Borut Pahor naj odstopi kot predsednik Republike Slovenije


Gost

/ #5

2014-03-28 17:14

Komentar na Dnevniku : Pahor sicer ni dobil mojega glasu na predsedniških volitvah in ga tudi nikoli ne bo, toda vseeno ne morem več zamahniti z roko, kot da me dogajanja v zvezi z njim sploh ne zanimajo, kot da je preveč otročji in neodgovoren, da bi se sploh splačalo ukvarjati z njim. Jaz imam tega človeka preprosto dovolj. Ta vase zagledan narcis, "fantollin", "zorze" in "pandolo" (te primorske izraze sam zelo dobro pozna) enostavno ni sposoben in ni vreden, da bi to liliputantsko državo vodili niti reprezentančno, kaj šele, da bi dejansko izvajal še tisto malo pristojnosti, ki jih ima. Dokončno je razgalil popolno bedo naše politike - na samem vrhu imamo otročaje, psihopate, patološke lažnjivce, neuke in celo neumne ljudi, tudi ljudi, katerih delovanje meji že na kriminal, male dvorne kamarile, ki namerno zavajajo in nimajo poštenih namenov (kot je bila komisija, ki je izbirala novo KPK), skratka eno samo hordo pokvarjenih nesposobnežev, na čelu te horde, tega ludističnega plesa, te ladje norcev pa je naš lepi in postavni predsednik, ki mu koder svetlih in neubogljivih las pada sili čez modrino njegovih lepih oči. Če je že padel s konja, pa naj se še polomi na ledu. Ta človek ne loči privida od resnice, ne ve (ali enostavno noče vedeti), kaj je pomembno in kaj ni, ne zna postaviti prioritet - pa kaj zato, fant drži besede in bo drsal. Pri tem, da je s potrditvijo predsednika KPK naredil najbolj škandalozno in škodljivo politično dejanje, kar jih je bilo na predsedniškem mestu narejenih v samostojni Sloveniji. Tako pač v tej državi ne gre več!