ODBOR2014

Quoted post

Izberi vzdevek

#96 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-12 13:47

#94: resnica - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Nisi edini, ki ne najde dokazov. Tudi tvoj idol jih ne najde. Še nikoli ni priznal, da bi karkoli napravil narobe. Če bi do svojih članov imeli enaka merila kot do svojih političnih nasprotnikov, bi bila tale vaša peticija diametralno drugačna. Tako pa - kot bi rekel Jezus - 'trske iščete v očeh drugih, bruna v svojem pa ne vidite'. Podkupnine pri Patrii niso politično ampak kriminalno dejanje. Pri sojenju na Finskem so dokazali, da je prišlo do izplačila podkupnin pri poslu s slovenskimi oklepniki. Našli so tudi vpletene osebe in stranko, ki je bila takrat na oblasti v Sloveniji in je odločilno odločala o tem, kdo bo dobil posel z oklepniki. 

Replies

resnica

#98 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-14 16:31:52

#96: Izberi vzdevek - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Seveda nisem edini, vsaj ti si še tisti, ki jih tudi ne najde. Nisi mi odgovoril na vprašanje, lahko sklepam da dokazov ne poznaš? Seveda jih ne poznaš, ker jih tudi tožilstvo ni predložilo. Tudi višje sodišče je zapisalo da je sodba indična. Indic je pa v slovenskem prevodu sum. Zelo verjetno je pa res, da je podkupnina nekam šla, to mi je potrdil tudi en ugleden pravnik s Finske, s katerim sem spregovoril par besed pred par meseci na Brdu pri Kranju. Ker so našli grešnega kozla, se je pravi grešnik že verjetno zelo varno počutil, ampak ne bo dolgo, ko bo resnica prišla na dan. Naslednje leto bo najbrž končano sojenje na višji stopnji na Finskem in potem bomo tudi bližje resnici.