NOV sodniški kriminal - NE DOVOLIMO DELOŽACIJE OTROK NA CESTO!


Gost

#1

2016-04-17 17:04

Zaradi suženjstva, ki ga naša sodišča izkoriščajo v svojo korist. Državni aparat jim dovoljuje, da nas kradejo na vseh koncih. Vendar, samo resnica bo na koncu zmagala. Umreti bodo morali tudi pokvarjenci, ki izkoriščajo malega človeka in njegovo stisko, da se bogatijo. Sram naj jih bo. Bolje, da se nikoli več ne prikažejo na cesti in naj gnijejo s svojim nakradenim premoženjem. SRAMOTA!

Gost

#2

2016-04-17 18:16

Takšne svinjarije pa pošteni in ponosni Slovenci ne smemo dopustiti!

Gost

#3

2016-04-18 06:50

Če je denar dolg naj se v denarju vrne.vse deložacije take in podobne so sramotne za državo,ki se ji reče "demokratična".
Vsak dan vejča beda postavlja ljudi v tak in podoben položaj.Slovenski narod mora preprečiti nadaljevanje takega stanja.Mi dolga nismo ustvarili,zato naj odgovarjajo politični in ekonomski oligarhi.Take države mi ne potrebujemo. Stopiti moramo skupaj pod geslom " vsi za enega in eden za vse"Žalostno je,da dva milijona ljudi ne more normalno preživet.


Gost

#4

2016-04-18 08:16

Ker imam dovolj kriminala, ki ga zganja vlada in njihovi vazali. Čas je, da stvar vzamemo v svoje roke.

Gost

#5

2016-04-18 10:55

fašiistični režim, ne pa demokracija...

Gost

#6

2016-04-18 21:35

Ker ko sem podpisal za osamosvojitev sem ZELO verjel v boljše.Da se bodo dogajale take stvari pa nikakor si nisem mogel misliti.Uporabiti bi morali samo malo zdrave pameti.Dosti,ampak res dosti več bi jo morali uporabljati politiki

Gost

#7

2016-04-19 08:00

Ker imam zadosti tega , da se krade državljanom in zapravlja naša SLOVENIJA.

Gost

#8

2016-04-19 10:56

TO SE DOGAJA ZATO KER SODNIKI ZA NIČESAR NE ODGOVARJAJO-POTREBNO BI BILO DA TUDI SODNIKI ODGOVARJAJO ZA SVOJE (NAMERNE )NAPAKE S SVOJIM IMETJEM-PA BI SE VERJETNO BOLJ POŠTENO SODILO KOT SEDAJ.

Gost

#9

2016-04-19 13:54

Še vprašate??

Gost

#10

2016-04-19 14:09

Ne zdi se mi pravično, to kar so naredli druzini, nasploh pa da se da naprodaj ena stvar, kjer je mankalo ena malenkost da bi se rešili dolgovov. Ena oseba je delala zelo zivljenje da ima nekaj svojega, in dà vidi da ji odnesejo pred nosem, jaz tudi nebi dovolila.....

Gost

#11

2016-04-19 21:51

Edini način, da se ohrani socialna družba je, da se ljudje upremo vladavini kapitala. Upor se bo slej kot prej tako in tako zgodil kajti, kapitalizem je igra, ki se vedno in povsod konča s kolapsom. Gre torej le za to, koliko in kakšne žrtve bomo pustili za seboj. Odločate torej o sebi in drugih. Vse, kar morate storiti je, da se uprete vsemu, kar spoštuje in podpira kapital.
Smrt fašizmu - svobodo narodu!

Gost

#12

2016-04-20 05:42

Tudi meni je Okrajno sodišče v Mariboru v nepravdnem postopku, ki ga je vodila sodnica Lidija Kotnik, ukradlo del zemljišča na način , ki spominja na dogodek iz 1941 leta , ko je v Maribor prišel Hitler in izrekel znamenite besede:" Naredite mi to deželo spet nemško!"

Gost

#13

2016-04-20 06:51

Tudi zato, ker bodo skoraj zagotovo jutri, 21. aprila ob 11. uri deložirali mene: 82 let čez nekaj mesecev, NHL limfom (bezgavke) diagnosticiran pred 1.5 leta...
Verjetnost preživetja 5 let po diagnozi: 53%...; NHL limfomov je okoli 60 vrst in ugotovljeno 63% diagnoz napačnih in torej neoptimalno zdravljenje. Vložil na koprsko Okrajno sodišče predlog ali kaj, da se deložacija preloži na čas po ozdravitvi. Videli bomo, je rekel slepi.

Gost

#14

2016-04-20 06:54

Podpisal sem, ker mi je dovolj mafije, ki vodi to državo v propad!

Gost

#15

2016-04-20 08:15

ker naša država ni pravična,majhni ljudje stradajo in še država jih guli,velika živina pa krade denar in nič se za to ne naredi in ne ukrepa,sramota!!!!!!

Gost

#16

2016-04-20 08:36

Ker imam dovolj krivic, ki se dogajajo nam, Slovencem, veliko nas trepeta, da bomo čez noč ostali brez z žulji in delom kupljenih stanovanj, da ne bi jutri pol Slovenije iskalo hrano po smetnjakih in gladovalo, bilo brez primerne zdravniške oskrbe, v večnem strahu in stresu, da se revščina in poniževanje lahko zgodi prav vsakemu izmed nas s prenizkimi dohodki, čeprav smo si plače, pokojnine itd zaslužili s poštenim delom. Da pa država meče na cesto starce z berglami in dihalnimi aparati in celo mamice z majhnimi otroki - tu se pa vse konča. Šli bomo na ulice, stavkali in si izborili svoje pravice, ki smo jih nekoč že imeli, vsi po vrsti! Toliko in še .... Marjanca Kočevar
OPS - Osveščeni Prebivalci Slovenije

#17 Re:

2016-04-20 14:42

#13: -  

Pokličite na telefon 031 274 419 


Gost

#18

2016-04-20 20:04

Upam da bojo enkrat državljani Slovenije dobili svoja prava v lasni drzavi in da ih se nebo isloriščalo ko zadnjo ološ

Gost

#19

2016-04-21 03:34

Kreteni...

Gost

#20

2016-04-21 05:17

ker mi gre na jok ko to berem in me je sram da živim v sloveniji ki smrdi na 4 strani neba pangnilia je od spredaj in odzadaj. marš svinje korupcijske brezsrčne

Gost

#21

2016-04-21 06:08

Zato ker sodniški mlini meljejo za lopove zelo počasi, dokler ne vse skupaj zastara.
Med tem časom lopovi vse premoženje prepišejo na druge, oziroma svoje nepremičnine " Prodajo " , seveda fiktivno , na papirju. Oni pa še vedno uživajo lagodno življenje. Za male ljudi pa sodišče dela zelo hitro, takoj jih zablokira, potem če upnik ne dobi poplačila ,ker je plača dolžnika premajhna, gredo takoj v akcijo za vse premičnine in nepremičnine. Zaračunavajo ogromne stroške , vsaki ugovor moraš takoj plačati, drugače se šteje da je brezpredmeten, kratka sodstvo in davčna uprava so rak rana naše družbe. Tudi jaz sem imela probleme s tem, hvala bogu da sem stvari rešila. Celo kot podjetnica, so mi zablokirali izdobavo materiala na carini, ker baje nisem imela poravnane vse obveznosti. Po dnevu iskanja in kontroliranja , se je ugotovilo da je moje podjetje imelo poplačano vse račune za carino, popolnoma vse, vendar so eno plačilo dobili namesto na valuto , naslednji dan. Jaz sem pa plačala v valutnem dnevu. Zaradi razlike par ur, so se zaračunale obresti v višini 0,37 eur . Zaradi tega zneska 0,37 eur, je kamion z materialom čakal na carini 4 dni, kajti vmes je bila še sobota in nedelja, tako da je bil ocarinjen šele ne ponedeljek. Čakal je pa od četrtka. Prevoznik mi je zaračunal 856 eur stojnine, kupec pa še 2.200 eur penalov, ker je dobil blago 5 dni kasneje. Zaradi birokracije 0,37 eur, sem izgubila več kot 3000 eur. To je naša davčna, carina in seveda cvetka so sodišča. Nisem šla v tožbo, kajti odvetnik mi je rekel. ljubica- Marija z državo ne se bosti, boš izgubila preveč. Danes nimam več podjetja, uničila mi ga je država in pa sodni sistem, kateri mi ni pomagal pri izterjavi dolžnikov. Ker so to bili dolžniki iz tujine, ni nihče nič ukrenil, niti konzulat v Trstu na katerega sem se obrnila. Pač ni njihovo delo pomagati ljudem. Oni samo denar prejemajo za delo , katero ni njihovo delo. Zato podpisujem peticijo.

Gost

#22

2016-04-21 06:55

V celoti se strinjam z njeno vsebino.

Gost

#23

2016-04-21 08:44

Podpisala sem zato, ker menim, da obstajajo tudi drugi načini izterjave, ne pa za takšen znesek 2,800 Eur kar deložirati družino in seveda glede prodaje samega stanovanja imam tudi pripombe,
saj je bilo stanovanje prodano veliko izpod realne vrednosti.

Gost

#24

2016-04-21 12:19

Zato ker sodstvo preganjy kurje tatove velike barabe pa ne.

Gost

#25

2016-04-21 12:23

Nori ste! Svije sodniške priskledniške. Komaj čakam da se bo Bog odločil za koline. Z veseljem pridem na gostijo. Svinje



Plačilo oglaševanja

To peticijo bomo oglaševali 3000 osebam.

Izvedite več ...