Slovenija proti Big brotherju, Kmetiji, TOP 4 in Baru !

regulacijaNEhvala

/ #312 Sem sicer ZA prepoved, ampak sem tudi PROTI REGULACIJAM!

2016-10-24 11:05

Živjo!

Moram reči, da sem bil vesel, da se je nekdo odločil za takšno peticijo, saj tudi sam skoram vedno kozlam, ko preklapljam med programi in zasledim te kmetije, takšne in drugačne pa big brotherje ipd. in sem res ZA da se jih ukine.

Kar pa me je zmotilo, pa je dejstvo, da BAJE živimo v svobodni državi, vsaj od leta 91 in sem tudi ZA da je trg PROST, ČIM BOLJ, seveda. Morate vedeti, da ko bo 1x regulacija TU, bo regulacija še tam, tam in tam, in drugje in na tisočih področjih, na koncu bomo živeli manj svobodno kot danes. PA JE ŽE DANES PREVEČ REGULACIJE V TEJ SLOVENIJI, KO NPR PRIMERJAM -- SLO Z ZDA. Kar je katastrofa. Da omejujejo stvari, za katere država nima nobene osnove, da bi se vtikovala, pa se!

Zato peticije ne morem podpisati, saj sem libertarec (NE liberalec), liberTarec! Malo pogooglajte v angleščini pa boste tudi vi kaj hitro preklopili v razmišljanju.

Skratka, čim manj regulacije fantje in dekleta, tako je je že preveč. In še dodaten razlog, da se država vtikuje nekam kamor se nima pravice. Morate vedeti, da lahko zasebno podjetje počne kar želi, najbolj bomo na to vplivali gledalci, če bomo zavračali takšno vsebino, NE PA DRŽAVA, ki bo OMEJEVALA!!

Upam, da sem pojasnil nevarnost. Lp.