Peticija proti interventnemu zakonu o odvzemu 200 medvedov in 11 volkov, sprejetemu 20.junija 2019


Gost

/ #17

2019-08-09 11:11

Da jih ni sram, naša vlada je za postrelit!!! Odvzemanje nedolžnih življenj ni samo nehumano, neetično in kruto ampak celo visoka sramota, da lahko sploh kaj takega naredijo. Naši politiki oziroma svetovni politiki, vlade ... njih ne zanima za nas in za naravo. Njih dol visi kako mi živimo, njih dol visi če ubijemo zadnjo žival na svetu in posekali zadnje drevo in tudi zastrupljali oz onesnažili zadnjo čisto reko. Bojo pa potem vedli, da ne morejo jesti denarja. Varnost ljudstva to in ono, če oni res hočejo varovati ljudstvo, in te njihove preklete prisege itd., ki samo lažejo in kradejo. Zakaj potem še kar obstaja revščina, ljudje ko delajo več ur za manj denarja, ki morajo plačati take davke da jih kar glava boli. Na konec pa jim ostane samo drobiž, da še za suh kruh ne morejo kupiti. Bogati postanejo bogatejši, revni postanejo revnejši. Naša vlada IGNORIRA vsako besedo, ki mi rečemo. HOČEMO SPREMEMBE. IN HOČEMO MI PREPOVEDAT ODSTRELU NEDOLŽNIH BITIJ BASTA !!!! Na bruhanje mi gre ko ljudje pobijajo nedolžne bitje sam zaradi športa, za varnost ki jim niso nič naredili, MI SMO NJIHOV PROSTOR IN DOM ZAVZELI IN UNIČILI !!!!. Naše človeštvi ne pozna meja in to gre čedalje huje. Mi imamo časa do leta 2025, če ne bomo nič okrepali mi ne bomo preživeli do 2050. Prosim, dajte nas že enkrat poslušat no.



Plačilo oglaševanja

To peticijo bomo oglaševali 3000 osebam.

Izvedite več ...