Zakon OPS

Jolana

/ #397 ponudba za posojilo

2020-05-28 09:07

Zdravo,
Jaz sem JOLANA, trenutno živim v Kopru, sem družinski človek z dvema otrokoma in sem bil v tej pandemiji virusa Corone v finančnem dolgu in sem moral refinancirati in poplačati svoje dolgove. Poskušal sem iskati posojila pri različnih posojilnih podjetjih, zasebnih in podjetniških, vendar nikoli uspešno, in večina bank mi je kredit zavrnila. A kot bi ga imel Bog, sem predstavil božjo žensko zasebnega posojilodajalca, ki mi je dal posojilo v višini 50.000 eurov, danes pa sem lastnik podjetja in moja družina trenutno dobro deluje, če se morate obrniti na katero koli družbo z sklicevanje na zavarovanje posojila brez zavarovanja, brez preverjanja kredita, brez podpisnika z samo 2-odstotno obrestno mero in boljšimi načrti odplačevanja in urnikom, prosimo, da se obrnete na gospo Bianco Alessandro , ona ne ve, da to počnem, vendar sem tako srečna zdaj in odločila sem se, da bom ljudem vedela več o njej in prav tako si želim, da bi jo Bog še bolj blagoslovil. Z njo se lahko obrnete preko njenega e-poštnega naslova:  ali prek njenega Whatsapp klepeta: +35677926593

Hvala.

JOLANA




Plačilo oglaševanja

To peticijo bomo oglaševali 3000 osebam.

Izvedite več ...