ZA OHRANITEV NOVEGA ZAKONA O ZAKONSKI ZVEZI IN DRUŽINSKIH RAZMERJIH

Quoted post


Gost

#1542

2015-03-21 07:01

ljudje, ki nasprotujejo zakonu, so ljudje, ki nasprotujejo napredku. 

to so tiste vrste ljudje, ki bi najraje živeli v svetu, kjer je ženska v kuhinji, tiho in brez volilnih pravic. (ker ni naravno, da jih ima. je pa ja naravno, da je moški močnejši in samostojnejši in potemtakem mu pripada več ekonomskih privilegijev in višja plača)

tiste vrste ljudje, ki bi nasprotovali enačenju pravic vseh ras. (seveda so črnci namenjeni temu, da jih preganjamo in zasužnjimo. jih je pa ja narava naredila drugačne in temu namenjene)

tiste vrste ljudje, ki nikoli ne bi priznavali trans kulture. (ker jih je narava naredila moške. kljub nešteto operacijam, tabletam, psihičnim naporom in fizični izpostavljenosti, kljub letom truda so še vedno moški. ker jih je narava take naredila)

tiste vrste ljudje, ki ne verjamejo v znanost. (zdi se jim moderna. ker če je vpletena epruveta pa mikroskop pa kaka zapletena naprava, ki je ne razumejo, nič ni več naravno. ne glede na to, da preučuje naravo)

to so tiste vrste ljudje, ki se jim zdi vsakršno odstopanje od njihove rutine strašljivo in posledično nedopustno. vprašajte se, kdo vam je ta strah vbil v glave. vprašajte se, ali ni morda bolj grozljivo dejstvo, da vas na tone misli enako. do te mere enako, da naučeno ponavljate iste "argumente" v istem vrstnem redu z istimi besedami. da niste sposobni enega samostojnega stavka oblikovat, ki bi temeljil na dejanskih znanstvenih raziskavah, na dejanskih statistikah, na dejanskih številkah, ki jih tako radi zagovarjate. 

vaše črpanje nestrinjanja podpira knjiga, ki pravi, da se je svet pričel 6000 let nazaj. knjiga, ki jo je napisal človek. človek z vsemi svojimi napakami, s človeško naravo in lastno presojo. vaše znanje stoji na knjigi, pa četudi trdite, da nima vera s tem nič. vgravirana v družbo s strani rkc ima vpliv na vse nas. od dojemanja družine do vseh najmanjših vej sistema. v Njegovem imenu se je pobilo nešteto drugačepoltih, drugače vernih, drugače usmerjenih - in vi ga zagovarjate? moža v oblakih, ki naj bi človeka naredil po svoji podobi? tole vam je moralo resnično zapihati na dušo do te mere, da ste vsi po vrsti dobili božji kompleks. 

zaradi mene mislite, kar želite, mi je vseeno, kaj počnete v kateremkoli aspektu svojega življenja. dokler se ne vmešavate v moje in škodite mojemu. 

in tu počnete ravno to. 

spizdite. 

Replies


Gost

#1543 Re:

2015-03-21 07:03:02

#1542: -  

 +1 !!!!!!!!!!!!!!!


Gost

#1544 Re:

2015-03-21 09:04:06

#1542: -  

 Po sportno: BRAVO! Tocno tako. 


Gost

#1545 Re:

2015-03-21 10:24:23

#1542: -  

 Ne bi moglo biti bolje povedano. Ti Katolibani v imenu neke imaginarne "dobrote" povzrocajo krivice drugim. Kako tipicno za te samooklicane "bozje" otroke.

Andreja

#1547 Re: haha

2015-03-21 10:35:19

#1542: -  

 A tako, ker se nekateri ne strinjamo z vami, smo takoj popredaljčkani v nedonošene, zastarele, rasistične in krščanske ovce? Očitno se geji ne znate boriti, ampak znate samo pljuvati po drugih. Ne moti me istospolnost, ne moti me barva kože in nimam predsodkov. Samo geji nikoli ne smejo dobiti pravice do posvojitve otrok ravno zaradi takega pisanja ki si ga zgoraj napisal/a.

Ne moti me kaj počnete, a otroke pustite na miru!!!!!!!

Ne bom zaključila na tako primitiven način kot ti.

Imejte se radi.