Koroski plebiscit

Quoted post

sramota

#19

2014-06-11 12:11

Da vas ni sram!!! Ko pa so potekali protesti ste bili pa kje? Namesto da bi zaropotali na svoji zemlji in zamenjali politike in jih prisilili k boljšemu delu, si boste rajši iskali tuje gospodarje? Kaj vam brani da se preselite? Zlobna država? Kaj si mislite, da bi nas Avstrijci sprejeli z odprtimi rokami? Takšne jamraste mevže?

Replies

feynman

#20 Re:

2014-06-11 12:21:52

#19: sramota -

ma. klasičn komentar. brez vsebine. kar čuje na 24ur, to napiše. sori. resnica....boli
peace


Gost

#29 Re:

2014-06-12 15:33:06

#19: sramota -

Mi smo se borili proti VSEM političnim elitam, na oblast pa je spet prišla ista družba. S temi "spontanimi protesti" je bil največji nateg v Sloveniji,... S temi zaigranimi protesti si je damo nekdo utiral pot na oblast. Hvala lepa. Mene ne vidite več protestirat.

Danes živimo v Evropi...in ravno tako sem doma v Avstriji, kot Španiji, kot Sloveniji.

Država Slovenija nam nič ne da, vse ostale regije so že davno dobile npr.hitro/avtocesto, mi pa smo edina regija ostala brez. Ceste imamo najslabše v Sloveniji, državnih investicij je pri nas najmanj... Zakaj bi torej izbira bila težka... V Avstriji smo že živeli cca 90 let nazaj. In tam bi morali tudi ostati.