"PUSTI PETI MOJGA SLAVCA, KAKOR SEM MU GRLO STVARIL"

Stopite v stik z avtorjem peticije

Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije "PUSTI PETI MOJGA SLAVCA, KAKOR SEM MU GRLO STVARIL".


Gost

#51 Re: Re:

2016-05-13 16:39

#50: - Re:  

 Jože, vaše glasbene reference me zanimajo. Le čevlje sodi naj kopitar. Plošče ljudi in skupin, ki jih označujete za izdelovalce šund popa, so po volji kupcev domala v vsakem slovenskem domu. Če je to za vas retardirana in debilna glasba, potem pojdite na ulico in si obesite pano, da živite med retardiranci in debilneži. Ampak pomislite, da je za nekoga morda ravno vaš glasbenu okus na meji retardirano debilnega. Razumem vas, da vam glasba Giannia, Čukov in Lenderove ni všeč. Kot podatek vam povem, da sta ravno Saša Lendero in njen mož Miha Lendero v Nemčiji in s prodajo njunih uspešnic dosegla to, kar je uspelo le najboljšim, kot so Avseniki, Miheliči itd. V mislih imam zlate in platinaste naklade. Neuk ste in resnično ne poznate slovenskega glasbenega sveta. Zato vas prosim za razum in spoštljivost do nas, mnogih slovenskih poslušalcev, ki nam pa takšna glasba je všeč. In če moram plačevati RTV naročnino, za to hočem dobiti nekaj svojega, po mojem okusu. Ne mešajte jabolk in hrušk glede medijev. Poslušalci Veseljaka, Radia 1, Aktuala in mnogih drugih komercialnih medijev niso podvrženi k obveznemu plačevanju naročnine. Zato jim je za izbiro okusa omogočen enostaven preklop postaje. Žal govorimo o nacionalnem mediju. Tu ni druge alternative. Poslušalci imamo že zaradi dometa RTV Slo pravico in interes poslušati nacionalni radio in skozi celodnevni program v sorazmernem glasbeno stilnem deležu slišati celotni arhiv slovenske glasbe. Od šunda za vas, do šunda za nas.


Gost

#52

2016-05-14 11:39

Zadnji čas, da sliši se slovenskih pesmi glas !!!
Jože Šentiljski

#53 Re:

2016-05-14 11:42

#52: -  

 Zadnji čas, da sliši se slovenskih pesmi glas !!!

Jože Šentiljski


Gost

#54

2016-06-04 07:09

Ker je tako prav !!!!
Gringo

#55 Re:

2020-06-10 05:44

#1: -