PETICIJA ZA RAZVELJAVITEV REFERENDUMA

Quoted post


Gost

#36

2015-12-21 18:34

Zakaj sem podpisala peticijo? Ker se je treba upreti novi dobi rasizma!!!! Ne gre se za otroke ampak za enakopravnost...ljudje si nismo sami krivi da smo drugacni!!!!!! Naj dam en primer
Vcasih zenske niso bile enakopravne moskim, A TO SE JE DALO SPREMENIT, TEGA PA SE NEDA AL KAJ? lahko priznam, da sem jaz PETEK MONIKA,ROJENA 26.05.1999 biseksualka, kar pomeni da se lahko zaljubim v moski ali zenski spol,ceprav imam "NORMALNA" starsa...od kot potem ideje da bodo otroci istospolni starsev tudi .. in nihce nemore govoriti da bodo otroci v taksnih druzinah trpeli...OTROCI OTROK NE OBSOJAJO NE PO BARVI, NE PO VIDEZU, VELIKOSTI, ALI SPOLU IN SPOLNI USMERJENOSTI...vse je v starsih...ce bos otroka naucil da so istospolno usmerjeni pari nekaj necloveskega, TAKO BO OTROK MISLIL CELO ZIVLJENJE...BODIMO RAZUMNI LJUDJE, vsaka druzina je boljsa druzina kakor nobena..v danasnjih druzinah je nasilje, posilstva, psihicne groznje, v teh druzinah to dvomim da bi bilo, kajti ti starsi bi znali ceniti otroka ..KAKOR PRAV VEM JE BOG USTVARIL ADAMA IN EVO...DA VENDAR JEZUS JE BIL SPOCET OD SVETEGA DUHA IN DEVICE MARIJE, PRIBIT NA KRIZ, VSAJENJE ITD...A TO OTROKU LAHKO GOVORIMO, DA PA SO ISTO SPOLNI STARSI NEKAJ POVSEM NORMALNEGA PA NE? DANDANES BI BILA PONOSNA, CE BI IMELA ISTOSPOLNE STARSE!!!!
Tukaj se moje mnenje konca

#casjeZA

Replies

johnny

#43 Re:

2015-12-21 19:59:16

#36: -  

 Ti lahko svojemu ortroku govoris, da je to normalno, pa da je rudolf kralj lune me ne briga. A mojemu to ne bos pravila ne ti in ne sola! Ker to ni normalno, je anomalija, kot je v zivalskem svetu, taka rodbina se tam ne more in ni enega primera na svetu da bi se nadaljevala, izumre, to je NARAVNO! In NIKOLI kar je clovek delal PROTI naravi se ni bilo dobro!