Zakon OPS

Quoted post

Šimek

#100

2013-11-05 13:48

em miroljubneš, dobrootneš in rad imam ljudi. Toda ko vidiš, kako politiki in oposranci izigravajo zakone, ki jih sami sprejemajo in zato naši Sloveni postajajo brezdomci, moram tudi jaz znoret. Iz zaupnih virov sem zvedel, da me nekateri domobranski agenti zaradi izjav opazujejo. Pom Vam gospoda, kerega bom našel v bližini bo na tistem mestu obstal vsaj teden dni.
Da revežu , ki nji imel denarja za kupodvetnikov so danes v TNP zrušili hiško. Kolikim politikom s haciendami pa se je niso niti dotaknili.
drago Slaveni sem zato, da gremo v LJ in zrušimo parlament na glave posrancev ter vlado vrženo preko karavank Merklovi
le vkup le vkup uboga gmajna. za staro pravdo naj bo trajna.
Vsi reveži doline Šenflorjanske vsi hlapci Jerneji, pokličimo znova duh Petra Klepca in nad JANIČARJE SLEVNSKEGA NARODA.

Replies

Administratorji

#101 Re:

2013-11-05 17:45:43

#100: Šimek -

Domobranci so leta 1945 končali v rovih in breznih. Tako, da vas domobranci gospod Šimek zagotovo ne nadzorujejo. Zamešali ste, ker oblastniška politična policija UDBA se je leta 1990 samo potuhnila in dela tako, kot do tlej, samo malce bolj na skrivaj. 

Prosimo, da ne zavajte tukaj, ker ni nobene potrebe. Če niste privilegirani ste zdaj v skupini takih,  ki nismo. In samo to je pomembno.

Vse dobro!




Plačilo oglaševanja

To peticijo bomo oglaševali 3000 osebam.

Izvedite več ...