Peticija proti novemu nepremičninskemu davku

Stopite v stik z avtorjem peticije

Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije Peticija proti novemu nepremičninskemu davku.


Gost

#76

2013-11-09 19:21

SAMO GOLO ODIRANJE TISTIH LJUDI, KI SO SI S TRDNIM DELOM IN ODREKANJEM ZGRADILI HIŠKE, SEDAJ NAS BODO PA OBRALI DO KOSTI IN TO SE POČNE ŽE OD JAZBINŠKOVEGA BUTASTEGA ZAKONA, KO SO TAKRAT ZA PAR JURJEV MARK POKUPILI STANOVANJA, DOČIM SEM MORAL JAZ ZA VSAK CIGEL ITAK PLAČATI DAVEK, SEDAJ PA ŠE TO. SAJ SE BO KAKŠNEMU UTRGALO, KO NE BO VIDEL VEČ IZHODA, KO NE BO MOGEL VEČ OTROKOM DATI KAJ V USTA, NAREDIL BO KAKŠNO TAKO STVAR, POTEM PA SPET EN MESEC ODDAJ PSIHIATROV IN PSIHOLOGOV TER RAZNO DRUGIH PSIHOPATOV, ČEŠ, KAJ MU JE BILO, DA JE NAREDIL TO IN TO. POLITIKI ŽIVIJO NA DRUGEM PLANETU, NE GLEDAJO POROČIL, NAJ GRE NEKDO OD TEH MOJSTROV NA RDEČI KRIŽ ALI KARITAS, NOBEDEN NE UPA IZ SVOJIH DOBRO ZAŠČITENIH JAZBIN, MALO ME JE ZANESLO, VENDAR TAKO JE.LP
KLOBO

#77 lol !!! Re: LOL !!

2013-11-10 15:08


Gost

#78

2013-11-30 12:04

Pravilno!!!
Popolnoma podpiram peticijo proti nepremičninskemu davku.
Naj začnejo jemat najprej sebi in sebi podobnim z velikimi dohodki ter prestižnim imetjem, šele potem vsem ostalim malim ljudem!
KASIRANTI!!!

Gost

#79

2013-11-30 12:14

BANDA!!!
BREZ DELA DO DENARJA!!!
NAMESTO, DA BI ZAČELI RAZVIJAT GOSPODARSTVO, RAJE SAMO KASIRAJO!!!
DOL Z NJIMI!!!

Gost

#80

2013-11-30 12:27

POPOLNOMA PODPIRAM TO PETICIJO!
Vsi vodilni DOL!!!

Gost

#81

2014-02-19 18:25

Katastrofa in totalna zmeda, ter ogromno potrošenega davkoplačevalskega denarja za zelo nedovršen sistem, ki izvaja zadevo.
Sven Goran Lovro

#82 Moje ime Sven Goran Lovro iz Slovenije slišal to veliko pričevanje o mojem življenju o tem

2018-06-19 15:25

Moje ime Sven Goran Lovro iz Slovenije slišal to veliko pričevanje o mojem življenju o tem, kako je ta človek imenuje gospod Collins James pomoč mi s posojilom znesek 30.000 evrov za plačilo dolgov in začeti novo podjetje, lahko Vsemogočni Bog blagoslovi njega in njegovo družino amen.

Lahko ga dosežejo s temi podatki:

Telefonska številka: 09056716289
WHATSAPP številka: + 2349081926673
Preko e-pošte: COLLINS_JAMESFINANCE555@HOTMAIL.COM