Dodelitev skrbništva starim staršem v primeru Škratek

petra

/ #353

2016-04-01 08:12

Besna sem, ker lahko v nasi drzavi dobesedno ugrabi dva zelo prizedeta in ranljiva otroka, ne da bi bil kaznovan. Mislim, da je nasa socialna, predvsem pa tako imenovana socialna delavka v tem primeru naredila neclovesko , neeticno potezo i. Morala bi izgubiti sluzbo. Ona je tam, da bi pomagala stRim stRsem, da dobijo vecje profitno stanovanje, pomoc pri denarnih zadevah ter pomoc pri svetovanju pri vzgoji otrok. Otroka bi morala ostati pri njima. Naj bo ta oseba prekleta, ker je naredila to.

Za vse imamo denar, za tujce, samo domaci ljudje niso zasciteni, pa jim ne bi bilo veliko pomagati. Ljudjem je treba dati. vrniti njihov ponos in spostovanje. Sploh bi morali urediti podrocje glede skrbnistva oteok, zato sem pa tudi proti zakonu, istih splolnih partnerjev, ker  tam pa stari starsi sploh niso vkljuceni.

Cas je, da koncno Slovenci nehamo sklanjati glave, ter se upremo izkoriscanju, prevaram bank, socialnih sluzb, ter drzave same. Kje je tukaj g, Precednik. Drekac, samo baha se in šminkari naokoli, naredil ni pa cisto nic. Sram me je, da podpira ljudi ki izkoriscajo ljudi/GG Postojna/.

Sem pa ponosna na štanarske ljudi, ki so koncno stopili skupaj in nasli nacin, da ne bi placevali svojnega davka. Sami so poiskali sluzbe, dalec hodijo delat, denar zapravijo v Sloveniji, niso se vdali v usodo. So dobili kaksno pomoc? Jim je kdo pomagal s socialne? Z zavoda za zaposlovanje ? Tu drzVni organi seveda ignorirajo te ljudi, seveda bi se pa radi mastili z njihovimi dohodki. N a drugi strani, pa ne znajo urediti, da kradejo denar po bankah in povsod kjer ga lahko.Dajo ljudje, ne dopustimo, da se socialni delaci izkoriscajo in izivljajo na tema dvema, malima sodrzevjanoma. Stopimo skupaj in jim pomagajo