Pobuda za sprejem zakona o prepovedi opravljanja vseh političnih funkcij pravnomočno obsojenim
Pobuda za sprejem zakona o prepovedi opravljanja vseh političnih funkcij pravnomočno obsojenim / Obvestila / Ena dobra in ena slaba novica / Komentarji
|
Gost |
#12014-12-19 18:47A tako, da narodu lahko vladajo kriminalci, dovoljuje kar naša ustava?! Logičen sklep, ki sledi iz tega je, da so tako ustavo, ki je napisana v škodo narodu, pisali kriminalci osebno in je že zato v celoti neustavna! |
|
| |
|
Gost |
#22014-12-19 18:48Grem podpisat! |
|
| |
|
Gost |
#32014-12-19 18:59Prepričan sem, da smo sposobni zbrati teh 40000 podpisov. Računajte, da nas je tukaj 17000 in to tistih, ki imamo internet, vsak mora pripeljati 2-3 somišljenike. Osebno jih bom najmanj 10 - 15. to mora biti dovolj. Upam, da med nami ni veliko takih, ki se "skrivajo" za E-naslovom. Takoj ugotovite, koliko nas je, ki smo dovolili javno objavo svojega podpisa in hitro bo jasen izid. Pričnimo TAKOJ!!!!!!! Mitja Zupan |
|
| |
|
Gost |
#42014-12-19 19:06POZDRAV, gremo vpodpise ! SREČNO ! |
|
| |
|
Gost |
#52014-12-19 19:11Ni problem , podpišem takoj.Upam , da ima tudi ostalih 17600 podpisnikov dovolj poguma za tako dejanje.Če boste pobudo spravili v medije ,menim , da se nam bodo pridružili še drugi državljani. Sporočite , ko se bo začelo fizično zbiranje podpisov , kdaj in kje.Srečno in vstrajajte !! |
|
| |
|
Gost |
#62014-12-19 19:27Začnimo zbirati podpise, to se mora rešiti. Katerikoli politik bo obsojen, nima kaj delati v parlamentu, niti v politiki. To je enako, kot bi dali kriminalcem voditi zapor. |
|
| |
|
Gost |
#72014-12-19 19:29Gremo do konca in naprej! |
|
| |
|
Miran |
#82014-12-19 19:37Marsikdo ima pogum da to podpiše, samo malo ljudi bi se potrudilo do prve "upravne enote". Zelo enostavno je to za računalnikom 2 X narediti klik in klik. Zaplejati se nekam 10 ali 20 KM, to je pa že večji napor. Sam, bi fizično pomagal pred upravno enoto z zbiranjem podpisov. Miran |
|
| |
|
Gost |
#92014-12-19 19:47Če prav razumem, ni mogoče razpisati referenduma o pravicah manjšin. Vsaj upam, da so korumpirani politiki pri nas še vedno v manjšini, torej referendum o njihovi ustavno zaščiteni človekovi pravici do politične korupcije verjetno ni mogoč! Catch 22??? Vsaj zaenkrat velja, da bo v R Sloveniji vsak zakon proti korupciji in nemorali politikov padel, če ne prej, pa na Ustavnem sodišču. Amen. |
|
| |
|
Gost |
#102014-12-19 20:11Glede na to da ga je SMC danes izglasovala v komisijo,bo to sizifovo delo(na zalost)namesto peticij bomo v tej drzavi ocitno rabili palice,ker kriminalcev iz drzavnega vrha ne bomo spravili ven z peticijami |
|
| |
|
Gost |
#112014-12-19 20:15LP IRISOK. BOMO PAČ ZBIRALI. |
|
| |
|
4291 |
#122014-12-19 20:16Očitno so si naši domoljubi iz stranko-banko-klero-kleptokratskih navez pravočasno prilagodili ustavo. |
|
| |
To objavo je odstranil pisec objave sam (Show details)
2014-12-19 20:19- Date of removal: 2014-12-19
- Razlog za odstranitev:
|
Gost |
#142014-12-19 20:20Pač, mafijska država dela mafijsko! Kakšen referendum, to je samo izgovor in okoli prenašanje državljanov! Delajmo naprej. |
|
| |
|
Zorislava Gost |
#152014-12-19 20:25Bomo pač zavihali rokave in zbrali podpise za referendum.Nič jamranja! |
|
| |
|
Gost |
#162014-12-19 20:25OBSOJENCE V AREST ! |
|
| |
|
Gost |
#172014-12-19 20:26naprej do konca in naj bojo na Dobu kjer je njihovo mesto posebno JJ |
|
| |
|
Gost |
#182014-12-19 20:31Ja bomo šli v akcijo. Samo dalje in to nam v Sloveniji manjka. Aktivnosti in ne ležernosti. |
|
| |
|
Maxi |
#192014-12-19 20:31Ni problem, bomo prišli podpisat. Si predstavljate, kar je teoretično možno, da bi v parlamentu sedelo 90 takih? Saj nas imajo za norca. |
|
| |
|
Tugo Zaletel Avtor te peticije |
#20 Re:2014-12-19 20:37Saj tudi praksa ni daleč od te teoretične možnosti. Vsi smo že pozabili, da je parlament v tej sestavi najprej potrdil mandat Janezu Janši in je šele potem zaradi pritiskov javnosti omahljivo pristal na to, da se mu mandat omeji. |
|
| |
|
Gost |
#212014-12-19 20:46računajte na nas. |
|
| |
|
Gost |
#222014-12-19 20:50Podpišem takoj! |
|
| |
|
Gost |
#232014-12-19 20:50Oprosite, meni se meša , ko poslušam poročila : sodišče bo razpisalo neke nove obravnave zaradi JJ goljufij, on pa je na drugi strani izvoljen v " nadzorno " komisijo......Še bo streljanja v Sloveniji ! Pri takih odločitvah sodišč, to je res katastrofa !In zberite moč in nadaljujte bitko !!!!!LP ER |
|
| |
|
Gost |
#242014-12-19 20:51pojdite tudi k Bergantu na Odmeve ter naredite oddajo Studio ob 17h |
|
| |
|
Gost |
#252014-12-19 21:01Mislim,ne,siguren sem,da smo tega zmožni.Vsak pridobi po par dest podpisov,pa smo zmagali.Torej,ponosno naprej v nove zmage. |
|
| |
|
Spremembe se ne zgodijo, če molčimo.
Avtor te peticije je vstal in ukrepal. Boste tudi vi storili enako?
Druge peticije, ki bi vas lahko zanimale
Nudimo brezplačno gostovanje za spletne peticije. Ustvarite profesionalno spletno peticijo z uporabo naše zmogljive storitve.Naše peticije so dnevno omenjene v medijih, tako da je oblikovanje peticije odličen način da vas opazi javnost in nosilci odločanja.