Pobuda za sprejem zakona o prepovedi opravljanja vseh političnih funkcij pravnomočno obsojenim

Pobuda za sprejem zakona o prepovedi opravljanja vseh političnih funkcij pravnomočno obsojenim / Obvestila / Demokracija in kultura v "Sproščeni" Sloveniji / Komentarji


Gost

#1

2014-12-11 10:53

Se zelo strinjam!

Gost

#2

2014-12-11 10:55

pošteno napisano tugo ;)

Gost

#3

2014-12-11 11:15

Odličen komentar! Imam priliki brati Demokracijo in Reporterja pri sorodniku, groza od pisanja. Seveda pa, posebno med določenim slojem ljudi, pade na rodovitna tla in zastrupljanja ni konec. Hvala za Vasi akcijo, morda bo pa uspelo. Koliko nas je že?
Lep pozdrav z Mirne Anton Kotar
Tugo

#4

2014-12-11 11:17

16.564 nas je! In še več nas bo.

Lep pozdrav 


Gost

#5

2014-12-11 11:25

Najlepša hvala g. Tugo za ta Vaš komentar. Dandanašnji me je prav strah pogledati, o groza kaj še prebrati komentarje v Demokraciji, Reporterju in še kje. Se že mislila, da je z menoj nekaj narobe in bo treba jadrno ubrati pot do osebnega zdravnika, tako se mi je grbančilo čelo in mižikale oči. Očitno je v krizi tudi spoštljivo in omikano pisanje komentarjev.

Podpiram, z vsem srcem in umom, Vašo akcijo, uspela bo.

Lepo pozdravljeni in še veliko energije Vam želim,

Elizabeta iz Tržiča

 

 

 

 

Oldi

#6 Demokracija in kultura v„Sproščeni Sloveniji“ ..

2014-12-11 11:39

Demokracija in kultura v„Sproščeni Sloveniji“ .. Kje je kakšen raziskovalni novinar? Samo Demokracijo je treba vzeti pod drobnogled. Že dolgo je znano: SLEDI DENARJU!


Gost

#7

2014-12-11 11:41

Ne vidim ene pozitivne vrednote v naši skupnosti. Ena sama lopovščina, zavajanje, laganje, sprenevedanje, korupcija, pokvarjen boj za oblast, še bolj za obstanek na stolčkih, laži, nateg....SVINJARIJA

Gost

#8

2014-12-11 11:42

Revček JJ bo iskal po svetu pravice. Za kozlat, sramu pa nima, frajer. Kar se pa komentarjev tiče in besede o "rdečuhih": Nisem bila v partiji niti me ne spraviš v cerkev, a mi najbolj
želodec obrnejo tisti, ki so malo tukaj malo tam. Ne vem, a naj me bo pri 67 letih sram, da mi je rdeča barva bolj všeč od bele ali črne?

Gost

#9

2014-12-11 11:45

Žalostna država, v kateri protikorupcijska komisija nima pogojev za delovanje. Očitno je tako: Bolj ko bi jo potrebovali, manj šans ima, da bi lahko delovala.

Gost

#10

2014-12-11 11:54

Bravo Tugo!
Ob vsem tem pa je dodatna tragedija v tem, da se narod pusti kuhati kot žaba. Počasi in postopoma, dokler je vroča voda ne omami in pogine!Do kdaj le!?
Niko

Gost

#11

2014-12-11 11:58

ja veliko nas je že,pa še več "SLOVENČKOV-HLAPCEV" je NUJNO prebuditi!!!!!!!!!!!!!!!!
dajte že ZASPANCI, zmigajte se, saj vendar gre za nas, za tiste ki smo vedno bolj sužnji te pokvarjene neoliberalne politike. še enkrat: "ZBUDITE SE VENDAR, DA NEBO PREPOZNO"!!!!
L.P.
Janez

Gost

#12

2014-12-11 12:28

Popolnoma se strinjam z napisanim in upam,da bodo ljudje že enkrat spregledali in dvignile glave proti takšni DEMOKRACIJI ,KI JO VODI SDS.

Lp,Vojko!


Gost

#13

2014-12-11 12:44

se popolnoma strinjam z vsem navedenim, a žal smo Slovenci ovce, ki sledimo brez razmišljanja, drugače si ne znam predstavljat...saj je isto kot na del. mestu: kaj naj rečem, nič ne spremenim...žal narobe in potem še vsi, ki mislimo drugače vržemo puško v koruzo...Janševisti, pa če ga imajo tako radi, naj se mu pridružijo na Dobu
Hadik
Gost

#14

2014-12-11 12:52

Živjo!

Tudi sam včasih na spletu odprem Demokracijo in Reporter in mi gre skorajda na bruhanje, kakšne konstrukte najdeš tam, lahko bi rekel zmazke ki z realo nimajo veze...in to pišejo " ugledni politiki" ..." kritični novinarji" skratka cvet slovenske politike in novinarstva.Kar pa presega vse mere so komentarji...česa tako debilnega nisem prebral v mojih 53 letih opismenjevanja...veseli me da so podpisniki " Peticije...... zadržali visok nvo kulture dialoga in da niso zdrsnili na poden......lep pozdrav


Gost

#15

2014-12-11 12:53

Spoštovani g.Zaletel, temu ni kaj dodati in mirno podpišem!

Gost

#16

2014-12-11 12:55

Svaka čast :)
PEPINA

#17

2014-12-11 13:01

JA PRAV VSE JE PRAV, le da je treba za narod pisat bolj preprosto in kratko. SKRATKA NABRUSIMO KOSE ŽE KLAS DOZOREVA in iti v akcijo.

sem za akcijo

uršalinka

#18

2014-12-11 13:11

Prvi moj komentar je bil očigledno brisan, ko sem v njem omenila ust.sodnika Petriča. Sedanji moj komentar je ta, da bi se udeležila shoda za Janšo saj si plačan od tega udestvovanja s 40€, hrana in prevoz zastonj. Sedaj razumem osebo, ki je dejala, da je bila že 9x na shodih. Prekalkulirajte pa boste videli koliko je to. Glede treh knjig, ki sta jih napisala raziskovalna novinarja pa tole: denar nam je prala Albanska in Italijanska mafija in kot pravi naš južnjak " dala baba 2 dinara da uđe u kolo a 10 da izađe", vendar iz tega "kola" Janša več ne more. Amen in Svoboda narodu.

Gost

#19

2014-12-11 13:12

Pozdravljeni g. Tugo!

Pa kaj lahko pričakuješ od takega DEBILA kot je jj?
Absolutno nič!
Gleda samo na svojo korist, zafural je celo Slovenijo, seveda z Drnovškovo, pa še katero pomočjo, zgodi se pa nič!
Škoda, pa tako lepo bi lahko bilo, za VSE Slovence...
Cerkev je pa največji l...v, seveda s pomočjo takih debilov...
Pa lep pozdrav!

Gost

#20

2014-12-11 13:20

Ja najprej grem na stran Demokracije in da vidim kaj so kvasali.

Gost

#21

2014-12-11 13:26

Vpijam tvoje misli Tugo.
So kot balzam na boleče probleme ki so se nakopičili v tej kratki zgodovini naše samostojne Slovenije.Pobuda mora pasti na plodna tla drugače zgubljam upanje v obstoj pravne države.

Gost

#22

2014-12-11 13:41

JJ ni debil ampak PSIHOPAT , kar je še veliko huje.Njegovi sledilci pa so debili , brez svoje pameti in zato lahko z njimi manipulira.Bojim se , da se ga ne bomo nikoli znebili , ker on ne bo odnehal dokler bo živ , to nam je jasno , ali ne ? Obljube , da bomo nova Švica ,so poniknile v politični kloaki , saj on hoče , da smo nova Severna Koreja.Držim pesti , da je v naši državi še dovolj razsodnih ljudi , ki se mu bodo postavili po robu , saj to je naše zadnje upanje.


Gost

#23

2014-12-11 13:56

kaj boste storili z našo peticijo? Joža

Gost

#24

2014-12-11 13:58

Sami smo krivi, da se ima Janša za Boga.
Edina rešitev za nas je DEPORTACIJA NJEGA IN NJEGOVE DRUŽINE V AVSTRALIJO!!
Tugo Zaletel
Avtor te peticije

#25 Re:

2014-12-11 15:13

#23: -  

 Zaenkrat čakam obvestilo odvetnice Ane Jug in skupine kazenska ovadba, ki pripravlja predlog zakona. Ko bo to nared, bomo vse skupaj vložili v DZ.