Dodelitev skrbništva starim staršem v primeru Škratek

Quoted post


Gost

#1629 Delo socialnih služb, odtujevanje vnukov teme starima staršema.

2016-04-03 11:18

Peticija je potrebna,čeprav vemo da se naših oblastnkov prav NIČ ne prime.Peticije,referendumi in podobno samo omogočajo oblastnikom ocenjevanje oblastnikom do kod lahko nategujejo narod!!! V samo lastno in korist EU ter ostalih zasužnjevalskih združenj od zunaj. Albert Fortič.

Že ispred 30 tih let imam zelooooo slabe iskušnje z delom socialnih služb(5 let so omogočali zavlačevanje razveznega postopka z ozirom na takrat Partijasko in drugače"zaščiteno" osebo doma iz Juga ter uplivom ViPoznanstev,predvsem na škodo treh otrok!!!!) ,kakor tudi sedaj ko sem ostarel  ter bom morda moral emigrirati v državo v kateri je oskrbnina v domu (poplnoma prmerljiv kvalitete s slovensko)okoli 1/3 tukajšnjih oskrbnin.

Sedaj so leto in pol "reševali ! ! ? ?) problem doplačevanja za mene ,čeprav sem po sodni poti dokazal da je ničen izgovor mojih treh da takrat nisem plačeval preživnin zanjeLe to je edini izgovor mojih.Toda,NE bodo jih obremenili,saj niso sposobni pridobiti resnične podatke o prihodkih le teh otrok.V ocenah prihodkov posmeznega jim je "uspelo" pridobiti finančne podatke tako da recimo uspešena 2 sinova z SP-zavarovalništvo in gredbeništvom imasta samoo kakšnih 100 € več mesečnega prihodka kakor mojih 600.  Vse zaradi tega ker "naši" nimajo možnosti vpogleda v tuje banke kjer se naši...kar pač so ...lahko nalagajo denar ter tako uspešno skrivajo svoje mahinacije.Navadna tajkunska posla so to!

Nobene potrebe nimam da bi si dal "vzdevek" saj svoja mnenja vedno lahko zagovarjam z resnico!

Albert Fortič.

Kar se pa tika teh dveh vnukov pripominjam sledeče:

Ali naši oblastniki ne vedo koliko babic in dedkov -brez ozira na njihovo starost,celo precej starejših od teh dveh-dnevno skrbi za vnuke ,ko moooorajo njihovi starši -kar oba "rintati" za preživetje.Večina,razen tistih v dobrih javnih in državnih službah.

Bolje je tudi da ne govorim o "povišanjih"pokojnin.2/3€ na povprečne.Če bi vedel njihov žiro račun bi jim prenakazal nazaj to sramoto.

A F

Replies


Gost

#1641 Re: Delo socialnih služb, odtujevanje vnukov teme starima staršema.

2016-04-03 14:33:48

#1629: - Delo socialnih služb, odtujevanje vnukov teme starima staršema. 

 AF, zadeto v črno s komentarjem: "Ali naši oblastniki ne vedo koliko babic in dedkov -brez ozira na njihovo starost,celo precej starejših od teh dveh-dnevno skrbi za vnuke ,ko moooorajo njihovi starši -kar oba "rintati" za preživetje.Večina,razen tistih v dobrih javnih in državnih službah."Lp. V.R.Č