PETICIJA: UPOKOJENCI ZAHTEVAMO SPOŠTOVANJE ZAKONA

PETICIJA: UPOKOJENCI ZAHTEVAMO SPOŠTOVANJE ZAKONA / Obvestila / Sporočilo podpisnikom peticije / Komentarji


Gost

#26

2020-01-01 16:36

Od leta 2005 se pokojnina vsako leto drastično zniža in leta 2010 je to znižanje že cca28%, kar je nevzdržno. Poleg tega si ZPIZ privošči še nepravilen izračun pokojnine in čeprav dokažeš da so narobe izračunali se obašajo kot da ti država daje pokojnino in ne da je to moj denar, ki sem ga zaupal ZPIZ-u v upravljanje. Ena velika polomija je ta naš ZPIZ. Zrel je za dobro prevetritev in upokojenci moramo vzeti vse to v svoje roke in doseči, da bo pokojnina pravično odmerjena. V mojem primeru bi morala biti po poštenem izračunu višja skoraj 50%kot je sedanja. Omogočiti moramo upokojencem da bodo lahko delali in hkrati prejemali svojo težko prisluženo pokojnino, ne pa da poslušamo floskule državnega sekretarja da bi šlo za nelojalno konkurenco. Neumnost pa taka, da človek komaj verjame.
philip morgan

#27

2020-08-16 18:07

Nudimo NUJNA POSOJILA od 17000 do 20000 dolarjev NEKATEREGA ZNANJA IZBIRE IN 2–4 URE USPEŠNA TRANSAKCIJA S 3% INTERESNIMI CENAMI ZA POSLOVNE IN ZASEBNE
NAMENI ZDAJ PRIJAVITE S POROČILO E-POŠTE NA:
whataa2347085245387
IZPOLNJA IN POVRATEKIme:
Znesek posojila :
Trajanje:
Spol:
Država:
Cilj:
Telefonska številka:
VAŠ ODGOVOR JE POTREBEN NEPOSREDNO




Plačilo oglaševanja

To peticijo bomo oglaševali 3000 osebam.

Izvedite več ...