VPIS NEODTUJLJIVE PRAVICE DO VODE V USTAVO

VPIS NEODTUJLJIVE PRAVICE DO VODE V USTAVO / Obvestila / Aktivnosti snovalvec te peticije / Komentarji


Gost

#1

2016-02-02 06:44

Velika Britanija je najprej privatizirala železnice, sedaj jih pa (z velikimi stroški in težavami) podržavlja.

Gost

#2

2016-02-02 09:58

Hvala za obveščanja. V upanju, da se prebudi čimvečje število sodržavljanov, vsem skupaj priSrčen poZdrav,
Alja

Gost

#3

2016-02-02 12:33

Hvala!
Voda mora ostati naša = ljudska!

Gost

#4

2016-02-02 16:25

PA KAJ NAM BODO ZDAJ TUJCI DIRIGIRALI. TA ZRLI SE NE SME ZGODITI. RAVNO MEDDRŽAVNI SPORAZUMI NAM BODO SRALI PO GLAVI. BANDA.

Gost

#5

2016-02-03 09:48

Fantje in dekleta v skupini ČESTITAM za akcijo. Čestitam, ker je akcija prerasla strankarske okvirje. Prav pa bi bilo to, da vem ime in priimek oseb, katerim se želim pridružiti in pomagati.
Dušan Debenak, univ dipl ing gozdarstva
Val.

#6

2016-02-03 16:33

...če nam vzamejo VODO ... nam vzamejo življenje


Gost

#7

2016-02-04 06:38

nikjer niste opredelili, kaj ta pravica je in za kogajo predlagate. s tem puščate odprt prostor za manipulacijo z našimi podpisi v morebitnih kasnejših zakonodajnih postopkih!
Igor

#8

2016-02-04 07:45

;-)   Hvala vam, ker ste se odločili in nam pomagali! Upam, da nas bo veliko in da bomo vztrajni!!!

Skupini čestitam za akcijo.


Gost

#9

2016-02-06 07:24

Z vsem srcem sem z vami in vas podpiram, širim naprej, kolikor le morem.Zbudimo se že vendar, Slovenci!!!!!
Prisrčen pozdrav vsem!

Gost

#10

2016-02-06 08:36

Prosim meni ne pošiljajte več dopisov brez podpisa.

Če ni osebe, ki bi se podpisala pod sestavek, me ne zanima.

LP Dušan Kaplan
Nana

#11 Prava peticija, prava prevara?

2016-02-11 17:05

Pozdravljeni! Zasledila sem tale članek i sem malo zaskrbljena in razočarana. Če je tu kakšen poznavalec kar na dan z repliko.

Lp

Kuci

#12

2016-02-11 17:43

Ali ima kdo izmed komentatorjev tukaj, tudi iniciatorji peticije prosim, informacijo zakaj so se poslanci SDS in G. Peterle vzdržali glasovanja? Ker situacije ne poznam, vem le, da bodo vodo pili tudi vzdržani, naj jim že kar sedaj zaračunajo vodo, ki jo pijejo danes x 100, kaj jim ni jasno???


Gost

#13

2016-02-12 06:45

pravica do vede,je zame enako,kod pravica do zraka ,katerega dihamo !!in tu, ne sme biti niti debate!!če smo v ustavo zapisali,da se "vlastodržči" ne smejo zadolževati,je potemtakem ,nujno potrebno tudi zapisat,da z pitno vodo, v republiki sloveniji ni in ne bo nikakršne zajebancije !!! pa se lahko potlej, te seronje od naših evrodobroplačanih poslancev mal....
Cveta

#14

2016-02-12 20:37

Vsi vodni izviri morajo ostati nedotakljivi pred kremplji kapitalistov. Kar je  odtujenih vodnih virov v sklopu prodanih firm , se mora opredeliti kot dobrina, ki je izvzeta kot predmet prodaje in ostaja osnova preživetja prebivalstva kar pomeni, da NI tržno blago.

Torej kremplje stran od vode, kar so jo ljudem odtujil pa jo morajo na podlagi vpisa pravice ljudstva do lokalne neoporečne vode v ustavo, takoj vrniti prebivalstvu. Prebivalcem morajo ostati na razpolago 100% vsa črpališča s katerim upravljajo lokalne skupnosti brez vmešavanja politike, ki je do sedaj naredila že preveč škode ljudem. V nasprotnem primeru se moramo enotno upreti tej norosti, saj nas čaka prihodnost hujša od lakote. Saj veste, brez hrane še nekako preživite,  brez vode pa ne.

Voda je najmočnejše orožje v rokah povampirjenih  1% najbogatejših Zemljanov in politikov ,ki na mednarodni šahovnici vlečejo poteze k žrtvovanju nepomembnih figur za njihovo zmago in njihov cilj. To orožje  je tako prefinjeno, da učinke začutiš,ko je prepozno.


Gost

#15

2016-02-15 10:22

Voda je splošna ljudska dobrina , ki ne sme biti nikoli dodeljena kot potrošna materija posameznikom ali korporacijam predvsem ne tujim. Že s prodajo Radenske in pivovarne Unijon so bili odtujeni kvalitetni vodni viri zdaj se nam bo zgodilo še Laško.-
Smatram , da je potreben referendum za vpis novega člena v ustavo Republike Slovenije.

Gost

#16

2016-02-17 05:27

 100% vas podpiram, saj gre za nas, naše otroke in bodoče rodove. Širim poslanstvo preko svojih kontaktov in sem prepričan, da nam bo uspelo. Srečno!

Joc Velič

arjak

#17

2016-02-17 12:04

#16: -  

 Podpiram pošteno razmišljanje in vse aktivnosti za ohranitev življenske dobrine!

 

                                                                                                        Rudi

Cveta

#18

2016-02-29 09:03

Potrebno je zahtevati osebno odgovornost vladajoče elite in vsakega posameznika, ki zastopa državljane . V primeru, da izvoljeni predstavnik ravna v nasprotju z interesi večine državljanov,bi moral obstajati zakon ,ki bi dovoljeval takojšen odpoklic z zaupanega političnega položaja. V primeru SDS EU poslancev in gospoda PETERLETA v odločanju o EU vodah, bi lahko govorili o izdaji in uničujočega delovanja do lastnega naroda, svojega delodajalca.Za tako in podobno dejanje, ki neposredno ogroža državljane, bi morali izumiti zakonsko podlago za takojšen umik takšnih oseb iz politike in to za vedno.


Gost

#19

2016-03-26 15:32

Me veseli, spremljam vse vaše korake, ki so tudi moji, luč na pot.

Svit valovnik


Gost

#20 Re: a ni škoda debatirat. gremo noge polomt tistmu ku je sploh pomislu da bi vodo lastninu,

2016-03-26 22:26

Vanja

#21 Re:

2016-04-09 07:28

#18: Cveta -  

 Tako je. Dokler se nikomur ne bo nič zgodilo, bomo še naprej deležni le poročil o tem, kdo je kaj zašuštral, nas prodal, si nabasal žepe,... Neodgovorna in škodljiva ravnanja na političnem položaju, so izdaja naroda....za vedno mora tak človek s položaja in odgovarjat za vso povzročeno škodo. Mi pa gledamo samo ene in iste frise, nesposobne ali pa lakomne in nikome ništa. Samo plačujemo, kot idioti in naša kakovost življenja je vsak dan nižja. Razočarana pa sem tudi nad ljudmi, ki tega nočejo videt, ki se jim ne da nič naredit in nad tistimi, ki neumno sledijo enemu liderju ali stranki. Bojim se, da razum ne bo nikoli prevladal in nas čaka samo še pekel.


Gost

#22

2018-03-11 06:17

Kdo so tisti ki si lastijo Skupna Darila od Boga ? To So Tisti Pokvarjeni Zlobni ljudje , ki si to pravico lastijo zase , ker so preveč leni in si zato nočejo prislužiti kruha drugače kot s krajo in legalizacijo kraje !!! ! !!! Zato bo Kmalu sledil njihov Konec. Amen. lp do tedaj.