Borut Pahor naj odstopi kot predsednik Republike Slovenije


Gost

#1

2014-03-28 16:11

Zadnji čas je, da zamenjamo osladnega, populističnega, totalno nesposobnega skrajno desničarskega predsednika države Boruta Pahorja pod taktirko SDS in Janeza Janše. Kolaboranti, domobranci, klerofašisti, izdajalci lastnega naroda poraženci v 2. svetovni vojni odkrivajo spomenike in obeležja vojnim zločincem, predsednik države pa do sedaj ni pisnil samcate ene besede prozi takšnemu početju, zato mora nemudoma oditi.
Aktiven državljan
Avtor te peticije

#2 Re:

2014-03-28 16:17

#1: -

Točno tako. Povezavo na peticijo pošljite še prijateljem preko emaila in delite po ranih omrežjih. Več kot dovolj nam je njegove samovšečnosti in dovolj nas je, da ga 'odpišemo'. Ima dve možnosti: ali odstopi sam ali ga po uradni dolžnosti razreši Ustavno sodišče. http://www.us-rs.si/o-sodiscu/pravna-podlaga/zakon-o-ustavnem-sodiscu/vii-postopek-ugotavljanja-odgovornosti-predsednika-republike-predsednika-vlade-ali-ministrov/


Gost

#3

2014-03-28 16:17

Čas je da odide v sončni zahod!
primorec

#4

2014-03-28 16:19

Z Janšo najstarejša delujoča politika in sedaj nam bi pa še solili pamet!

Gost

#5

2014-03-28 17:14

Komentar na Dnevniku : Pahor sicer ni dobil mojega glasu na predsedniških volitvah in ga tudi nikoli ne bo, toda vseeno ne morem več zamahniti z roko, kot da me dogajanja v zvezi z njim sploh ne zanimajo, kot da je preveč otročji in neodgovoren, da bi se sploh splačalo ukvarjati z njim. Jaz imam tega človeka preprosto dovolj. Ta vase zagledan narcis, "fantollin", "zorze" in "pandolo" (te primorske izraze sam zelo dobro pozna) enostavno ni sposoben in ni vreden, da bi to liliputantsko državo vodili niti reprezentančno, kaj šele, da bi dejansko izvajal še tisto malo pristojnosti, ki jih ima. Dokončno je razgalil popolno bedo naše politike - na samem vrhu imamo otročaje, psihopate, patološke lažnjivce, neuke in celo neumne ljudi, tudi ljudi, katerih delovanje meji že na kriminal, male dvorne kamarile, ki namerno zavajajo in nimajo poštenih namenov (kot je bila komisija, ki je izbirala novo KPK), skratka eno samo hordo pokvarjenih nesposobnežev, na čelu te horde, tega ludističnega plesa, te ladje norcev pa je naš lepi in postavni predsednik, ki mu koder svetlih in neubogljivih las pada sili čez modrino njegovih lepih oči. Če je že padel s konja, pa naj se še polomi na ledu. Ta človek ne loči privida od resnice, ne ve (ali enostavno noče vedeti), kaj je pomembno in kaj ni, ne zna postaviti prioritet - pa kaj zato, fant drži besede in bo drsal. Pri tem, da je s potrditvijo predsednika KPK naredil najbolj škandalozno in škodljivo politično dejanje, kar jih je bilo na predsedniškem mestu narejenih v samostojni Sloveniji. Tako pač v tej državi ne gre več!

Gost

#6

2014-03-28 20:31

V državi, ki bogatim podarja denar, siromašnim pa socialne kredite, kjer vladajo ljudje s sumom ali celo dokazom nepoštenosti, kjer so ljudje brez možnosti do dostojnega življenja, medtem, ko se oblastniki norčujejo iz nas, bi morali nagnati prav vse, ki so nas pripeljali tako daleč! Pahor med njimi zaseda zelo visoko mesto!

Gost

#7 Re:

2014-03-29 10:44

#1: -

saj ni skrajno desničarski...on je skrajno nikakav


Gost

#8

2014-03-29 21:15

...po vseh igranih vlogah, ki jih je delil z ljudstvom je ta višek! Vse so bile boljše, kot ta njegov pravi "jaz". Izneveril in poigral se je z vsemi nami in še vedno se smejčka na naš račun, PRAVI HIPOKRIT! Takega predsednika nočem!

Gost

#9

2014-03-30 10:28

Ne rabimo pozerja na tej funkciji!
primorec

#10

2014-03-30 13:01

Sej Pahor morda niti ni naredil kaj grozno slabega za državo,ampak nažalost tudi nič dobrega!Celo življenje se šlepa na politiko in je tudi eden glavnih krivcev za stanje v državi!

Gost

#11

2014-03-30 13:40

No glasa mu nisem dal tu ga pa dam

Gost

#12

2014-03-30 15:41

iščemo karizmatićnega in odločnega predsednika... ne pa politično tehtnico

Gost

#13

2014-03-30 17:11

Želim predsednika, ki bo jasno izražal svoja mnenja, ki bo avtoriteta in človek z integriteto.

Gost

#14

2014-03-30 17:51

Moral bi tudi odgovarjati za vso ogromno povzročeno škodo njegovega vladanja v dobrih treh letih , ker bi, če bi bil vsaj malček sposoben ,lahko naredil s pravimi ukrepi mnogo dobrega, a ni, prvič zaradi nesposobnosti, drugič zaradi prišepetovanja fuererja, sramota je državi in ljudstvu.

Gost

#15

2014-04-06 12:22

Vsaka beseda v zvezi z BP je odveč.

Gost

#16

2014-04-06 13:01

Dovolj je bilo paradiranja pred fotoaparati!

Gost

#17

2014-04-06 23:39

Ščiti človeka, kateri je meni uničil življenje, ter ko sem zaprosil za sprejem pri njemu in na nekaterih ministrstvih, nisem od njih dobil niti pljunka kaj šele odgovor in vidim da nas vlečejo za nos vsi po vrsti !

Gost

#18

2014-04-07 10:59

naj se čimprej umakne itak ni nič pametnega naredu za nas delavce ,ki životarimo iz meseca v mesec itd

Gost

#19

2014-04-07 16:25

Nikoli ni bil moj predsednik in nikoli ne bo!!

Gost

#20

2014-04-08 19:38

Padu z Marsa torek, 08.04.2014 ob 11:10/ Dnevnik
10 1
Borut Pahor je naravna katastrofa Slovenije. Ce bi se dalo, bi ga bilo potrebno prepovedati z zakonom. Zal tega ne zmorejo niti pregovorno tupi butalski birokrati. Zato je edina moznost da se ga resimo ta, da se razpise novo delovno mesto "smetarja brez odgovornosti". Cas je. da se zaposli na njemu ustrezno mesto. Aja Borci, kako pa kaj letenje v Bruselj? Se vedno po najdrazji tariff?

Gost

#22

2014-04-12 07:26

mi rabimo predsednika ki bo vodil drzavo in ki bo vodil karjolo za smeti in podobno take stvari naj pocne ko bo vse drugo porihtano in bo imel cas za svoje hobije

Gost

#23

2014-04-12 10:14

dost ga mam. Leporeći e hinaviii, prilizuje . nč ne nardi za Si.R.
dela na ćrno, se ne zavzame da sterra zastarele senilne 80-letne dr. ., k odžirajo kruh mlajšim 500-stotim zdravnikov.
Jan

#24 Re:

2014-04-12 14:14

malce si izgubil kompas, on je predstavnik levice. Prav zaradi takih kot si ti gre Sloveniji slabo. Preveč si zasvojen s preteklostjo, ni ti mar za prihodnost. Raj se skrij v eno luknjo in bodi lepo tiho.

 


Gost

#25

2014-04-12 16:37

Ob takem predsednikovanju smo lahko tudi brez predsednika!