Dodelitev skrbništva starim staršem v primeru Škratek


Gost

/ #159

2016-04-01 05:40

Peticija se mi zdi primerna za primer, ki se je zgodil in mi je všeč zato srčno upam, da bo peticijo podpisalo čim več državljanov Republike Slovenije. Tako bomo dokazali, da smo država kjer znamo stopiti skupaj, si pomagati, ko je to potrebno. Deli med prijatelje in naj podpiše čim več oseb, da bo odzivnost čim večja bomo pripomogli k temu, da bodo otroci srečni in bodo v krogu dedkou in babic. Takšnih primerov je v naši državi veliko in mnoge poznam tudi sama, poznam zgodbe takšne in drugačne in si želim, da bi na CSD imeli vsi enake pravice,,glede na to, da jih nimamo. Ne zdi se mi primerno kaj so naredili z to družino, saj otroci niso krivi za napake svojih staršev, vendar se mi pa ne zdi prau, da jih je center kar odpeljal brez besed, pojasnila..najprej jih dodelijo babici in dedku potem pa tako?! Se sprašujem če imajo še sploh srce in če se zavedajo kakšno bolečino še danes preživlja družina in če vedo kako je otrokam, ki so po krivici zgubili očeta zaradi ne primernega dejanja očeta!