ukinitev davkov na nepremičnine

Quoted post

mladost brez prihodnosti

#24 Re:

2013-11-04 12:46

#22: -

predvsem naj prodajo svoje bajturine in z denarjem omogočijo nek začetek svojim otrokom. ne pa da bodo vse nesli s seboj v grob. od kje jim ideja, da bi otroci radi živeli pri njih, da bi jim srali po glavah do konca življenja?

Replies


Gost

#68 Re: Re:

2013-11-04 19:27:37

#24: mladost brez prihodnosti - Re:

Verjemi, da so ljudje bili prisiljeni graditi tako velike hiše, ker so jih urbanisti v to prisilili. Ker tega verjetno ne razumeš si pojdi ogledat kakšno ulico nastalo v 60-70-80 letih v primestju in ugotovil boš, da so vse hiše enake.  In sedaj bi ti taiste ljudi, ki so mogoče bili manjkrat na dopustu kot ti, ki imaš 40 let manj od njih, prisilil v tem obdobju ta objekt prodati za par čevljev z uvedbo enormnega davka.

 

Misli človek, misli!!!

 

 


Gost

#114 Re: Re:

2013-11-05 15:59:07

#24: mladost brez prihodnosti - Re:

Sram te bodi . Nekateri smo tudi v hudih časih delali 40 let in pomagali otrokom . Tvoji starši bi se te morali sramovati  Veš mi smo že bili mladi  ti pa še ne veš če boš star .


Gost

#134 Re: Re:

2013-11-06 09:41:07

#24: mladost brez prihodnosti - Re:

Ne morem verjeti takim primitivnim odgovorom. Kako naj prodam dvonadstropno hišo cca350 kv m na hribu v kraju trebeljevo. Mi jo kupiš ti? Hiša po moji smrti pripada otrokom in ne bom vzela vse sabo v grob. Otroci pa zaradi tvoje in tebi podobne miselnosti morajo živeti pri starših ker boljše variante ni.