Ponovno odprtje trgovine Merkator na stavbah Litija
Občani Litije želimo, da se ponovno odpre trgovina Merkator na stavbah. Občani sploh tisti, ki živimo v delu Litije, bi želeli, da se trgovina ponovno odpre v najkrajšem možnem času. Na stavbah živi veliko starejših ljudi, ki to trgovino res potrebujejo. Še posebej starejši in tisti ki so brez prevoza. Sedaj morajo hoditi kar precej daleč in jim to predstavlja velik problem. Želeli bi, da nam odgovorni prislihnejo in tako dokažejo da so res najboljši sosed.
Kontaktirajte avtorja
Upravljajte s svojimi podpisi
Niste prejeli potrditvenega e-poštnega sporočila ali želite odstraniti svoj podpis?
Upravljajte s svojimi podpisiDelite peticijo
Pomagajte tej peticiji, da doseže več podpisov.
Plačilo oglaševanja
| Prijavite se za upravljanje vaše peticije. |
Spremembe se ne zgodijo, če molčimo.
Avtor te peticije je vstal in ukrepal. Boste tudi vi storili enako?
Druge peticije, ki bi vas lahko zanimale
Nudimo brezplačno gostovanje za spletne peticije. Ustvarite profesionalno spletno peticijo z uporabo naše zmogljive storitve.Naše peticije so dnevno omenjene v medijih, tako da je oblikovanje peticije odličen način da vas opazi javnost in nosilci odločanja.