enakopravnost...ljudje si nismo sami krivi da smo drugacni!!!!!! Naj dam en primer
Vcasih zenske niso bile enakopravne moskim, A TO SE JE DALO SPREMENIT, TEGA PA SE NEDA AL KAJ? lahko priznam, da sem jaz PETEK MONIKA,ROJENA 26.05.1999 biseksualka, kar pomeni da se lahko zaljubim v moski ali zenski spol,ceprav imam "NORMALNA" starsa...od kot potem ideje da bodo otroci istospolni starsev tudi .. in nihce nemore govoriti da bodo otroci v taksnih druzinah trpeli...OTROCI OTROK NE OBSOJAJO NE PO BARVI, NE PO VIDEZU, VELIKOSTI, ALI SPOLU IN SPOLNI USMERJENOSTI...vse je v starsih...ce bos otroka naucil da so istospolno usmerjeni pari nekaj necloveskega, TAKO BO OTROK MISLIL CELO ZIVLJENJE...BODIMO RAZUMNI LJUDJE, vsaka druzina je boljsa druzina kakor nobena..v danasnjih druzinah je nasilje, posilstva, psihicne groznje, v teh druzinah to dvomim da bi bilo, kajti ti starsi bi znali ceniti otroka ..KAKOR PRAV VEM JE BOG USTVARIL ADAMA IN EVO...DA VENDAR JEZUS JE BIL SPOCET OD SVETEGA DUHA IN DEVICE MARIJE, PRIBIT NA KRIZ, VSAJENJE ITD...A TO OTROKU LAHKO GOVORIMO, DA PA SO ISTO SPOLNI STARSI NEKAJ POVSEM NORMALNEGA PA NE? DANDANES BI BILA PONOSNA, CE BI IMELA ISTOSPOLNE STARSE!!!!
Tukaj se moje mnenje konca

#casjeZA

Gost

#37

2015-12-21 18:53

nekateri si privoščijo preveč
SLOVENEC

#38

2015-12-21 18:58

seveda je takšno plakatiranje nedopustno in skrajno umazano dejanje. pa to sploh še nio vse. Jasno je, da vse iz te tako razvpite koalicije " Za otroke gre" jih za otroke prav nič ne briga! Gre za grobo zlorabo cerkve in njen pritisk na predvsem starejše ljudi s ciljem povzpetja na oblast in ropanja davkoplačevalskkega denarja. Ali si lahko predstavljate starejše verne ljudi, ki bi volili v nasprotju s tistim, kar jim je ukazal žuonik? To je nemogoče. Ste kdaj slišali, da so darovali mašo za otroke? Nikdar in tudi ne boste, briga jih le davkoplačevalski denar. Luftarji kot Primc in Ljudmila pa jim pomagajo ropati državo in narod. Zadolžili so se do konca in še več, nato pa dali cerkve za hipoteko!? Pa se je oglasil kdo iz te koalicije? Niti eden!

Zgoraj je že napisano nekaj o državni volilni komisiji in to je katastrofa zase. Primc se izmisli neko mešetarjenje z mrtvimi, sploh ni pomembno ali v njegovo škodo ali korist, Državna volilna komisija pa njegovo mešetarjenje mirno in v trenutku sprejme???!!! Brfez vsake logične razlage, utemeljitve.... ti norci to sprejmejo?! Je še kdo v tej državi normalen! res ni potrebno da skurimo milijone, prepustimo vse luzerjem Primcu, Ljudmili, Janši, Vrtovcu, SDS, NSI... in vsem ostalim norcem in naj oni delajo kar hočejo! Ne rabimo ne sodišča ne policije, kar so žđe uničili, vse naj delajo po svoji volji in zravem še naprej tulijo o demokraciji!!! 

Ste mislili da je konec? Ne še vedno ni. Ali veste, da so vsi volilci iz Rima morali na volišča v Vatikan ker v Rimu volišča sploh ni bilo! Glede na stalne mahinacije SDS in vseh staelitov v prejšnjih referendumih in volitvah me lahko kdo prepriča, da so bile volitve in referendumi pošteni in legitimni glede na to, da ni za to nihče nič odgovarjal!? Še več, še nagrajeni so bili in postavljeni v parlament! SRAMOTA !

Včeraj ste Slovenci dokazali, da niti slučajno nismo demokratična in napredna država, ampak zatohel in smrdljiv cerkveni hlev! Potem pa se čudite zakaj ljudje zapuščajo Slovenijo! 


Gost

#39

2015-12-21 19:13

Ker verjamem, da si vsi pari zaslužijo enake pravice.

Gost

#40

2015-12-21 19:33

ker mi ni všeč način s katerim manipulirajo volilce
johnny

#41 Re:

2015-12-21 19:49

#23: pobudnik peticije -  

 Prav ima, ste mentalni degeni.

johnny

#42 Re:

2015-12-21 19:51

#34: hocem revolucijo! -  

 Kdo te rabi v slo, hvalabogu da si spakiral pa sel, upam da podobni naredijo isto in da se znebimo takih degenov, ki druga kot da so nestrpni ne znajo bit!

johnny

#43 Re:

2015-12-21 19:59

#36: -  

 Ti lahko svojemu ortroku govoris, da je to normalno, pa da je rudolf kralj lune me ne briga. A mojemu to ne bos pravila ne ti in ne sola! Ker to ni normalno, je anomalija, kot je v zivalskem svetu, taka rodbina se tam ne more in ni enega primera na svetu da bi se nadaljevala, izumre, to je NARAVNO! In NIKOLI kar je clovek delal PROTI naravi se ni bilo dobro!

Na vasi

#44 Re: Smešni ste

2015-12-21 21:17

#16: Smeh - Smešni ste 

 Referendum je uspel, ker o nasi usodi odločajo 60+ letne babice in dedki, pa tudi zato, ker so cerkveni možje dodobra oprali možgane naivnenu ljudstvu.


Gost

#45 Re: Re:

2015-12-21 21:22

#42: johnny - Re:  

 polizi mi jajcka ....


Gost

#46 Re: Re:

2015-12-21 21:24

#43: johnny - Re:  

upam da ti sine postane pedru majke mi pool bomo vidla kaj bo mrs mamo ti jebem.. ane ups raje fotra <3


Gost

#47

2015-12-21 21:25

#32: - Re:  

 dej jebi si mater kaj ti ni jasno homofobija ni strah pred temu da ga dobis v rit ampak strah da ti bi sedlu majmun en

Rumenka

#48 #25

2015-12-21 22:29

Hahaha pedri eni. VECINA Slo. Se je odlocila PROTI!!! Zato smo pa sli glasovat, ker se nas vecina s tem strinja (bilo nas je za 20% vec od tistih za). Skoda 3 miljonov ce se vi s tem zdej ne morte sprijaznit!! In po 25. Clenu se 1 leto o tem ne sme odlocati (hvala bogu). Ta plakat pa prvic vidimo sedaj in ni popolnoma nic vplivav na mojo odlocitev!!!

Sprijaznite se ze budale neumne!


Gost

#49 Re: Re: se strinjam s teboj in tudi mene ni sram, da sem biseksualka in anarhistka...Ženske nismo nč

2015-12-21 23:17


Gost

#50 Re: Re:

2015-12-21 23:22

#43: johnny - Re:  

 Kakšno fakulteto biologije si pa ti končal, da take oslarije pišeš.

Nek diktatorski govor...moj otrok bo tak in tak in ga bom naučil takih in takih vrednot, ki so moje vrednote...blablabla...tvoj otrok bo videl, da je verjetno bolj inteligenten kot ti in te sploh ne bo upošteval...si bo sam izbral kdo je in kaj je orav zanj....Ali ga biš tepel, ce ne bo ubogal.