ZA ZVIŠANJE CENZUSA PRI SUBVENCIONIRANJU OSNOVNOŠOLSKEGA KOSILA

Quoted post


Gost

#7

2015-06-14 14:28

Lepo pozdravljeni avtor peticije ! Če sem prav razumelo besedilo zgoraj , je peticija več kot uspela , saj se je cenzus za prejem brezplačnih kosil učencem v osnovno šoli izboljšal za 100 % . Opravili ste odlično delo ! Čestitam !

Replies

milan Jakopovič
Avtor te peticije

#8 Re:

2015-06-15 09:20:15

#7: -  

 Pozdravljeni

Kot dobrodelno društvo Petka za nasmeh smo seveda zadovoljni nad odzivom vlade. Predvsem nad dejstvom, da je očitno, da se bodo rešitve sprejemale v okviru vloženega predloga (prva obravnava v DZ ju bo že ta petek 19.6.205), saj vsaj zaenkrat na tej stopnji, predlog kot tak ni povsem sprejemljiv za nekatere vladne stranke in bo najbrž prišlo do tendec po določenih korekcijah, mi si želimo čimmanjših. 

Smo pa prišli do tega, da se nihče več ne more obrniti stran kar seveda pomeni, da se bo nekaj spremenilo, vprašanje pa je kaj in za koliko???!!! Kaže dobro, je pa postopek sprejemanja spremebe zakona precej dolgoročna in zapletena reč tako, da na tej stopnji (v petek in na glasovanju o predlogu v ponedeljek) pričakujemo podporo predlogu večine poslancev.v DZ ju.  

Mi upamo na najboljše in gremo naprej. 

Petka za Nasmeh