"PUSTI PETI MOJGA SLAVCA, KAKOR SEM MU GRLO STVARIL"

"PUSTI PETI MOJGA SLAVCA, KAKOR SEM MU GRLO STVARIL" / Obvestila / Odgovor v.d. generalnega direktorja RTV SLO gospoda Marka Fillija! / Komentarji


Gost

#1

2016-06-13 20:03

"Zdaj je na urednikih, da slišano uporabijo pri načrtovanju svojih programov." Ja, a ni bilo to že od nekdaj na urednikih? A zdaj bo 5 urednikov (berite filozofov) slovenskim glasbenikom krojilo usodo in izobraževalo slovenske poslušalce, katera slovenska glasba je dobra in katera slaba? Predlagam novo peticijo in sicer, proti plačevanju RTV prispevka. Kdo sploh potrebuje nacionalni radio in televizijo, če ta ne more vsaj minimalno zaščititi nacionalne izvajalce avdio in video glasbenih vsebin in usodo slovenskih pesmi prepušča nekaj urednikom, ki se obnašajo kot, da so bolj komercialni od največjega dna komercialnih radijskih in tv postaj. Kdo pije in kdo plača? Čemu potem RTV prispevek? Sploh še kdo ve kaj pomeni "nacionalna rtv"? Mag. Marko Filli, način na katerega se tako očitno želite izogniti sestanku pa govori o tem, da si res ne zaslužite tako častne funkcije, ker ne upoštevate niti osnove poslovnega bontona.