Peticija v podporo KPK

Peticija v podporo KPK / Obvestila / VSTAJA ! Obvesti naprej! / Komentarji


Gost

#51

2013-12-02 09:34

Mislim, da smo preveč v r..., da bi si sedaj lahko privoščili odstop vlade, sem pa za vrnitev KPK in to pod nujno!

Gost

#52

2013-12-02 16:16

Dragi moj, osebno ti svetujem, da greš zbirat podpise v Žiri , morda boš povišan celo v kakega kaplarja bivših " Domoljubov " zapriseženih malarju in velikemu vodji, edinemu osvoboditelju Slovenije. Lep pozdrav od 64 letnega levega fašista. S Spoštovanjem Hinko Murovec

Gost

#53

2013-12-02 16:23

Če bi radi moj odpis k Peticiji za ohranitev KPK zlorabili za rušenje vlade zahtevam, da ga taqkoj umaknete , to je ena najbolj cenenih goljufivih , niskotnih, umazanih in povsem Janševo & SDS izvedenih podlih prevar.
Dragi moji, ker ste nesposobni pošteneno delovati se poslužujete očitno prevarantskih potez. Ste samota za Slovenijo in ves Sloveski pošteni narod .
Upam, da je dovolj jasno napisano. Si razumel ti g. Brus Vilko , ali ti moram morda osebno razložit, da se z mojim imenom nobeb prevarant ne bo okoriščal .Hinko Murovec ( 07.05.1950 Lj. )
jenny
Gost

#54

2013-12-02 16:36

Nisem za vstajo proti tej vladi, saj bi bilo to kot naročeno SDS-ovcem (ki so se mimogrede prav posebno borili za to, da se KPK ukine - so že imeli razloge). Naj bo ta zbor izključno v podporo KPK, da bodo videli, kakšno podporo ljudstva imajo! Ne drznite si pa zlorabiti moj podpis, ki je bil izključno za podporo KPK!!!!


Gost

#55 Re:

2013-12-03 09:10

#18: -

Milanka Nešković iz Pozitivne Slovenije.


Gost

#56

2013-12-03 09:16

"Oranžna revolucija leta 2004 je bila nedokončana revolucija. Ukrajina se je ustavila na pol poti: država, kvazi demokratična je izročena sistemski korupciji in gospodarstvo, ki ni bilo prestrukturirano, se je sesulo. Sedanji demonstranti hočejo reforme, pravo državo, evropsko državo." (Le Monde)
Slovenija, ki je le na zunaj v EU, je očitno v precejšnjem zaostanku za Ukrajino, saj se pri nas, po skromnih lanskih začetkih, ljude še niso začeli niti zares upirati in zahtevati reformo, to je državo brez sistemske korupcije. Skratka, evropsko državo.

Gost

#57 Re:

2013-12-03 09:18

#34: -

Vekoslav Šterman, kandididat na Listi Zorana Jankovića – Pozitivna Slovenija?


Gost

#58 Re: Osnutek sistemskega načelnega mnenja KPK o FIHO

2013-12-03 13:36

#2: elena - Osnutek sistemskega načelnega mnenja KPK o FIHO

Za gotovo sem zvami čeprav nemorem priti vas podpiram.


Gost

#59

2013-12-04 11:12

Vsem skorumpiranim lopovskim politikom podarjam komad The Police I'll Be Watching You.
Politiki vseh farb, prozorni ste!

Gost

#60

2013-12-04 17:14

Klemenčič je ogrožena vrsta, ki jo moramo državljani podpreti in zaščititi pred golaznjo. Je eden redkih, ki lahko stopi med ljudi z dvignjeno glavo. Pohvale Komisiji za Supervizorja. Koliko je ta komisija storila je občudovanja vredno, glede na pogoje, v katerih delujejo.
Se vidimo!
Domen

Gost

#61

2013-12-05 16:30

Vsi, ki so pri tem, bi se morali odstraniti iz politiki ter odgovarjati za to.

Gost

#62

2013-12-05 17:28

POPOLNOMA PODPIRAM TO ZAHTEVO !

Gost

#63 Re: Re:

2014-01-27 07:23

#57: - Re:

Tako je.


Gost

#64

2014-06-16 11:34

res je vlada dela proti narodu proti ljudem, je popolnoma nehumana, pristranska samo tiste podpirajo kateri ali od katerih imajo koristi, Vse kar se dogaja je neetično, nemoralno, vlada bi morala takoj na prvo mesto postaviti PKP , jim podati enaka pooblastila kot jih ima policija, in med drugim pod drobnogled vzeti vse paradržavne ustanove , tudi SAZAS IPF in sorodne. Tukaj gre za eno zelo hudo zadevo, katere sem žrtev in to samo eden od najmanj nekaj sto tisočih.Sem pa pravgotovo edini kateri si upa o tem javno govoriti, pa če prav me na nehuman način maltretirajo, terorizirajo in mi hočejo odvzeti to kar mi pripada po ustavi in dekleraciji o človekovih pravicah.Sodišča so pa pristranska ščitijo lopove. Ja kot mi je na uho priletelo jih mnogi -sodnike in sodnice, kar grobo izsiljujejo. Konec je treba narediti temu, saj je slovenija leglo mafije katera lahko počne kar hoče!