Pustite delati delavkam in delavcem v gostinstvu in turizmu!

Pustite delati delavkam in delavcem v gostinstvu in turizmu! / Obvestila / KLJUB SPROŠČANJU UKREPOV IN VRAČANJU DELAVCEV NAZAJ NA DELO, SE SINDIKALNE AKTIVNOSTI NADALJUJEJO! / Komentarji


Gost

#1

2021-05-24 10:55

Sigurno sem prepričana, da je diskriminatoren in neživljenjski, in sem vam v podporo z dušo in srcem😇💖 Tanja 🙏

Gost

#2

2021-05-24 11:50

Vsekakor je pogoj PCT izmislil nespameten neživljenski in idiotski uradnik. Takšna sprostitev je še posebno žaljiva za vse gostince, če vemo da je počivalšek gospodarski minister, ki se je ukvarjal s hoteli in gostinstvom. Vsekakor je težka neumnost PCT in je potrebno zahtevati enakost med vsemi, torej naj to uvedejo tudi za cerkve, parlament, državne proslave, ...

Gost

#3

2021-05-24 12:13

Absolutno sem proti diskriminaciji ljudi in vedno vnovičnem potrjevanju, da je nekdo zdrav. Poleg tega gre za spretno izmikanje in nesprejemanje potrdil o protitelesih, ki jih ima predvidoma več kot 1/3 ljudi. Sporočite, če bo potreben še kakšen odziv s strani državljanov, da sporočamo in delujemo v smeri svobodne izbire in umika nesmiselnih direktiv.
Dita
Gost

#4

2021-05-24 12:34

Vas 1000% podpiram!

To,kar delajo je skrajno nedopustno in protiustavno!

Tudi sama prihajam iz dejavnosti,

kjer je vsak teden potrebno testiranje nas zdravih,ker pač nismo zboleli.

Zahtevajmo iste pogoje,kot si jih prilaščajo priviligiranci!!!

 

Diana

#5

2021-05-24 12:55

 Se popolnoma strinjam z zapisanim in sem prav tako nnenja, da večje diskriminacije, kot jo izvajajo nad zdravimi ljudmi ne pomnimo. Popoln nesmisel!


Gost

#6

2021-05-24 13:30

tak nesmiselen bedast pogoj sigurno ne bo veljal večno. sej ne more prekleto, ker če bo bojo gostinci najkasneje jeseni ostali brez prometa ker bo premraz za sedet zunaj in bomo hodli na kafe v mekiča. zato. jz vseen upam de bo vlada ta nesmiselen ukrep ukinla in normalizirala življenja ljudi. ravno dons zjutraj sem ujela po radiu de je bojda stekla ustavna obtožba janše, v kateri je blo zapisano de takšni bedasti ukrepi ne smejo veljat večno ampak samo začasno kot je to zapisano v ustavi pa še to ne več kot mesec dni. po tem roku bi moglo jt vse to od ukrepov stran. vse kar dela vlada je nesmiselno. velik ljudi ni zbolelo, tud jz ne, kdor pa je zbolel je meu navadno sezonsko gripo in prehlad in nič drugega.

Gost

#7

2021-05-24 13:36

PCT pogoj je diskriminatoren.

Gost

#8

2021-05-24 14:50

Sem absolutno proti PCT - diskriminatoren za vse, delavce in goste. Predvsem pa brezvezen.

Gost

#9

2021-05-24 20:19

Pridružujemo se mnenju SGIT in odločno nasprotujemo diskriminatornim in neživljenskim ukrepom napram našim gostom in naši panogi. Zaposleni želimo delati in prejemati zato ustrezno plačilo, ne državne pomoči iz žepa naših državljanov, naših gostov pa ne želimo ločevati in razdvajati. Vsi se zagotovo zavedamo, da bolni ne hodimo v službo ali v javne prostore in se znamo odgovorno obnašati. Marina Ogrin

Gost

#10

2021-05-25 07:17

Se popolnoma strinjam z zapisanim, popoln nesmisel in diskriminacija nad zdravimi ljudmi! Vladni ukrepi so popolnoma izgubili kompas.

Gost

#11

2021-05-25 08:59

Kot delavka in samozaposlena v turizmu sem absolutno proti pogoju za delo PCT!!! To kar si namišljujejo je totalno diskriminatorno in nima prav nobene podlage za delo!!!! Zdravega človeka označujejo kot najhujšega kriminalca in to delajo prav kriminalci v vladi, ki bi morali že davno na smetišče zgodovine oziroma v zapor,,,vsi po vrsti!!!!

Gost

#12

2021-05-26 15:41

PCT je skropucalo, ki podpira diskriminacijo med državljani. Osebno tega ne podpiram in dajem veliko podporo SGIT Slovenije pri borbi, da se to preneha. To, da ste stopili na stran članov sindikata, je velik korak, ki ga vsak sindikat ni storil. Ohranite jasno naravnanost in zahtevajte, da se ta diskriminatorna oznaka, ki je izredno žaljiva, neživljenjska in protiustavna izbriše! Vračamo se v čas, ko so ljudje zaradi svoje drugačnosti, bili nesprejeti v družbo. Ta PCT ni nič drugega, le da ni rasno diskriminatoren, ampak diskriminatoren za vse, ki so ZDRAVI!

Gost

#13

2021-06-11 10:26

Seveda je diskrimitoren. Kriminalec. Precej ameriških zveznih držav je ukinil popolnoma vse ukrepe v tem smislu vključno z cepilnimi pasporti. Cepljenje pa je genocidno, preveč ljudi umira. Upam da se bo to pri nas končalo kmalu. Glede na zasluške nekaterih bo boj težji, upam pa na zmago.

Gost

#14

2021-06-11 13:54

Diskriminacija!!! Jaz naj kot zdrav človek zdaj na to mislim kdaj sem se nazadnje testiral(zaradi službe-MORAM😢), prebolela nisem, cepit se pa tut ne mislim!!!!!! Ja pa te si bom pač doma skuhala! Pač nebom šla drugam jest! 🥺 Jaz bom to preživela, ziher nisem edina z takšnim mišlenjem, kaj pa gostinci??? Sama sem natakar po poklicu, vem kak je situacija po lokalih-VIDIM! ŽALOSTNO!!!! SRCE SE MI PARA!! STRAH ME JE PRIHODNOSTI!

Gost

#15

2021-06-12 06:17

Itak je diskriminatoren pogoj PCT in tudi nošenje mask je samo biznis in afnanje vladajočih v škodo zdravja državljanov.