Peticija proti uničenju družinske medicine

Stopite v stik z avtorjem peticije

Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije Peticija proti uničenju družinske medicine.


Gost

#26

2013-06-20 06:43

Na žalost niti za preživeti nimam ,zato ne morem plačati sponzorstva .Strinjqm pa se s peticijo ,ker je to nujno potrebno

Gost

#27 Re:

2013-06-20 06:55

#26: -  

 Hvala za podporo, sredstev pa res ne zbiramo nobenih, vsaj ne od pomoči potrebnih...

janko

#28 peticija --zobozdravstvo -zdravstvena zavarovalnica

2013-06-20 06:56

Zobni implantanti so predragi ,zobna protetika se predolgo čaka .Zobna protetika in računi ---če grem k zobo zdravniku za popravilo zob ali za novo zobno protezo se moram naročiti in čakati od enega do treh let .Če istemu zobozdravniku ponudiš plačilo si v nekaj dneh na vrsti in po tednu ,dveh imaš vse narejeno .Zakaj potem takem plačujemo zdravstvo ???Da ne govorimo o drugih zadevah ,ne ,ne bom zdravil ,ker je še dobro ,razne maščobne boleče bule po telesu so samoplačniške ,pač pravijo imate mastna jetra ,smešno ,po celem telesu ,tudi na vratu niso jetra in od močnih agresivnih tablet se nabira maščoba ,debeljenje telesa ,voda ,itnnn...Slovensko zdravstvo in zavarovalnice nočejo priznati invalidnost raznim boleznim .V svetu je okoli 1000 ali več vrst invalidnosti na kronična obolenja ,,,toda pri nas ...kod ,da nas je treba iztrebit ..oprostite opazki ,so pa odlični doktorice ,doktorji ,ki se zavzamejo za bolnika ,tem pa ne prepisujejo nagrad ....Kje je Sokratova prisega ...če se nisem zmotil ...hvala !!!

Gost

#29 Re: peticija --zobozdravstvo -zdravstvena zavarovalnica

2013-06-20 08:31

#28: janko - peticija --zobozdravstvo -zdravstvena zavarovalnica  

 Janko, to je vprašanje za Fakina, ne za zdravnike in zobozdravnike. Če ste peticijo prebrali, potem vam je jasno, da se borimo za ureditev razmer med bolniki, ZZZS in zdravniki...


Gost

#30

2013-06-27 16:43

Jaz peticije ne bom podpisal zgolj zaradi zahteve "3 dni bolniškega staleža brez obiska osebnega zdravnika". Izvzemši to zahtevo peticijo podpiram!
Menim, da bi tovrstna uveljavitev naredila veliko škode pri delodajalcih, ki jih v tej kriznih časih tudi moramo razumeti. Dejstvo je namreč, da bi se to preprosto preveč izkoriščalo. Prepričan sem, da bi marsikateri četrtek in petek bila "prehlad" ipd. Bilo bi še več zlorab bolniškega staleža.

Gost

#31 Re:

2013-06-28 07:11

#30: -  

 Pravica bi bila omejena na največ 3x letno. Pametni delodajaci že sedaj omogočajo takšen način zdravljenja viroz, ki jih zdravniki nič bolj učinkovito ne zdravimo kot vi sami.


Gost

#32

2013-06-28 12:01

Nespodobno je za slovensko državo, da je normativ družinskega zdravnika sedem minut na bolnika.
Za "Stožice" in podobne zabaviščne in rekreacijske projekte, pa se najde denar, čeprav gre predvsem za potrebe zdravih. To je potrebno spremeniti, zato podpiram peticijo.
Franc Mihič

Gost

#33

2013-06-28 18:31

osnova zdravstvena higiena se začne z družinskim zdravnikom

To objavo je odstranil pisec objave sam (Show details)

2013-07-07 08:27



Gost

#35 Za Zdraviliško zdravljenje!!!

2013-07-07 08:29


Pozdravljeni
Sem podpisala to peticijo in me veseli, da kaj storimo za dobro nas in naše zdravstvo. Samo določeni v zdravstvu mi ne gredo v račun. Če te napoti npr. kirurg, ki si imel operacijo in priporoča, da te napotijo na zdraviliško zdravljenje v Laško. Sem dala samo primer za Laško, in na koncu zavrnejo! Kje je tukaj pravica??? Ker naša komisija hoče prav, da je napisano naravno zdraviliško zdravljenje, ne pa kot sem že omenila zdraviliško zdravljenje ampak ( naravno). Zakaj so takšni? Za koga se imajo? Pacienti pa trpijo bolečine! Dajmo malo tudi to problematiko rešiti.
Hvala in lep pozdrav

Gost

#36 Re: Za Zdraviliško zdravljenje!!!

2013-07-07 14:35

#35: - Za Zdraviliško zdravljenje!!! 

 Tudi to je ena od zahtev peticije: urediti pravi partnerski odnos med zdravniki in ZZZS, ki nam vsem reže pogačo in sedaj uporablja moč namesto sodelovanja . Zato smo na slabšem vsi, bolniki in zdravniki.


Gost

#37

2013-07-24 21:00

podpisujem peticijo, ker zadevo poznam kot družinski član mlade zdravnice spec.druž.med. problematiko, ki jo neurejen status prinaša z vsemi posledicami

Gost

#38

2013-07-25 15:15

kje so pa medicinske sestre in zdravstveni tehniki

Gost

#39 Re:

2013-07-26 07:51

#38: -  

 Zadevo prav tako podpirajo... Saj vsak dan sodelujemo in brez njih si družinske medicine ni možno zamisliti.


Gost

#40

2013-07-26 13:11

Zakaj se išče zgled v glavnem v vseh področjih preko luže, le zakaj ? Tam imajo zdravstvo uničeno, preživi, če preživi edino bogataš, ki lahko plača vse storitve in zavarovanja. Je res potrebno vse uničiti in se zgledovati po najslabšem ?