Slovenija proti Big brotherju, Kmetiji, TOP 4 in Baru !

Stopite v stik z avtorjem peticije

Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije Slovenija proti Big brotherju, Kmetiji, TOP 4 in Baru !.


Gost

#301

2015-09-22 06:53

Ker so resničnostni šovi velika neumnost, ki poneumlja ljudi, predvsem otroke in mladostnike, ki imajo vse življenje še pred seboj....

Gost

#302

2015-10-02 07:17

te oddajo spodbujajo neumnost, ki je je že tako v izobilju vsepovsod....

Gost

#303

2015-10-07 07:15

Ker je odgovornost večine medijev do poslušalcev nizka. in sprevržena. Trditev, da je to gledalcem všeč in da se tako gledanost zviša, je zgolj poceni piarovska mantra. Za kakovostno zabavo bi se bilo treba bolj potruditi, s tem pa razmerje med ponudbo in povpraševanjem prevesili najprej v dobro kakovostne ponudbe, ki bi tudi preusmerila povpraševanje. Zato se tudi veliko ljudem kolca po dobrih serijah.

Gost

#304

2015-10-07 14:07

Takih bedarij v Sloveniji res ni potreba.
litle Joe

#305

2015-10-07 14:09

Takih bedarij v Sloveniji res ne rabimo


Gost

#306

2015-10-08 14:37

Ker so resničnosti šovi najbolj bedna stvar na televiziji

Gost

#307

2015-10-09 08:00

Zato, ker so ti šove popolnoma brez vsake morale. Popolnoma brezvezno trošenje denarja.

Gost

#308

2015-10-28 19:21

Peticijo sem podpisala zato, ker je pametna. Od samega začetka ko so se začeli pojavljati na TV sem čutila njihovo izkrivljeno poslanstvo. Zato, ker izjemno kvarijo odnose med ljudmi in tisti, ki v njih nastopajo izbirajo najbolj negativna čustva in negativne odnose, ki imajo močan vpliv na podzavest gledalcev. Grdih odnosov v Sloveniji pa je že itak preveč! Upam da peticija uspe!


Gost

#309

2015-11-02 12:14

ker je organizacija šovov bazirana na " klanju" v medosebnih odnosih. V 2 tisoč letni zgodovini ( ali še več) se očitno nismo naučuli nič in še kar velja nasilje in organizatorji šovov to še kar naprej PODPIRAJO
Jadran
Whadacrappeticija

#310

2015-11-12 01:12

WTF? Saj vam ni treba gledat nobenga sranja, otroke pa mal boljše vzgajajte, da bodo imeli sposobnost lastne presoje. Najbrž pa, če si že neumen, te to ne more poneumiti in ljudje so žal večinoma neumni - zato jih privlači neumen show :D

Nevem zakaj imate sploh TV doma?

Krempeljcek
Gost

#311

2016-05-02 07:40

Te oddaje so poden. Sramota za udelezence in sodelujoce.

regulacijaNEhvala

#312 Sem sicer ZA prepoved, ampak sem tudi PROTI REGULACIJAM!

2016-10-24 11:05

Živjo!

Moram reči, da sem bil vesel, da se je nekdo odločil za takšno peticijo, saj tudi sam skoram vedno kozlam, ko preklapljam med programi in zasledim te kmetije, takšne in drugačne pa big brotherje ipd. in sem res ZA da se jih ukine.

Kar pa me je zmotilo, pa je dejstvo, da BAJE živimo v svobodni državi, vsaj od leta 91 in sem tudi ZA da je trg PROST, ČIM BOLJ, seveda. Morate vedeti, da ko bo 1x regulacija TU, bo regulacija še tam, tam in tam, in drugje in na tisočih področjih, na koncu bomo živeli manj svobodno kot danes. PA JE ŽE DANES PREVEČ REGULACIJE V TEJ SLOVENIJI, KO NPR PRIMERJAM -- SLO Z ZDA. Kar je katastrofa. Da omejujejo stvari, za katere država nima nobene osnove, da bi se vtikovala, pa se!

Zato peticije ne morem podpisati, saj sem libertarec (NE liberalec), liberTarec! Malo pogooglajte v angleščini pa boste tudi vi kaj hitro preklopili v razmišljanju.

Skratka, čim manj regulacije fantje in dekleta, tako je je že preveč. In še dodaten razlog, da se država vtikuje nekam kamor se nima pravice. Morate vedeti, da lahko zasebno podjetje počne kar želi, najbolj bomo na to vplivali gledalci, če bomo zavračali takšno vsebino, NE PA DRŽAVA, ki bo OMEJEVALA!!

Upam, da sem pojasnil nevarnost. Lp.


Anonymous

#313

2016-12-18 15:10

Dandanes se to neprestano dogaja. Pred leti smo namesto "reality show-ov" imeli kvize in igre na srečo, kot npr. Kolo sreče, kjer si brez žrebanj in birokratskih ovir prišel do tistih stvari, ki si si jih najbolj želel. 

Sam sem ustvaril peticijo na tej strani pod naslovom "Za ponovno oživitev oddaj Mita Trefalta", ker se mi zdi, da z "birokracijo" in Lidlovimi kuponi ne bomo nikamor prišli. Če želite, bi vas prosil, da podpišete to peticijo, čigar naslov je na začetku tega odstavka.

Leon K.