Peticija za popolno obdavčitev katoliške cerkve
Stopite v stik z avtorjem peticije
Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije Peticija za popolno obdavčitev katoliške cerkve.
|
Gost |
#12016-10-20 11:57Prav je tako, če vsi plačujemo davek zakaj ga oni nebi! |
|
| |
|
Gost |
#22016-11-07 11:01Strinjam se z navedbami in cilji peticije . |
|
| |
|
Gost |
#32016-11-07 11:07Enakost pred zakonom in pred bogom je lepa zapoved. |
|
| |
|
Gost |
#42016-11-07 11:13Bravo, zelo dobro, v celoti se strinjam. |
|
| |
|
Gost |
#52016-11-07 11:33ne upoštevam RKC-ja :( |
|
| |
|
Gost |
#62016-11-07 12:11Se popolnoma strinjam |
|
| |
|
Gost |
#72016-11-07 12:22treba jih je obdavčiti sigurno!! |
|
| |
|
Gost |
#82016-11-07 12:44Rodila sem se v katoliški družini in skoraj pod "moraš" obiskovala verouk. Tam smo se učili, da je bil Stvarnik zelo skromen in dvomim, da bi danes odobraval razkošje, ki si ga privoščijo cerkveni dostojanstveniki - upam, da bo sedanji papež kaj postoril v korist kristjanom, ne samo tistih, ki so "posvečeni". |
|
| |
|
Gost |
#92016-11-07 12:58se strinjam, zakaj se darila obdavcuje samo navadnim smrtnikom. Obdavčte darila še cerkvi. |
|
| |
|
Gost |
#102016-11-07 13:05Ker slisat ne smem za cerkev |
|
| |
|
Gost |
#112016-11-07 13:07Zato, ker RKC ne dela kar uči. |
|
| |
|
Gost |
#122016-11-07 13:10Če hočejo imeti,potem tudi naj plačajo davek...tudi pri njih bi država imela več in ne da dobiva država samo od siromakov... |
|
| |
|
Gost |
#132016-11-07 13:21Zato, ker vera in cerkev/institucija sta dva različna pojma. Ta institucija pa je samo laž in zavajanje! Pa še politično in civilno sfero zadnje čase konstantno napada in širi svoj vpliv... |
|
| |
|
Gost |
#142016-11-07 13:24Če je zakon, naj velja za vse |
|
| |
|
Gost |
#152016-11-07 13:34enaki pred bogom in zakonom! |
|
| |
|
Gost |
#162016-11-07 13:39Enakopravnost |
|
| |
|
Gost |
#172016-11-07 13:44Zato, ker niso nic boljsi od nas in ce moramo mi placevati davke naj jih se oni. |
|
| |
|
Gost |
#182016-11-07 13:52Za enakopravnost! |
|
| |
|
Gost |
#192016-11-07 13:58Kler za človeštvo nikoli ni naredil nič dobrega, nič ni njihovo, vse so pokradli ljudem z vladajočimi podrepniki. |
|
| |
|
Gost |
#202016-11-07 14:01V Sloveniji se vedno povdarja, da smo pred zakonom vsi enaki, zato sem podpisala peticijo, da bi končno bili. |
|
| |
|
Gost |
#212016-11-07 14:02Zato, ker bi bila obdavčitev cerkve edino pravično in pošteno dejanje v odnosu na ostale smrtnike v državi! |
|
| |
|
Gost |
#222016-11-07 14:04Tudi jaz se strinjam, da se obdavči. Zato sem podpisala. |
|
| |
|
Gost |
#232016-11-07 14:06Zakaj pa nebi ? Dovolj je fevdalizma.. |
|
| |
|
Gost |
#242016-11-07 14:14Sem za obdavčitev cerkve, zato sem tudi podpisala. |
|
| |
|
Gost |
#252016-11-07 14:14Peticijo sem podpisal zaradi tega ,ker ne prenesem cerkvene hinavščine in laži in vseh njihovih privilegij katere jim ta nič vredna država podalpska Burkinafaso nudi.Na kozlanje mi gre ko samo pomislim zakaj moramo nekateri plačevati redno davke in prispevke ,Vatikanska podružnica pa je tega v veliki večini oproščena...zakaj fajmušter v vojski in policiji...zakaj so cerkveni prazniki tudi državni..itd itd itd..najbolj boli pa to da je RKC največja svetovna pedofilska organizacija katera je dobesedno nagrajena za vse svoje packarije in hudodelstva..POŠTENO BI BILO...ČE BI BILI NAJPREJ VSI DRŽAVLJANI IN BI BILA DRŽAVA DO VSEH ENAKA IN ŠELE NATO VERNIKI ITD....globoko sem razočaran ,ker se vse to dogaja pred mojimi očmi podalpska Burkinafaso(katere na žalost državljan sem tudi sam) pa vse to dopušča in nagrajuje...NE BODI FRANC.. |
|
| |
|
Spremembe se ne zgodijo, če molčimo.
Avtor te peticije je vstal in ukrepal. Boste tudi vi storili enako?
Druge peticije, ki bi vas lahko zanimale
Nudimo brezplačno gostovanje za spletne peticije. Ustvarite profesionalno spletno peticijo z uporabo naše zmogljive storitve.Naše peticije so dnevno omenjene v medijih, tako da je oblikovanje peticije odličen način da vas opazi javnost in nosilci odločanja.