Zahtevamo ukinitev 152,40 € letne prisilne RTV članarine - RTV programe naj si kodirajo


Anonymous

/ #14

2016-09-12 05:39

J.D.
Gorenjska


RTV SLOVENIJA
Štev. dokumenta: xxxxxxxxx

Spoštovani,

dne 17. 08. 2016 ste mi vrnili zavrnjeno položnico za radijski RTV prispevek za mesec avgust 2016. Položnico vam ponovno vračam, ker nimam namena plačevati vaših radijskih programov, ki jih že 24 let ne poslušam in prosim, da mi jih več ne pošiljate.

Glede TV sprejemnika sem vas 16. 05. 2016 obvestil, da sem iz svojih prostorov odstranil vse TV sprejemnike. Drugih naprav za spremljanje vaših TV programov nimam. Na vaše vprašanje ponovno dodajam Odjavo TV sprejemnika. Če dvomite v mojo iskrenost, lahko kadarkoli preverite stanje glede TV sprejemnikov, kakor tudi glede poslušanja radijskih programov.

Ob odjavi TV sprejemnika sem dodal tudi nekaj razlogov za to, ki jih ob tej priliki ne bom ponavljal. Iz vašega dopisa je razvidno, da se ne ozirate na nobene razloge, ampak govorite s pozicije moči, kar nam je dobro znano še iz časov komunizma. Citirate zakone in člene, ki ste si jih sami napisali, mi pa naj bi imeli samo pravico plačevati ne glede na kvaliteto tega, kar nam ponujate. Hvala lepa! Kaj boste ukrenili, je vaša stvar. Jaz se bom z drugimi vred boril za svoje in naše državljanske pravice na tem področju.


Lepo pozdravljam.

J.D.



Plačilo oglaševanja

To peticijo bomo oglaševali 3000 osebam.

Izvedite več ...