Peticija v podporo KPK

Stopite v stik z avtorjem peticije

Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije Peticija v podporo KPK.


Gost

#201

2013-12-03 09:02

Ker je v državi vse med sabo povezano in samo menjavanje foteljev sem za ukinitev vsega, dokler teh priveskov ni bilo med njimi tudi KPK je veliko bolj vse delovalo sem za ukinitev vsega tega zato podpore takim nikoli! ne bom podpisal, med podpisi sem spoznal zelo podkupljen podpis zato mi to samo potrjuje kdo podpisuje! Država ima že preveč plačanih , ki imajo vzvode za pregon le prebudit jih je treba, da začnejo delat!







Gost

#202

2013-12-03 09:11

Žalostno, da številnim izvoljenim in priviligiranim z znanjem VIP ni mar zaupanja in poštenega ravnovesja!

Gost

#203

2013-12-03 09:13

KPK mora ostati in imeti vso podporo države in najvišjih državnih organov saj podporo širokihmnožic tako imajo . proti so samo tisti ki imajo koristi ob vseh mogočih barab
Marjetka

#204

2013-12-03 09:17

Žalostno, da številnim izvoljenim, priviligiranim z znanjem: VIP ni mar za ravnovesje v javnih storitvah. Kje je dostopnost? Kje so enakovredne možnosti: izobraževanja, zdravstvenega in socialnega varstva kot ekonomsko, etično, ekoliško kulturo med nami?

Gost

#205

2013-12-03 09:31

Krivec za protestni odhod KPK, je po mojem predsednik države, predsednik vlade in skorumpirano sodstvo. dokler bodo v sodstvu sedeli skorumpirani sodniki, bo težko. Sodstvo je treba nujno pomladit z neumazanimi mladimi sodniki.

Gost

#206

2013-12-03 09:36

verjamem da se je vsa ta leta pometalo pod preproge tele politične svinjarije tako da ni imela protikurupcijska komisija moči ker kdo je v politiki je zaščiten kot kočevski medved za to podporo komisiji bi moralo moralo dati ljudstvo in enkrat že pomesti z enoistimi politiki

Gost

#207

2013-12-03 09:36

PODPIRAM KPK in upam da bo Bratovškova odletela in še ostali ,če ne zlepa pa bo treba z grda...Hudo daleč smo prišli.Pošteni gredo,tajkuni pa ostajajo.

Gost

#208

2013-12-03 09:53

zelo pozdravljam to podporo kpk

Gost

#209

2013-12-03 09:58

pozdravljeni
zelo vas podpiram z peticijo, ker mislim da je v rs. zakoreninjena praksa, da moramo biti ljudje kot davkoplačevalci previdno tiho , da nas ne zmeljejo lobiji, ki kraljujejo v naši prelepi sloveniji za katero smo se borili in bili najbolj ponosni pred 23 leti, zdaj nas bo skoraj sram v kakšni kuruptivni deželici na sončni strani alp na dnu evrope živimo nedolžni ljudje, kateri nimamo več niti človekovih pravic, da negovorim napreje, saj bi bilo predolgo.......vsaka čast vam, ki ste napisali peticijo
bi vas obenem prosil za nasvet , kako pravilno napisati peticijo,da bo vsaj slišana, za vse ljudi katerim so nam kršene človekove pravice na vseh socialnih ustanovah,kot so stiki z lastnimi otroci, kateri so konstrukt socialnih delavcev po sistemu passindroma močno zakoreninjene v lobijih kateri vladajoz NENADZOROVANO MOČJO na prestolih csd jev in njihovih organizacijah ZA NAGRADO SO ŠE NEDOTAKLJIVI, BREZ KONTROLE ZA KAZNIVA DEJANJA SO NAGRAJENI, kjer je mnogo preveč korupcije v škodo naših otrok, žal zato protestiram že tretji teden pred csd vič, kot nevaren oče kateremu so po passindromu odtujili lastni hčerki.......za več inf. sem vedno na voljo tudi na tel.031-878-218
sem protestnik , ki združuje žrtve csd-jev na csd vič rudnik
za vsak nasvet in pobudo dobrodošli,saj v slogi je moč
lep in uspešen dan vam želim Borut

Gost

#210

2013-12-03 09:59

Podpiram!!!100%!!!

Gost

#211

2013-12-03 10:22

KPK mora ostati, biti nevtralna, postopek izvolitve organov na očem javnosti

Gost

#212

2013-12-03 10:23

brez KPK bo še večja anarhija kot je bila,zato jo podpiram v taki postavi kot je zdaj!

Gost

#213

2013-12-03 10:45

Korupcija je ena sama sramota. na žalost nisem imel druge izbire.

Gost

#214

2013-12-03 10:55

Ta komisija ima vso mojo podporo.Žal so morali narediti ta korak iz obupa, da bi bili bolj vidni in slišni.Na žalost se politika ukvarja sama s sabo, narod pa priznali ali ne gremo kot ovce, brez volje,glasu, brez neke moralne drže, v strahu, da ne bomo izgubili še to , kar imamo.Sramotno klečeplazenje.

Gost

#215

2013-12-03 11:02

Končno nekaj iniciative!
Pa ne samo to!
Treba je ukiniti stranke, ker so paraziti,treba je politike odpoklicati, jih umakniti iz javnih funkcij, jim vse pobrati doma in v tujini, kakor tudi njihovim sorodnikom. Na čelo države pa postaviri inteligenco in stroko.
Ponovno se osamosvojiti od EU do maksimalne mogoče mere.
Sicer bo slovenski narod kmalu izbrisan z zemljevida.

Gost

#216

2013-12-03 11:06

To komisijo naj le temeljito povečajo ne pa ukinejo.
Res žalostno in popolnoma razumljivo, da imajo vsega dovolj. Samo še vprašanje časa je, kaj se bo zgodilo, ko bomo državljani imeli vsega dovolj.

Gost

#217

2013-12-03 11:36

Menim, da ta komisija dela v redu, ampak ne more z glavo skozi zid, ker nimajo podpore s strani politike.

Gost

#218

2013-12-03 11:42

KPK je pomočnik roparjem, ki drži vrečo, ob nastanku le te se je ropanje šele najbolj začelo, tudi če mi za njihov obstoj nekdo plača moj podpis,

ne dam podpisa!


Gost

#219

2013-12-03 11:45

edini organ kateri mi daje upanje.....
Vilko

#220 Re:

2013-12-03 12:05

#201: -

Gost 201!  Vedno znova me nekateri ljudje presenečate.  Da se razumemo  - NI VAM potrebno podpisati  če pač ne čutite za potrebno da to storite. Ni mi pa jasno zakj potem sploh komentirate  , za vas nepotrebno  Peticijo ,katero pa številni ljudje smatrajo za potrebno da jo podpišejo. Ni se nam namreč potrebno opravičevati zakaj  ne podpišete.  Opravičite si svojo vest na kak drugačen način.  Hvala za razumevanje!


Gost

#221

2013-12-03 12:20

Zavajanje!
Samo z kliom na link sem že oddal podpis!
To je proti moji volji!

Gost

#222

2013-12-03 12:36

Žal, ljudje ne vedo, koliko korupcije je pri nas. Je pa žalostno, da je še nekaj let veljalo, da v SLO korupcije ni. Čudno, danes pa skoraj ni področja brez korupcije. Tukaj se vidi, da mediji niso odvisni, če so lahko do "včeraj" poročali, da je pri nas korupcija skoraj nezaznavna.

Gost

#223

2013-12-03 12:37

Res žalostno, da moramo "navadni" ljudje opravljati nalogo tistih, ki so preveč dobro plačani za to, da svoje naloge NE opravijo. In, kaj je potrebno, da jih odstavimo, ker delamo mi namesto njih, ki se preživljamo s skoraj nič euri in to po njihovem diktatu, saj so prepričani, da dobimo dovolj za preživetje. Pravzaprav je dovolj za teden dni, kaj pa potem?.....

Gost

#224

2013-12-03 12:39

samo naprej s še večjo vnemo-še je barabije,kraje podjetij-tudi malo nižje-zamenjat cel parlament,kajti za vse to so krivi oni in nihče drug.

Gost

#225

2013-12-03 12:50

Protikorupcijska ekipa je pod vodstvom hrabrega Gorana Klemenčiča dokazala, da je lahko kos slehernemu tajkunu, politiku, partitokraciji, patokraciji in korpokraciji. Žal ne gre brez zavzete in dosledne podpore tistih, ki so od ljudstva izvoljeni za zaščito pravne države oziroma vladavine prava. Pravosodje že dela s polno paro, kaj pa izvršna in zakonodajna oblast? Poleg klasičnih kršitev prava je vse več njegovih zlorab, razpasla se je zlovešča (j)etičnost v šentflorjanski Cukrarni, kjer grabežljivi malopridneži uporabljajo filozofijo in svetovni etos kot psovki. O tempora, o mores!