Prijazni Ash

Stopite v stik z avtorjem peticije

Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije Prijazni Ash.


Gost

#26

2015-11-24 02:21

"Kad miris izidje iz poljskoj cvijeca, kad milost izidje iz covjeka, kad rijeke izgube svoje zdravlje...ondakar ce nastupiti najveci opsti rat..."

Gost

#27

2015-11-24 07:59

Ljudje, ki bežijo pred smrtjo imajo za sabo veliko travm! Izgubili so vse, kar so v življenju imeli, sedaj pa jim "humana" evropska država Slovenija odvzame še njihovega ljubljenčka, družinskega člana! To niti ne želim pomisliti, kako hude dodatne in nepotrebne travme so to za te ljudi! Kako si nekdo, četudi je to država, to sploh lahko dovoli!? Si lahko predstavljate, koliko travm in žalosti ste s temi nepotrebnimi odvzemi živali povzročili tem otrokom in njihovim staršem, ki so morali prestajati grozote,...v upanju, da so končno ubežali najhujšemu pa tu doživijo naslednji šok. To je popolnoma nepotrebno, nečloveško, nehumano in vsega obsojanja vredno. Samo se vsak posameznik naj postavi v njihovo vlogo, kaj morajo sedaj prestajati! Teh nekaj živali nikogar v Evropi ne more ogrožati, me pa bolj skrbijo ljudje, ki so del naše družbe in tako nehumane zakone sprejemajo in se verjetno sploh ne zavedajo, kaj s tem povzročajo. In taki ljudje krojijo našo prihodnost! Kje je tu etika in humanost, ki jo tako radi poudarjamo!? Ne pozabite, tudi Slovenija s svojim pristopom v Nato posredno podpira države, kot so ZDA, VB, Francija in Nemčija, ki so skozi zgodovino izkoriščale revnejše države in me mnogimi vojnami v svetu zakuhale tudi vojno v Siriji, od koder ljudje bežijo. Kaj pa če se to isto jutri zgodi nam? Ukvarjajmo se z bolj resnimi problemi povezanimi z begunci, kot pa so bolezni, ki bi jih morda utegnile njihove živali k nam prinesti. Kaj pa bolezni beguncev? Teh je več kot njihovih živali in so morda bolj resna nevarnost pa jih ne testiramo in ne dajemo v karantene... Prosim, bodimo dobri in delajmo dobro za nas vse....kje je zdrava pamet!

To objavo je odstranil pisec objave sam (Show details)

2015-11-24 10:32



Gost

#29

2015-11-24 10:57

zato , da se neha evtanazija za vse živali

Gost

#30

2015-11-24 11:16

Podpisujem jo zaradi tega, ker ni pošteno, da vzamete ljubljenčka lastnikom, ki skrbno skrbijo zanj. Poleg tega je žival navezana na lastnika. Šteti bi jim morali v čast, ker so v takšnih razmerah pomislili tudi na živalco in jo vzeli s seboj.

Gost

#31

2015-11-24 13:42

Ker imam rada živali in mojh muc ne bi zapustila ali jih pustila trpinčit.

Gost

#32

2015-11-24 14:47

Tudi živali imajo pravico živeti tako kot migranti in vsa živa bitja.

Gost

#33

2015-11-24 15:15

Zato ker se strinjam s tem da se družini vrne psa, če so ga tako daleč pripeljali, naj ga imajo.

Gost

#34

2015-11-24 16:46

Nikakor se ne strinjam, da so lahko uboge živalce kar tako evtanazirane,....če so jih pripeljali s seboj jim zeloo veliko pomenijo,...meni bi se zmešalo, da bi mi kdo iztrgal iz rok mojo srčico,...

Gost

#35 Re:

2015-11-24 16:47

#30: -  

 se globoko strinjam


Gost

#36

2015-11-24 17:10

Dovolili smo uliv ljudi iz vseh koncev in krajev brez dokumentacije, tudi dosti bolanih ljudi ter samskih moških ki so prišli kdo ve od kod... Sedaj pa bomo komplicirali pri psih?! Taki ki so pripeljali svoje hišne ljubimce s seboj SO LJUDJE KATERE HOČEMO V EU NAJBOLJ!!! Ker so lojalni in imajo res radi živali... To da so odvzeli psa je KRIMINAL... naj ga vrnejo nazaj lastnikom TAKOJ.

Gost

#37

2015-11-24 17:14

Sram me je, ker sem se rodila v tej gnili državi!!!!!

Gost

#38

2015-11-24 17:50

Zaradi nesposobnosti Vursa,kateremu je samo za pobijanje!

Gost

#39

2015-11-24 22:01

Peticiju sam potpisala, jer mislim da svaki živi stvor ima pravo na zivot . Svatko , tko nekome oduzima zivot je UBICA ! a ja nisam na strani ubica, nego na strani zivota !!!!
Pusti ljude na miru !!!! Pusti zivotinje na miru!!!!
Tko si ti da nekome dajes pravo da zivi, a drugome ga uskracujes?

Gost

#40

2015-11-24 23:01

otroku, ki je ze tako prizadet zaradi situacije v kateri je, vzeti se tisto malo kar mu je v tolazbo se mi zdi brezsrcno.

Gost

#41

2015-11-25 08:03

...ker sovražim to,kar počnejo naše ustanove...!!!

Gost

#42

2015-11-25 09:43

Zdi se mi skrajno nečloveško ravnanje vzeti psa družini, kljub njegovi cepilni knjižici.Vendar veterinar lahko takoj ugotovi,če je pes zdrav.Kaj pa ljudje in virusi in tako dalje?Dlakocepiti in prizadeti ljudi, predvsem otroke,je skrajno nesramno.

Gost

#43

2015-11-28 20:18

ker ni clovesko,da tem nesrecnim ljudem povzrocijo se dodatno bolecino ,poleg tega da so izgubili vse in komaj resili svoje zivljenje in zivljenje svojega psicka,v tem primeru se ne bi bilo treba oklepati zakona kot pijanec plota,poleg tega pa vemo,da se itak vedno ne ravna po zakonu,tudi kadar bi bilo potrebno,malo srca je samo potrebno

Gost

#44

2015-12-15 22:11

Ker vem iz lastnih izkušenj, kako trpijo živali, ko jih že za nekaj ur pustiš same. In sem proti odvzemu skrbnikom ubogih živali.