ZA OHRANITEV NOVEGA ZAKONA O ZAKONSKI ZVEZI IN DRUŽINSKIH RAZMERJIH


Gost

/ #980 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-03-13 10:32

#975: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Hvala.

Saj jih ne obsojam, ker vem da so tak pač bli naučeni. Najbolj grozno je, da starejši ko si, težje spremeniš mnenje, tudi če vsi znanstveni dokazi kažejo, da je napačno. Ne vsi, predvsem tisti, ki si znajo z dognanji znanosti bolj malo začet. In to se potem prenaša skozi generacije in nikoli ne bomo vedli kolko ljudi zato trpi. Včasih se vprašam kolko samomorov je temu pripisat. Poznam ljudi, ki so si vzeli življenje. Tudi sam sem že razmišljal o tem, a sem k sreči poiskal strokovno pomoč. 

Moti me neumnost ljudi. Ampak če niti ljudje na najvišjih položajih na svetu ne vejo kaj je dobro za svet, pol smo pač na to obsojeni. Od bede drugih imajo nekaj samo psihopati in sociopati. Ljudje pa palijo na njihovo avtoriteto, jebeš preverljivo znanost.

Glede otrok. Sam jih niti nočem, mislim da večina gejev tudi ne, mam občutek da je to bolj ženska domena. To pa ne pomeni da moški ni sposoben vzgoje.

Pravico do posvajanja pa se ne sme gledat kot absolutno zapoved. Obstajajo pa primeri v katerih je OK, da ima otrok pač očeta ali materi. Saj pa se vedno gleda kdo je za otroka najboljši in pri tem najbolj zaupajmo strokovnjakom znanosti. Ne polemikom in filozofom. Za take primere je dobro da se uzakoni ta pravice, da se da v tem okviru izpeljat postopke v korist otroka. Vsi starši, ki bi radi posvajali se postavijo v vrsto, stroka pa naj odloči kje bo otrok najbolj odraščal.