Peticija proti interventnemu zakonu o odvzemu 200 medvedov in 11 volkov, sprejetemu 20.junija 2019

Peticija proti interventnemu zakonu o odvzemu 200 medvedov in 11 volkov, sprejetemu 20.junija 2019 / Obvestila / V 2020 grozi še številčnejši odstrel medvedov in volkov / Komentarji


Gost

#1

2020-02-22 17:54

Mene zanimajo argumenti. Zadnji rejec, ki je javno razlagal o pokolu njegovih zivali (mislim da je vsega skup imel 3 ovce), je med pripovedovanjem medijem slonel na ograji, ki je bila visoka cca 120 cm. Vsak idijot (vkljucno z mano),pa nisem rejec ve, kje se najdejo navodila, ce se hoces it rejca,o primerni zasciti drobnice (ograja, kaksna, visina,itd). Sla sem to brat,ker me je zanimalo,ce je to tako skrito in v tako strokovnem jeziku napisano,da clovek potrebuje najmanj doktorat,da bi razumel. Ugotovila sem, da bi zadostovali nizji razredi osemletke.Ce imajo vsi kvazi rejci,ki so za pokole volkov in medvedov taksne ograje, ne vem, kateri idijot na drzavni ravni podpise,da se jim izplaca kvazi nastala skoda. Ali se ne preverja na terenu, ce so ti kvazi rejci zadostili predpisom o zavarovanju svojih zivali? Potem pa se jih kazensko ovadi zaradi lazne prijave, zavajujoce predstavitve dogodka, zaradi sirjenja panike, pa se kaj bi se naslo. Se nisem slisala,da bi se rejec,ki ima primerno zavarovane rejne zivali pritozeval zaradi medvedov ali volkov,da so mu pomorili zivino. Torej je v nasi banana republiki nekaj HUDO narobe. In absolutno sem penasta in to upraviceno. In, predno se vsujejo bedasti komentarji, se to v vednost. Res je, sem iz Lj. Tudi mi hodimo po gozdovih. Volka se nisem srecala. Medvedko z 2 mladicema pa. En mladic je bil od mene oddaljen cca 10 m, drugi pa je bil pri medvedki,oddaljena pa sta bila cca 30 m. Tako rekoc na mojem pragu (sem si sposodila genialno izjavo desetletja),ceprav smo bili v gozdu (hmm morda je bil pa njihov prag). Se vedno sem ziva, medvedka me ni in tudi ni imela, namena napasti. No,sedaj pa komot uzgete po meni tisti komentatorji,ki ste videli medveda na sliki koledarja :).

Gost

#2 Re: odličen zapis!

2020-02-23 10:26

#1: -  

 




Plačilo oglaševanja

To peticijo bomo oglaševali 3000 osebam.

Izvedite več ...