Peticija PROTI gradnji "džamije" !
Stopite v stik z avtorjem peticije
Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije Peticija PROTI gradnji "džamije" !.
|
Gost |
#12013-09-18 18:36Prepozno, dragi avtor peticije. Veliko prepozno! |
|
| |
|
Liberarist |
#2 NEUMNOST2014-11-11 05:05Verske skupnosti v Sloveniji so ENAKOPRAVNE. (7.ČLEN USTAVE) Pa izbijte si enkrat iz glave te vaše diskriminacijske norosti!!! (sam sem katoličan, a je ustava zame najvišji pravni akt, vi pa si bi jo morali temeljito prebrati!!!) Po tem takem lahko prepovemo tudi gradnjo katoliških cerkva??? |
|
| |
|
Jernej |
#3 Re: NEUMNOST2015-01-23 21:46Liberist ogromna je razlika med krscansko in muslimansko vero ce pa ne poznas ogromnih razlik prestopi v islamsko vero saj ne bos edini slovenec ki je to storil da bos spoznal |
|
| |
|
Gost |
#42015-07-11 20:16Muslimani,ter njihova prepričanja ne spadajo med nas! |
|
| |
|
Gost |
#5 Duhovni mož2015-07-14 15:25Zavzemam se za ukinitev muslimanske vere. Dopustimo našim dušam, da pridejo iz naših teles in svobodno zadihajo v onostranstvu. Islam pospešuje delovanje zoper svobodnega duha in ustaljene krščanske miselnosti. Edinole krščanstvo sodi v proces našega bitja in je vsebovano v mislenosti napredne Evrope. |
|
| |
|
Duhovi mož |
#6 Re: NEUMNOST2015-07-14 15:26Zanima me, če boš govoril tudi tako, ko ti bo musliman vrgel bombo na hišo in požrl hišnega ljubljenca. |
|
| |
|
Gost |
#7 Duhovni mož2015-07-14 15:35Muslimanska vera je osnovana na nasilju in sovraštvu in ne sodi v naš kulturni okvir. Džamije so zbirališča teroristov, ki zbirajo podatke o naših ljudeh in se dogovarjajo, kako povzročiti samomorilske napade. |
|
| |
|
Slovenski demokrat SDS |
#82015-07-18 08:59Muslimani so podivjane pošasti. Samomorilske bombe |
|
| |
|
Gost |
#9 zgodovina2015-10-25 15:48Muslimani so evropo hoteli osvojiti ze dougo casa nazaj z vojno,pa jim nasi predniki niso dovolili.. sedaj se use izvaja na miren nacin..noben se ne ozira pa na samo prihodnost.kaksen sistem imajo in kaj si bodo mirno dovolili po svoji volji saj jih bo predvidoma 60 mil... do leta 2030 in nam marsikaj ne bodo pustili in vsilili bodo svojo kulturo mi pa bomo postali manjšina. Ljudje marsikateri po evropi so slepi se posebno veleposlaniki in ostali ki vidijo le denar a ne vidijo kaj nam dejansko trka na vrata.saj se ne zavedajo da bo to slabo tudi za njih in otroke Mirno se pustimo pa govorimo kako je usa fajn kar naj pridejo ker nam je se zaenkrat use lepo .. ko se bodo pa zavedali da ni tako kot so si mislili in v kaj smo se spustili bo pa veliko prepozno.. |
|
| |
|
Liberalist |
#10 Re: Re: NEUMNOST2015-10-26 14:09Dejstvo je, da ne ločite med muslimani in islamski skrajneži, toda to sta dva različna pojma. Če je v košari polni jabolk, eno jabolko gnilo, to še ne pomeni, da so gnila vsa jabolka. |
|
| |
|
Liberalist |
#11 Re: Re: NEUMNOST2015-10-26 14:11Tega se zavedam, a dokler so muslimani nenasilni, tu ni težav. |
|
| |
|
Gost |
#12 Re: Re: Re: NEUMNOST2016-01-28 09:53#10: Liberalist - Re: Re: NEUMNOST muslimani boste sli od kode ste prisli, to nej vam bo jasn :) |
|
| |
|
Gost |
#132016-01-28 10:09Podpisujem peticijo proti gradnji jdjamije,ker: Ni miroljubna religija Ni prilagodljiva religija Nasilnost pri uveljavljanju njihovega prava Nočem in vsi moji, npčemo takih v Sloveniji Vemo,da se tam zbirajo celice...itd... |
|
| |
|
domoljub |
#14 Re: Re: Re: NEUMNOST2016-01-28 10:15#10: Liberalist - Re: Re: NEUMNOST Jabolka mešate, gnilo treba takoj vzet,da še ostale ne zgnijejo,v primeru tem pa itak so se nalezle gnilobe po eu...in ktero jabolko boš vzel ven?,liberist slepi...VSE SO GNILE, SO SE ŽE OGNILILE...SLEPEC |
|
| |
|
Gost |
#152016-01-28 12:00Dejstva je, da to je vsiljena gradnja Đamije v Sloveniji. Sem strogo proti gradnji!!! V njihovih drzavah oskrunijo in unicijo vsako sled krscanske zgodovine. Ne dovolite da se bo to uresnicilo tudi v Sloveniji cez par let. ....... |
|
| |
|
Gost |
#162016-01-28 12:01Mislim, da je vsem jasno, da tu ne bo nič dobrega |
|
| |
|
Gost |
#172016-01-28 13:06zato,ker sem absolutno proti temu! |
|
| |
|
Gost |
#182016-01-28 14:55Katoličani na njihovi zemlji ne moremo niti pomisliti o izgradnji kake cerkve,ne da bi nam posledično glavo ločili od trupa,...zakaj bi dovolili mi đamijo na naši zemlji,če ne spoštujejo niti osnovnih naših pravil in enakosti,.... |
|
| |
|
Gost |
#192016-01-28 15:18In noben musliman nima pravice delati v slovenski politiki ali na visokih položajih! |
|
| |
|
Gost |
#202016-01-28 15:39džamija ne paše v naše kraje ,ker mi smo krščanska država. |
|
| |
|
Gost |
#212016-01-28 16:37Tujega nočem-svojege na damo! |
|
| |
|
Gost |
#222016-01-28 17:43Ker te ciganarije podivjane ne mislim gledat v nasi drzavi!!!!! |
|
| |
|
Gost |
#232016-01-28 17:56Poleg Peticije proti gradnji moramo izgnati postopoma vse, ki ne marajo Slovencev. |
|
| |
|
Gost |
#242016-01-28 18:00Gradnja đamije je VELEIZDAJA DRŽAVE ! |
|
| |
|
Gost |
#252016-01-28 18:19Ne spada v slovenski prostor in niti ne v našo kulturo. |
|
| |
|
Spremembe se ne zgodijo, če molčimo.
Avtor te peticije je vstal in ukrepal. Boste tudi vi storili enako?
Druge peticije, ki bi vas lahko zanimale
Nudimo brezplačno gostovanje za spletne peticije. Ustvarite profesionalno spletno peticijo z uporabo naše zmogljive storitve.Naše peticije so dnevno omenjene v medijih, tako da je oblikovanje peticije odličen način da vas opazi javnost in nosilci odločanja.