ZA OHRANITEV NOVEGA ZAKONA O ZAKONSKI ZVEZI IN DRUŽINSKIH RAZMERJIH


Gost

#1751 Re: Re:

2015-03-27 06:54

#1750: - Re:  

 Sem slišal, da imajo štante in prepričujejo ljudi na cesti, da so homodeksualni in če niso jih pobarvajo v mavrične barve.

Ti radikalci ........ Vse nas omejujejo s svojimi mavričnimi barvami.


Gost

#1752 Re: Re: Re:

2015-03-27 06:58

#1740: - Re: Re:  

 Država je USA. Sudnik v federalnem sodišču med zaslišanjem o prepovedi homoseksualnih porok v Michiganu, ki je bila leta 2014


Gost

#1753

2015-03-27 07:12

Zadnji cas je da naredimo korak naprej.

Gost

#1754

2015-03-27 07:26

Ker je Zemlja okrogla.

Gost

#1755 Re: Re:

2015-03-27 09:17

#1750: - Re:  

 Pomoje so sodnike tud oprali. Al pa je kak homoseksualec med njimi. Kaj bomo pa pol, če še sodišče popuši?


Gost

#1756 Re: Re: Re: Re:

2015-03-27 09:25

#1752: - Re: Re: Re:  

 V USA so vsi pedri. Pr nas pa se bojimo za naše otroke. Ko samo vidim sliko dveh žensk z otrokom se mi dlake po koncu postavijo. Bogi otrok, kaka kazen pa nič kriv. Po moje bo moten kr ne bo videl demonstracije nasprotnega spola v svojih otroških letih, ko je to pomembno, kr ga niti ne bo zanimalo. Ker ne bo vedel, da obstaja kaj drugega, ga bodo sigurno v klet zaprle.

Pred 40 leti so še vsaj zdravniki meli pamet na taki ravni, da so identificirali bolezen, ko jo vidijo. Kam je šel ta moj svet. Presneti lobiji pederskozidarski, vse so zmedli s svojo ideologijo in indoktrinacijo naših otrok.

Boste vidli čez nekaj let kam to vodi, še kolcalo se vam bo po zdajšnji ureditvi. Katastrofa.


Gost

#1757

2015-03-27 09:30

Gnusi se mi vse skup, zato krvavo iščem razloge proti, tudi če so plod domišljije. Nekak moram pomirit svoj ranjen občutek. Mislim da moje čustva niso zmotljiva. Zmotena ja vsa 'stroka' ker me ne potrdi. Potrebujem nasprotne dokaze, da se pomirim, zato bom poiskal vse kar potrjuje mojo mnenje. Ni važno, če je laž, samo da se bom počutil bolje.

In če me ne bo noben uslišal bom uporabil tudi bolj radikalne argumente.


Gost

#1758

2015-03-27 09:39

Vidim kaj poskušajo, zdaj bodo pa mene obtožli, da sem bolan. Radikalci bolani! Samo nestrpnost širijo. Diskriminacija!


Gost

#1759

2015-03-27 09:40

Človekove pravice, zdrav trezen razum.


Gost

#1760

2015-03-27 10:08

Vsa življenjska filozofija, brez cele knjige filozofiranja.

Za družbeno funkcijo, namesto maše pa obstaja na tone društev, ki ne razdvaja populacije.

 

youtube.com/watch?v=cAVx9RKaLPU


Gost

#1761

2015-03-27 10:08

A cerkev že ni v zgodovini naredila dovolj gorja !!!

Gost

#1762 Re:

2015-03-27 10:15

#1760: -  

 Predlagam knjižni krožek, ki se ne osredotoča samo na eno knjigo. Al pa tai chi, bi lahko starejši zastonj kje izvajali.


Gost

#1763 re 1752

2015-03-27 10:49

Tega podatka nisem nikjer zasledil.Vem,da je bilo zaslišanje zaradi  pritiskov in žalb LGBT skupnosti.Službene preiskave pa naj ne bi bilo ker ni bilo utemeljenih razlogov zanjo..Vem,da je to študijo objavil tudi New York Times,ki ni sklon tradicionalnim pogledom.Times je poročal,da je raziskava verodostojna.To študijo je preverilo in potrdilo 18 znanstvenikov in univ. profesorjev.Svoje poročilo so objavili na službeni strani univerze Baylor.

Ker sem;neverni Tomaž;te prosim,če lahk daš kakšen link ali karkoli,da sam preberem.Ne,da ti ne verjamem,sem pač tak tip,da rad sam preberem in sam potem sklepam.Ne sledim nobeni čredi.Mene bi najbolj prepričale osebne izkušnje teh,odraslih otrok.Ampak v dovolj velikem številu.

 

 


Gost

#1764 Re: re 1752

2015-03-27 13:19

#1763: - re 1752 

 Zanimivo, da najdeš neko študijo, ki te potrjuje, ti je pa problem vpisat regnerus study v google.

regnerus study debunked išči in zakaj je Utah vzel nazaj sklicevanje na to študijo. Da si ne bi sramote delali.

To je že blo parkrat napisano v tem forumu pa miljavžnt študij pa teorij razloženih. Vprašaj se zakaj tega nisi opazo.

Tud osebne izkušnje teh otrok najdeš. Če iščeš seveda. Glede na to da jih je več desettisoč v ameriki boš jih težko vse osebno vprašal, so pa strokovne študije s potrjeno metodologijo in dovolj velikimi vzorci in pravilnimi primerjavami. Da se npr. ne primerja otrok z intaktnih strejt družin z otroci z ločenim staršem, ki si je poiskal partnerja istega spola in še to s tako malim vzorcem, da je vseskupaj očitno pristransko - regnerus. 

Vseskup je že preočitno, da imajo nasprotniki enakosti psihološke težave s sprejemanjem določenih dejstev.

Osnova pa je njihov strah in gnus. Torej njihov čustven problem.

Sicer pa maš internet, pa išči. Pa še deset takih, ko si ti bo prišlo pa isto vprašalo. Forum je že poln odgovorov, ki se ponavljajo. Ni racionalnih ugovorov proti posvajanju in poroki, lahko pa jih iščeš in sam sebi lažeš da so, če boš pomirjen.


Gost

#1765

2015-03-27 13:54

ker verjamem v pravico do enakega obravnavanja. ker je treba vsakemu dati svoje, ker verjamem v ljubezen do bližnjega, ker Duh veje tam kjer sam hoče.
Slovenec sem in .

#1766 136.člen

2015-03-27 16:48

NE NORITE: Da bi imeli istospolni partnerji (tudi tuji) večje pravice pri posvojitvi otroka kot pa Stari starši, bratje, sestre ali sorodniki, ker, to jim omogoča ZZZDR, medtem ko pa je v 136.členu izrečno zapisano, da ni mogoče posvojiti sorodnika v ravni vrsti in tudi ne brata ali sestre.

Pa kje te vi živite?
Da mi nekdo pride po VNUKA samo zato ker si je Sin zafural življenje? Jaz pa kot Dedek ne bom imel pravice svojega vnuka posvojiti? Halo - streljam!

Ker če sem samo Skrbnik, in se nekomu na CSD-ju "dvigne" in mi otroka vzamejo, ker sem samo skrbnik, in ker se je nekomu dvignil in bo dobil za to provizijo.

Ne, ne dragi moji, tako pa to ne bo šlo.
Prvo poskrbite za zakone, kateri bodo prinašali enake pravice za vse, tako da bom tudi jaz kot Dedek, v primeru smrti staršev otroka, imel pravico do posvojitve otroka - ker, SKRBNIŠTVO mi ne garantira da bo mi otrok ostal - plus tega pa se pojavlja vprašanje:

Ali dobi otrok pokojnino po meni, če sem samo njegov skrbnik?
Ali imajo izvenzakonski partnerji (družine na koruzi) enake pravice v Sloveniji, kot poročeni istospolni?

...kar pomeni da: Spremembe ZZZDR ne upoštevajo te življenske realnosti "na koruzi" in zunajzakonskim partnerjem ne priznava enakih pravic kot jih priznava istospolnim partnerjem v sklenjeni zakonski zvezi.

Tako da: tu se sploh ne gre za istospolne partnerje - Ampak za deskriminacijo Slovenske družine, tradicije ter sorodnikov otroka, kar posledično prinaša izumrtje Slovenskega naroda.


Gost

#1767 Re: 136.člen

2015-03-27 18:19


Gost

#1768

2015-03-27 18:27

Z zakoni, ki jih pisejo v parlamentu nikoli ne bo zadovoljna večina. Je pa dejstvo, da je stari družinski zakonik slab, in ogromno družinskih tragedij je posledica slabega starega zakonika.

Novi popravki zakona prinašajo zgolj izboljšave za določeno skupino ljudi. Vendar že zaradi tega bo manj družinskih tragedij.

Pravi korak je, da se sprejme vsako drobtinico ter s tem pokažemo politični eliti, da smo boljši od njih.

Ker v parlamentu računajo ravo na to, da bo ljudstvo proti, in bodo imeli izgovor, da ohranjajo enako družbeno klimo, ki jim omogoča, da so večno na stolčkih.


Gost

#1769

2015-03-27 19:01

ne dovolimo, da nam predsodki in nevednost diktirajo način življenja in formirajo družbo...

Gost

#1770 Re:

2015-03-27 19:51

#1769: -  

 Točno. Ohranimo družino kot mora biti - mati, oče in otroci!!!


Gost

#1771 Re: 136.člen

2015-03-27 21:01

#1766: Slovenec sem in . - 136.člen 

 Po tej logiki, je potrebno spremeniti tudi kazensko zakonodajo, ker imam problem s tem, da ne smem braniti svoje družine, če zalotim lopova, ali kakega drugega kriminalca.

Če ga bom preveč usekal, bom še jaz v zaporu. 

Dokler se to ne sprmeni, tudi fiskalnega pravila ne bo, ker jaz tudi ne morem branit svojega premoženja, ga tudi država ne sme.

Pripravite spremembe in jih spravite skozi zakonodajne poti....


Gost

#1772 Re: Re:

2015-03-27 21:03

#1770: - Re:  

 A ni boljše odgovorni starši in otroci? 

Iz vašega lahko sledi tudi ločena oče im mati in otroci pri kateremukoli paše. To je veliko slabše kot karkoli si vi predstavljate da spremenjeni zakon omogoča.


Gost

#1773

2015-03-27 22:02

Za ohranitev!

Gost

#1774 Re: 136.člen

2015-03-27 22:29

#1766: Slovenec sem in . - 136.člen 

 na vsa svoja veleumna vprašanja najdete odgovor v slovenski ustavi in ostalih uradnih dokumentih. če bi jih vaši enkrat za spremembo prebrali, preden jim nasprotujete, bi bilo vse drugače. morda bi celo doumeli, da ta zakon počne točno to, kar zahtevate - "prvo poskrbi za zakone, kateri bodo prinašali enake pravice za vse". 

če pomeni vam tradicionalni slovenski narod tole, kar ste pravkar opisali v komentarju - potem tudi jaz upam, da bo kmalu izumrl. čim prej. 


Gost

#1775 Re: Re:

2015-03-27 22:32

#1770: - Re:  

 haha jst mislim, da se vi sploh ne poslušate več, kaj govorite. tam v začetku ste bli še ekstra mega prepričani vase, ampak mislim, da tole počasi popušča. neumnosti pa še kar......

ohranimo tudi homofobne zadrte ovire našega napredka takšne, kot morajo biti - stare, oprane in v cerkvah!!