ZA OHRANITEV NOVEGA ZAKONA O ZAKONSKI ZVEZI IN DRUŽINSKIH RAZMERJIH

Quoted post

Lasko Pivo

#249 Mat kurba sm jezn!!!!!!

2015-03-11 12:27

Moje mnenje je tako......če so že istospolni pari, se naj poročijo in imajo svoje življenje. Da bi pa imeli možnost posvojitve otrok sem pa strogo proti. Takšne osebe niso primerne za vzgajanje normalnih otrok. Kdo bo pa pol otroke delu, če bojo usi pedri pa lezbijke...?

Replies


Gost

#253 Re: Mat kurba sm jezn!!!!!!

2015-03-11 12:31:48

freespirit

#254 Re: Mat kurba sm jezn!!!!!!

2015-03-11 12:39:14

#249: Lasko Pivo - Mat kurba sm jezn!!!!!! 

 Že itak je preveč otrok brez staršev in osnovnih življenskih dobrin... in ti bi jih naredil še več? Vreči siromake na krvav svet, v leglo materialističnih nesočutnežev in jim celo odvzeti možnost dostojne vzgoje, ki jo ABSOLUTNO lahko izvedeta tudi dve osebi istega spola.


Gost

#255 Re: Mat kurba sm jezn!!!!!!

2015-03-11 12:39:21

#249: Lasko Pivo - Mat kurba sm jezn!!!!!! 

 Za pomiritev priporočam, da si prebereš izjavo strokovnjakov (kliničnih psihologov). Povezava do izjave je na voljo na prvi strani te peticije.

Jeffrey

#638 Re: Mat kurba sm jezn!!!!!!

2015-03-12 02:17:50

#249: Lasko Pivo - Mat kurba sm jezn!!!!!! 

 A je sploh možno, da si res tolk fuknjen, da misliš, da bomo potem pa kar vsi ratal geji pa lezbijke??!!......voham potlačenega geja!:)

i'm str8

#666 Re: Mat kurba sm jezn!!!!!!

2015-03-12 07:30:24

#249: Lasko Pivo - Mat kurba sm jezn!!!!!! 
Moje mnenje je tako......če so že istospolni pari, se naj poročijo in imajo svoje življenje. Da bi pa imeli možnost posvojitve otrok sem pa strogo proti. Takšne osebe niso primerne za vzgajanje normalnih otrok. Kdo bo pa pol otroke delu, če bojo usi pedri pa lezbijke...?

 Take izjave in razmišljanje te naredijo neprimernega za vzgojo otrok ne pa spolna usmerjenost. 

Pa prosim ne podpisuj se kot Laško Pivo, to je sveta in najboljša pijača. Ne želim je delit s tabo - maloumnim človekom!