Peticija za znižanje plače parlamentarcev na minimalno plačo
Peticija za znižanje plače parlamentarcev na minimalno plačo / Obvestila / Nadaljevanje akcije in vnovična predaja podpisov / Komentarji
|
Gost |
#12013-10-05 15:50tako je!!! podpora in hvala |
|
| |
|
Gost |
#22013-10-05 15:54Bravo Rok! |
|
| |
|
Gost |
#32013-10-05 15:57Kaj če bi poslancem ukinili plače, potem bi vedeli, da ne delajo za velik dnar, ampak iz ljubezni do volivcev. Lp, izi |
|
| |
|
Gost |
#42013-10-05 15:57BRAVO ROK!!! Lepo je videt da so še ljudje ki niso obupali! Čeprav meni osebno že dolgo visi dol da bi še karkoli poskušal proti tej naši politiki, so ravno ljudje tvojega kova tisti, ki delajo spremembe in to mi daje upanje! Kar tako naprej! |
|
| |
|
Gost |
#52013-10-05 16:00respect! |
|
| |
|
Gost |
#62013-10-05 16:03hvala tebi, upam , da bojo novinarji prišli |
|
| |
|
dariuss |
#72013-10-05 16:08ja treba je vršiti pritisk ,saj jih preveč palčujemo za to kar delajo iz tedržave |
|
| |
|
Gost |
#82013-10-05 16:10Pri tem je treba vstrajati |
|
| |
|
Gost |
#92013-10-05 16:12čestitke |
|
| |
|
Gost |
#102013-10-05 16:19Svaka čast g.Rok. Trenutno še bolj aktualna peticija bi bil poziv da se ta oz.nobena oblast ne sme dodatno zadolžiti za sanacijo bank in da naj zunanja revizija nadaljuje delo da se razišče vse kreditne dosjeje levih in desnih "tovarišev" ki so ukradli oz.okradli državo. Vsem se takoj zapleni vse premoženje in da možnost 90 dni da dokažejo svojo nedolžnost in nekuroptivnost od osamosvojitve dalje. Tujcem in trojki pa je treba pojasniti da globalna kriza ni glavni razlog za bankrot lepe in ponosne Slovenije. Lp Miran |
|
| |
|
Maja |
#112013-10-05 16:20Še več ljudi bi moralo podpisat peticijo, kje so vsi ostali?????????? Vseeno bravo Rok |
|
| |
|
a |
#122013-10-05 16:21Točno to. treba je iti do konca in to je samo vrh ledene gore. predlagam tudi kakšno peticijo ali kaj jaz vem kaj(so mi ta področja nepoznana) za odvzem materjalnih dobrin vsem ki so kradli državo v teh letih po osamosvojitvi, seveda tudi tisto po kajmanskih otokih in vsekakor tudi tisto kar so napisali na sorodnike. Dejansko se da vse raziskati tako da ne more ostati nič skrito dokazovati pa ni potrebno dejansko naj oni dokažejo kako so prišli do vsega(seveda v poštev ne pridejo odgovori "družinski denar" ipd. ker se tudi to da raziskati od kje družini bogatstvo). Tudi ta raziskava nekaj govori a ne: http://www.welt.de/wirtschaft/article115940880/In-diesen-Laendern-sind-Manager-besonders-korrupt.html veliko uspeha še naprej Aleš |
|
| |
|
Gost |
#132013-10-05 16:21Bravo |
|
| |
|
Gost |
#142013-10-05 16:24Odlično- vztrajati je treba. |
|
| |
|
Gost |
#152013-10-05 16:26PODPIRAM PETICIJO, SEM ZA ARGUMENT: Plačo je treba zasluzit , oni so si jo pa ze tako ali tako nakradli LP Andrej |
|
| |
|
Gost |
#162013-10-05 16:37LE VKUP UBOGA GMAJNA MA BI TUD Z MOTORKO PADLA GLAVA PREČ BANDO NA MINIMALCA! Lp Srečo Oštir |
|
| |
|
Gost |
#172013-10-05 16:46Hvala Rok, držim pesti, da bo tokrat več učinka. |
|
| |
|
Gost |
#182013-10-05 16:48aha pa bravo Miran #10 Banke so privat firma in zakaj bi mi morali rit odnašat nekomu ki nas kao legalno krade? LP Aleš |
|
| |
|
Gost |
#192013-10-05 16:53Treba bi blo sprejet tudi zakon da je lahko najvisja placa v slo 5 minimalnih plac. |
|
| |
|
Gost |
#202013-10-05 16:55PETICIJA ZA MINIMALNO PLAČO NAJ DOSEŽE TUDI BANČNIKE TER DRŽAVNE URADNIKE KI NE IZPONJUJEJO NORME - (AHA, KAKO PA NAJ JO, ČE DELO NI NORMIRANO. PO NORMI SO PLAČANI(največkrat pa tudi ne- FUJJJJJ) LE Z "BREZVEZNIM" DELAVCI V GOSPODARSKIH DRUŽBAH) - fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj |
|
| |
|
Gost |
#212013-10-05 16:55Bravo in hvala. |
|
| |
|
Gost |
#222013-10-05 16:57Ni predaje! Gremo dalje :) Za nas in naše otroke! Bravo, Rok! sestra Dada :) |
|
| |
|
Gost |
#232013-10-05 16:58imaš moj glas to naj bo častna funkcija eanko naj velja za župane in svetnike |
|
| |
|
Gost |
#242013-10-05 17:00Glede na to da sem eden iz med mnogih ki javno podpiram peticijo,tudi upam da bo šla zadeva do konca in da se končno tudi vspostavi,nek pravični plačni sistem v tej naši korumprotirani Sloveniji,če bo potrebno bomo stopili tudi na cesto s protestom in pokazali da s to peticijo mislimo resno |
|
| |
|
Gost |
#252013-10-05 17:02Hvala za obvestilo , Imaš 100% mojo podporo Igor Prašelj |
|
| |
|
Ali želite kaj spremeniti?
Spremembe se ne zgodijo, če molčimo.
Avtor te peticije je vstal in ukrepal. Boste tudi vi storili enako?
Druge peticije, ki bi vas lahko zanimale
Prepoved pokopa domobrancevlce v mestu heroj v Ljubljani
1 160 podpisov
1 160 Podpisi / 30 dni
26 May 2026
NARCIZEM kot kaznivo dejanje - Psihično nasilje mora postati enako prepoznano kot fizično nasilje
803 podpisov
803 Podpisi / 30 dni
17 Jun 2026
STOP NADALJNJI ŠIRITVI TELEKOMUNIKACIJSKE INFRASTRUKTURE IN DODATNIH ANTEN V GRADIŠČAKU
51 podpisov
51 Podpisi / 30 dni
14 Jun 2026
Zahtevamo takojšnje predčasne volitve, zaradi povolilne prevare Stevanovića in Logarja
391 podpisov
46 Podpisi / 30 dni
14 May 2026
ZAHTEVA ZA IZGRADNJO SKUPNIH PROSTOROV ZA PREBIVALCE KRAJEVNE SKUPNOSTI PRESTRANEK
41 podpisov
41 Podpisi / 30 dni
20 Jun 2026
Vsako delo šteje: priznajmo pokojninsko dobo iz študentskega dela tudi za generacijo pred 2015
822 podpisov
40 Podpisi / 30 dni
29 Mar 2026
Peticija za izbris iz registra in prepoved delovanja politicnih strank Svoboda, SD, Levica
93 podpisov
9 Podpisi / 30 dni
13 Dec 2025
Kriminalec naj ne bo politik (peticija za prepoved opravljanja politične funkcije za pravnomočno obsojene politike)
5 622 podpisov
8 Podpisi / 30 dni
21 May 2025
Peticija ohranimo Botanični vrt, ki deluje že vse od leta 1810.
8 001 podpisov
8 Podpisi / 30 dni
24 Apr 2024
Zavzemimo se za NEvračljivost upravičeno prejete/ga DSP in VD
422 podpisov
7 Podpisi / 30 dni
30 Oct 2025
Peticija.online
Nudimo brezplačno gostovanje za spletne peticije. Ustvarite profesionalno spletno peticijo z uporabo naše zmogljive storitve.Naše peticije so dnevno omenjene v medijih, tako da je oblikovanje peticije odličen način da vas opazi javnost in nosilci odločanja.