Ohranimo pumpo in burek v Savskem naselju
Stopite v stik z avtorjem peticije
Peticija Savsko naselje
2024-12-23 12:27:35Spoštovani,
peticija zelo lepo napreduje, približujemo se 700 podpisom podpore.
Do zdaj smo dosegli to, da občina z županom na čelu zelo resno razmišlja o tem, da rondoja ne bo gradila. Takoj, ko smo se začeli pojavljati v medijih, se je oglasil župan in povedal, da bureka ne bodo podirali.
Glede pumpe bosta končno rešitev sprejela Petrol in MOL.
Mi se borimo dalje, naš cilj je, da prometna situacija če naselju ostane enaka in da se avtomobilom ne daje prednosti pred pešci in kolesarji. Rondoja nočemo. Želimo, da promet skozi Savsko naselje ostane lokalen, da naselja ne prereže na pol prometno obremenjena žila.
Želimo, da se v naselje vrne življenje, storitve, dejavnosti.
Ko dosežemo tisoč podpisov, se bomo sestali z županom.
Še enkrat hvala za vašo podporo, želimo vam lepe praznike.
Tomo B. Ravbar, Janez Stariha
Delite peticijo
Pomagajte tej peticiji, da doseže več podpisov.
Kako promovirati peticijo?
- Peticijo delite na svojem Facebook zidu in v skupinah, povezanih s temo vaše peticije.
- Stopite v stik s prijatelji
- Napišite sporočilo, v katerem razložite, zakaj ste podpisali to peticijo, saj ljudje pogosteje podpišejo, če razumejo, kako pomembna je tema.
- Kopirajte in prilepite spletni naslov peticije v svoje sporočilo.
- Pošljite sporočilo tako, da uporabite e-pošto, SMS, Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram in LinkedIn.
Plačilo oglaševanja
Spremembe se ne zgodijo, če molčimo.
Avtor te peticije je vstal in ukrepal. Boste tudi vi storili enako?
Druge peticije, ki bi vas lahko zanimale
Nudimo brezplačno gostovanje za spletne peticije. Ustvarite profesionalno spletno peticijo z uporabo naše zmogljive storitve.Naše peticije so dnevno omenjene v medijih, tako da je oblikovanje peticije odličen način da vas opazi javnost in nosilci odločanja.