Dodelitev skrbništva starim staršem v primeru Škratek


Gost

/ #334

2016-04-01 07:59

Peticijo sem podpisala zato ker se mi zdijo izjave direkrorice csd-ja neumne,brezčutne in povsem neživljenske....da bodo otroci v rejniški družini lahko živeli normalno življenje in da bo za njih poskrbljeno bolje kot pri dedku in babici in da imata očeta ki bo po prihodu iz zapora imel možnost imeti otroke. Ja za božjo voljo no...csd naj bi bila ustanova kjer se ljudjem pomaga ne pa da jih potiska še v večjo stisko oni so tist pristojen organ ki polagajo roko na otroke in jim po neki točki zakona ki si ga izmislijo sami uničujejo življenje ko jih po takšni tragediji ki so jo doživeli odtrgajo od ljubečih starih staršev morilcu pa puščajo odprto možnost stikov. Kje je njihova humanost. Kolk ljudi živi v premajhnih stanovanjih pa imajo otroke poleg sebe.Jaz bi zahtevala takojšen odstop direktorice ki se ji že na obrazu pozna da je povsem hladna,narazumevajoča in nesočutna kot morilec mamice teh otrok. Žalostno in upam da se otročki vrnejo v varen čeprav majhen a pol ljubezni, dom dedka in babice.