VPIS NEODTUJLJIVE PRAVICE DO VODE V USTAVO
Stopite v stik z avtorjem peticije
Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije VPIS NEODTUJLJIVE PRAVICE DO VODE V USTAVO.
![]() Anonymous |
#12016-01-30 12:26NE le, da sem sokreator te aktivnosti, sem tudi, tako kot VSAKO BITJE TEGA PLANETA "uporabnik vode", kot življenjsko pomembne surovine za preživetje in zdravje ...Zato se take vrednote pač ne morejo uvrščat v komercialno blago pod kapitalsko ekonomskimi, ZA NARAVO NELOGIČNIMI IN ŠKODLJIVIMI PRAVILI !! Dušan Trušnovec |
|
| |
|
Gost |
#22016-01-30 12:35Za čisto, neoporečno vodo, da jo bo deležen sleherni državljan, zemljan, brezplačno, takšno, kot nam jonesebično ponuja naša Mati Narava. |
|
| |
|
Gost |
#32016-01-30 13:59Ker mi ni vseeno kaj pijem in jem. |
|
| |
|
Gost |
#42016-01-30 14:12Hvala vsem, ki ste se za to zavzeli. Odlično - Pogumno naprej! ADS |
|
| |
|
Gost |
#52016-01-30 15:19Zato, ker je voda del Pravice do zdrave hrane in Pravice do sonca, za katere se zavzema sam... |
|
| |
|
Gost |
#62016-01-30 15:47VODE NE DAMO !!! |
|
| |
|
Gost |
#72016-01-30 15:59Voda je od nas vseh in od nje je odvisno življenje. Pogoltneži ne smejo služiti s tem, kar ni njihovo!!! |
|
| |
|
Gost |
#82016-01-30 16:08Ker mi ni vseeno kaj pijem. |
|
| |
|
aha |
#92016-01-30 16:32mene pa zanima zakaj pobirate elektronske naslove, a niso dovolj osebni podatki? v naprej hvala za pojasnilo |
|
| |
|
Gost |
#102016-01-30 16:56Zato ker čutim moralno odgovornost do naslednjih rodov. |
|
| |
|
Gost |
#112016-01-30 17:25KER JE PRAV TAKO!! |
|
| |
|
Gost |
#122016-01-30 18:55Voda je naravna danost in nikoli ne sme postati lastnina niti fizične, niti pravne osebe. |
|
| |
|
Gost |
#132016-01-30 19:03Vse ljudje imajo pravico do vode, Nestle in podobni naj se pa grejo solit... |
|
| |
|
Gost |
#142016-01-30 20:12Ker se zavedam kaj je voda.Življenje. |
|
| |
|
Gost |
#152016-01-30 20:14Zato da si ne bodo multinacijonalke lastile neodtuljivo pravico do pitne vode |
|
| |
|
Gost |
#162016-01-30 20:23Peticijo sem podpisala zato, ker je voda ustvarjena za vse ljudi - tako kot SONCE! |
|
| |
|
Gost |
#172016-01-30 20:42ker mi ni vseeno, akko se z vodo ravna. |
|
| |
|
Blaž Babič |
#19 TA PETICIJA ZAVAJA, PREUSMERJA POZORNOST2016-01-31 01:04NEHAJTE ZAVAJAT LJUDI |
|
| |
|
Gost |
#202016-01-31 07:04Brez vode ni življenja..dobesedno...čas je,da se tega zavemo. |
|
| |
|
Gost |
#212016-01-31 07:23Zavedam se, da je pridelava zdrave hrane in ohranitev biotske raznovrstnosti, s tem tudi vodnih virov, naša bistvena naloga za naše zanamce. |
|
| |
|
Gost |
#222016-01-31 08:27enostavno, voda in zrak sta neodtuljiva absolutna pravica vseh živih bitij. |
|
| |
|
Gost |
#232016-01-31 09:31MOJA VODA-MOJA SVOBODA |
|
| |
|
Gost |
#242016-01-31 09:41Sramota za državo ,ki svoje državljane počasi potiska v nevidno ogrado (taborišče)in jim odreka vse pravice ....Vse bolj se približujemo času ko bo obdavčeno celo kakanje in lulanje .... |
|
| |
|
Gost |
#252016-01-31 10:32Zaradi mojih otrok in vnukov! |
|
| |
|
Spremembe se ne zgodijo, če molčimo.
Avtor te peticije je vstal in ukrepal. Boste tudi vi storili enako?
Druge peticije, ki bi vas lahko zanimale
Nudimo brezplačno gostovanje za spletne peticije. Ustvarite profesionalno spletno peticijo z uporabo naše zmogljive storitve.Naše peticije so dnevno omenjene v medijih, tako da je oblikovanje peticije odličen način da vas opazi javnost in nosilci odločanja.
