VPIS NEODTUJLJIVE PRAVICE DO VODE V USTAVO

VPIS NEODTUJLJIVE PRAVICE DO VODE V USTAVO / Obvestila / IRCI SO SE DVIGNILI ZA SVOJO VODO NA NOGE....... / Komentarji


Gost

#1

2016-02-24 10:13

Kako lahko pridem zraven? Mogoče bi lahko kaj pomagala...

Gost

#2

2016-02-24 10:28

Dobro napisano! Hvala!

Gost

#3

2016-02-24 10:56

Nekaj me skrbi!
Gre se za vodo in vas skrbijo stroški referemduma

Gost

#4 Re:

2016-02-24 11:06

#3: -  

 No ja, zakaj bi plačevali referendum, če se lahko zadeva izpelje brez njega (če bo seveda politikom v interesu).


Gost

#5

2016-02-24 11:41

Iz srca hvala za ves trud! Iskreno upam/o, da bo poplačan, čeprav je to pri "naši" politiki (moja ni!) precej vprašljivo.

Gost

#6

2016-02-24 11:43

Irska je zelo daleč !   :)


Gost

#7

2016-02-24 13:48

Slovenija je postala turistično zelo zanimiva, kar je dobro. Ni pa dober razlog: tuj nakup (privatizacija) naših naravnih bogastev, saj je na tako majhnem koščku praktično vse. Bogastvo voda, gozdov in vsega, kar bo in je pomembnejše od nafte, diamantov, ....

Gost

#8

2016-02-24 13:54

Se absolutno strinjam!!!

Gost

#9

2016-02-24 14:09

Očistite si svojo vodo z destilatorjem, preberite zakaj pitje destilirane vode pripročajo zavedni zdravniki, doktrinalni pa jo v službi svetovne farmacijske mafije odsvetujejin celo namenoma oznanjajo kot ne zdravo. http://aquariusthewaterbearer.com/doctors-and-experts/ Knjige na to temo in druge zapise najdeš tu: http://aquariusthewaterbearer.com


Gost

#10

2016-02-25 09:01

Spoštovani,
drži me želja, da bi poslal osebno pismo našim evropskim poslancem, ki so se glasovanja v zvezi z NAŠO (in njihovo) vodo vzdržali.
Imam težave pri kreiranju pisma, ki bi bilo njim zanimivo za branje, saj ne vem, koliko so vpreženi v svoje vsakodnevne aktivnosti.
Rad bi vedel, zakaj in za kaj so se vzdržali glasovanja, saj bi za kaj takega lahko ostali kar doma.
To je pomembno vprašanje za tiste, ki jih oni zastopajo. Torej, če se vzdržijo, potem taktizirajo, saj sta jim zanimiva oba izida (ali pa noben) Zlasti, če jim kdo z grožnjami ali nagradami sugerira po takem ravnanju.
Njihovo neodgovrno ravnanje je glasovati brez pojasnila, saj zbujajo dvome, da se niso pripravili na razumevanje smisla glasovanja, da so med sprejemanjem pojasnil textali ali podobno, da ... Če ne že izdaja slovenskega naroda..in da jih ne bi pošiljal takoj pred zid, vsaj korupcija (pa čeprav nevede VS niso tam, da bi za svoja dejanja in nedejanja lahko rekli: Ups, nismo vedeli) in slabitev naravnih virov lastne države, je kazniva - se motim?
Zanimivo bi bilo tudi to, da pri glasovanju poslušajo navodila lastne stranke...kaj pravzaprav počne takšna stranka v Sloveniji, če deluje proti svojim prebivalcem? Vsi naši, če se sploh imajo za slovenske poslance v E parlamentu, bi morali biti sinhronizirani in enako poučeni o VSEM, ne pa da eni glasujejo tako, drugi drugače. Sploh pa o vprašanjih, ki se ne zadevajo politike: voda, zrak, pravica do pridelave lastne hrane...

Prosim,naj mi pomaga kdo, ki je slovnično in literarno boljši v tem od mene, da ne naredim kakšne škode.
Hvala.

Gost

#11

2016-02-25 17:54

Vsi upokojenci, ki nimajo elektronskega predala lahko podpišejo peticijo na društvih upokojencev ali pa v domovih za starejše občane ali pa
na Univerzi za tretje življensko obdobje. Vsi bodo namreč razumeli, kaj pomeni voda za njih in njihove potomce. Srečno, Tana

Gost

#12

2016-02-26 11:37

naredil sem po navodilih, kako se "podpisati...sedaj me zanima, če je moj podpis aktualen..!?
EAGLE
Gost

#13

2016-03-08 17:28

VSI ZA VODO, VODA ZA VSE


Gost

#14

2016-03-11 07:59

Tu ne sme biti ideologije. Čista voda je brezbarvna, ni rdeča ne bela, rumena ali modra. Potrebujemo jo vsi, naša je ne pa v lasti kapitala.

Gost

#15

2016-03-12 00:53

Čestitam! Skrbi me pa 2/3 večina...

Gost

#16

2016-03-12 04:32

Izrekam Vam globoko spoštovanje in od srca HVALA.


Gost

#17

2016-03-12 06:06

Voda je osnovna neodtuljiva pravica ljudi in se posebej slovenskega naroda. Voda je osnovni vir za prezivetje, zato si je ne more in ne sme svojiti nihce. SLOVENCI PREBUDIMO SE, PREDEN BO PREPOZNO!

PREDSEDNIK IN PARLAMENT BOSTA MORALA V NASPROTNEM PRIMERU BITI OBTOZENA ZA VELEIZDAJO SLOV. NARODA, KER NE DELAJO V INTERESU SLOV. NARODA, KI JE POBUDO ZE VECKRAT PODAL IN STEM KRSIJO USTAVNO PRAVICO SLOV. NARODA! V USTAVI BI MORALI TE PRAVICE ZE ZDAVNAJ ZASCITITI ZA SLOV. NAROD!

Gost

#18

2016-03-12 06:15

Voda je osnovna neodtuljiva pravica za vse ljudi in se posebej slovenskega naroda. Voda je osnovni vir za prezivetje, zato si je ne more in ne sme svojiti nihce. SLOVENCI PREBUDIMO SE, PREDEN BO PREPOZNO!

PREDSEDNIK IN PARLAMENT BOSTA MORALA V NASPROTNEM PRIMERU BITI OBTOZENA ZA VELEIZDAJO SLOV. NARODA, KER NE DELAJO V INTERESU SLOV. NARODA, KI JE POBUDO ZE VECKRAT PODAL IN STEM KRSIJO USTAVNO PRAVICO SLOV. NARODA! V USTAVI BI MORALI TE PRAVICE ZE ZDAVNAJ ZASCITITI ZA SLOV. NAROD! DOLZNI SMO POSKRBETI TUDI ZA NASE BODOCE RODOVE. V NASPROTNEM PRIMERU BOMO SE ZDRUZILI IN VSE VELIKE KONCERNE, KI VODO IZKORISCAJO V KAPITALSKE NAMENE BOJKOTIRALI NA NACIN DA NE BOMO KUPOVALI PO CELI EVROPI NJIHOVIH IZDELKOV. PRISEL JE CAS DA SE UPOSTEVA VOLJA LJUDSTVA!

Gost

#19

2016-03-12 08:20

Za naše otroke gre.

Gost

#20 Lektura

2016-03-12 08:57

Pozdravljeni

Malce lektoriranja pa bi vam ne škodilo.
Bo branje lepše in voda bistrejša.

lp, Bogdan

 


Gost

#21

2016-03-12 11:00

To je naša pravica, ki jo je treba zapisati v ustavo. Kdo bo proti nima več kaj iskati na naslednjih volitvah!!! Upam, da bo narod vedel to kaznovati....

Gost

#22

2016-03-14 06:04

neko "indijansko" domorodno pleme nekje v severni Ameriki je angleškim kolonizatorjem reklo: "Ne moremo vam prodati modrine neba."
Državljani Slovenije vladi in korporacijam sporočamo: "Ne prodamo vam vode."
bow

#23

2016-03-14 10:34

za zanamce , dolžnost

 

lp


Gost

#24

2016-03-16 11:33

se strinjam

bravo

zapustimo ta prelep planet nasim otrokom lepsi kot smo ga prejeli in jim s tem dajmo zgled ki ga bodo razumeli.

Gost

#25 Re:

2016-03-26 14:19

#9: - in kakšno vezo ima to z vpisom neodtujljive pravice do vode v ustavo, neprimerno se mi zdi, da oglašuješ tukaj, idi oglaševat kam drugam. Moderator te strani pa bi moral vse oglaševalce izbrisat iz komentarjev, tukaj se borimo za prost in zastonj dostop do čiste vode, kapitalisti pa nam že ponujajo neka svoja sranja.