PETICIJA: UPOKOJENCI ZAHTEVAMO SPOŠTOVANJE ZAKONA

PETICIJA: UPOKOJENCI ZAHTEVAMO SPOŠTOVANJE ZAKONA / Obvestila / POSLALI SMO DOPIS PREDSEDNIKU DRŽAVNEGA ZBORA, MAG. DEJANU ŽIDANU / Komentarji


Gost

#1

2020-02-01 18:07

Vse lepo in prav gospod Kunc. Potrebno je vsake toliko malo dregniti odgovorne. Mene pa zanima drugo. Zanimajo me rezultati ankete. Upokojencev je v SVN zelo veliko. Če jih bo pošta po elektronski obliki dosegla je vsaj malce vprašljivo. Zato je potrebno ljudi organizirati - gibanje pa je odgovor na to. Z neposrednimi kontakti članov gibanja, ki bi ljudem znali pojasniti kaj je cilj in kako do njega priti, verjamem, da bi se zganilo veliko ljudi, ki so sedaj pasivni ali neobveščeni ali pa si enostavno ne znajo pomagati. Zato še enkrat - Kaj so pokazali rezultati ankete in kateri so naslednji koraki?                                                                    Vladajoči, ki delujejo na do sedaj pokazani način se kaj malo zmenijo na nenehno dopisovanje. PA UPAM DA BOM TOKRAT DOBIL ODGOVOR.

 


Gost

#2

2020-02-02 09:03

Povsem nesmiseln je dvig odmernega odstotka upokojenim po l. 2020, če prej ne uskladimo starih pokojnin za 5,3% in še tistih novih med l. 2013 - 2019 za dodatno vsaj za 1 procent. Že pred l. 2025 bo nova reforma. Ob novi krizi valorizacije ne bo. Tako da nas vlečejo za nos - kupčkajo.

Gost

#3

2020-02-03 11:54

Upam, da je g.Židan bolj zainteresiran za rešitev problema upokojencev kot g.Šarec. Sem pa precej pesimistična. Res bi morali imeti svojo stranko, čeprav ga. Pivčeva omenja starejše in trajnostno oskrbo, a je tudi odvisno,katera vlada bo. Bomo videli. Pozdrav, Ruža



Plačilo oglaševanja

To peticijo bomo oglaševali 3000 osebam.

Izvedite več ...